Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

9 seksownych rzeczy które pewnie robiłeś nawet o tym nie wiedząc

708-777-178 wew 999
DOSTĘPNA
708-777-178 wew 999
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 wew. 999 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Pewne sygnały niewerbalne wpływają korzystnie na bycie postrzeganym przez płeć piękną, inne już nie. Czemu o tym piszę? Bo arsenał kobiecych sposobów na uwodzenie jest znacznie bardziej rozbudowany od męskiego. Samych sposobów na zabawę włosami jest kilka, do tego seksowny krok i postawa, nie wspominając już o makijażu. Nawet samo schylanie się po rzecz leżącą na podłodze w wykonaniu kobiety może być bardzo seksowne, zwłaszcza jeżeli nosi szpilki. Są dziewczyny, które czasami specjalnie upuszczają drobne rzeczy, by móc „przypadkiem” się po nie schylić i pokazać swój tyłek w pełni okazałości. Ogólnie kobiety są bardziej świadome swoich ciał niż mężczyźni i dlatego większość takich ruchów to nie przypadek.

Biorąc pod uwagę, że w walce na niewerbalne sygnały mamy pod górkę w stosunku do kobiet, przyszykowałem listę kilku prostych czynności, które dziewczyny uważają za seksowne. Pewnie niektóre wykonywałeś nawet nieświadomie. Możesz ich użyć jako wstęp do zagadania lub element samego podrywu przywracający uwagę rozmówczyni na ciebie.

 

Przeczesywanie brody

Ruch ten polega na drapaniu brody, z tym że robisz to nie palcami, a wewnętrzną stroną dłoni, poruszasz ręką dosyć wolno. Unikaj nerwowych i szybkich ruchów. Najlepiej byłoby gdybyś robił to z miną wyrażającą skupienie. Jak nie masz brody, to może powinieneś o niej pomyśleć. Ja preferuję kilkudniowy zarost i większości lasek się to podoba. Zresztą teraz coraz więcej facetów rezygnuje z gładkiego jak pupa niemowlaka zarostu.

Dotykanie kciukiem dolnej wargi

Proste jak konstrukcja chińskiego trzyczęściowego cepa bojowego. Swobodnym ruchem dotykasz kciukiem swojej dolnej wargi. Tak jak w powyższym przykładzie, masz to robić z miną wyrażającą skupienie. Bylebyś tylko nie patrzył się na kobietę jak cielak na oborę.

 

Zagryzanie wargi

Kolejny z ruchów dotyczących ust. To już ostatni, obiecuję. Chodzi o zagryzanie wargi. Kobiety też to czasem robią i zwykle wygląda to bardzo seksownie. Stań przed lustrem i zobacz czy jesteś w stanie to zrobić w miarę uwodzicielsko. Ważna jest zwłaszcza mimika twarzy. Znam ludzi którym to wychodzi, podczas gdy inni mają z tym prostym ruchem wielki problem. Może to wyglądać dobrze, może też wyglądać tragicznie, dlatego zrób sobie przysługę i sprawdź to zanim wyjdziesz na miasto podrywać.

Opieranie się rękami o framugę drzwi

Sufitu nie podeprzesz (chyba że masz ręce jak Mr. Fantastic), ale możesz złapać futrynę drzwi i trochę się pochylić. Jeżeli jesteś niższy, możesz mieć problem z dosięgnięciem futryny. W takim przypadku złap za jej boki – chodzi głównie o to, żeby wyciągnąć ręce do góry. Ten ruch jest przeznaczony zwłaszcza dla umięśnionych facetów, ponieważ pozwala im na łatwe i skuteczne wyeksponowanie mięśni. Kobiety zwracają na to dużą uwagę. Stosować zwłaszcza podczas ciepłych pór roku, kiedy chodzi się na krótki rękaw.

Poprawianie zegarka

Działa bardzo skutecznie. Rób to nonszalancko i swobodnie. To ma być naturalny gest. Działa z potrójną mocą, jeżeli jest to zegarek z wyższej półki. Byłbyś zaskoczony, gdybyś dowiedział się ile lasek potrafi to zauważyć.

Poprawianie krawata

Kolejna zagrywka wykorzystująca tą wspaniałą rzecz, jaką jest garnitur. Poprawiając krawat zwracasz uwagę na swój elegancki strój, a w konsekwencji na swoją pozycję społeczną. Rzadko kiedy ruch ten ucieka uwadze kobiet.

Zawijanie rękawów koszuli

Zawijanie rękawów koszuli można wykonać, jeśli akurat znajdziesz się w nieco luźniejszym otoczeniu, np. jesteś już po pracy. Najzwyczajniej w świecie wystarczy zagiąć je tak, by odsłonić nieco przedramiona. Nie przesadzaj jednak. Jak podwiniesz rękawy aż za łokcie to będzie to niestosownie wyglądało. Powinny one swobodnie leżeć na przedramionach, tak jak na zdjęciu poniżej.

Opieranie się o ścianę

Bardzo popularny sposób wyrażenia swojego stanowiska. Opieranie się o ścianę automatycznie sprawia, że wyglądasz na bardzo luźnego. Nie należy tego robić w poważnym otoczeniu(świadczy to o braku szacunku), ale np. podczas wieczornego wypadu na kluby dobrze jest być tą osobą z plecami opartymi o ścianę. Sprawia to wrażenie, że osobie stojącej naprzeciwko bardziej zależy na spotkaniu. Tak, jakby to ona podrywała, a nie na odwrót.

 Utrzymywanie kontaktu wzrokowego

Ostatni, ale nie mniej ważny od reszty element. Mógłbym powiedzieć, że wręcz najskuteczniejszy. Kobiety uwielbiają kontakt wzrokowy, o ile nie jest on przesadzony lub wymuszony. Dzięki utrzymywaniu kontaktu wzrokowego podczas rozmowy nasz mózg jest w stanie znacznie lepiej wyciągać informację o rozmówcy, co dla kobiet ma potężne znaczenie. Jest to również jedna z najważniejszych umiejętności uwodziciela, gdyż bez dobrego kontaktu wzrokowego ciężko jest się skutecznie komunikować .

 

Jeżeli zdecydujesz się na użycie któregokolwiek z tych ruchów, bardzo zalecam najpierw wykonanie go przed lustrem. Ma to wyglądać naturalnie, a nie jakbyś chciał komuś zaimponować albo robił coś sztucznego. Pamiętaj też, że stanowią one jedynie pomoc dla dobrze przeprowadzonego podrywu. Nie oczekuj też jawnej reakcji kobiety na te sygnały. Nie oznacza to, że zagrywki te nie działają. Po prostu kobiety rzadko okazują wprost swoje zainteresowanie mając nadzieję, że grając trudniejszą do zdobycia skuteczniej zainteresują sobą drugą osobę.

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie