Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

Dildo z wytryskiem

708-777-178
DOSTĘPNA
708-777-178
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Praktycznie każdy z nas uwielbia seks, jednak wiele osób z różnych powodów nie może go uprawiać. Powody, dla których unikamy, lub które uniemożliwiają nam odbywanie zbliżeń z partnerami mogą być najróżniejsze. Najczęściej jednak jest to brak stałego partnera i niechęć do zbliżeń z osobami nowo poznanymi, do powodów takich należą także często rozłąki ze stałym partnerem albo rozmaite problemy zdrowotne czy techniczne uniemożliwiające seks. W niektórych przypadkach brak zbliżeń prowadzi do rozstań i problemów w związkach – są jednak także nowoczesne pary, dla których niemożność zrobienia czegoś to nie przeszkoda, a wyzwanie i zaproszenie do przygody. Osoby takie nie widzą zamkniętych drzwi, ale otwarte okno – dla taki osób właśnie powstały najróżniejsze gadżety erotyczne, wciąż tworzone i ulepszane przez branżę erotyczną.

Chociaż klasyczne dilda czy wibratory wydają się być znanym już wszystkim gadżetem, tak od niedawna można spotkać w sklepach i na stronach internetowych branży erotycznej dilda wyposażone w miniaturową pompkę oferujące… wytrysk. Jest to wyjątkowo ciekawa opcja dla osób, które poszukują bardzo realnych wrażeń, jakie dostarczane są wyłącznie przez realny stosunek ze zdrowym mężczyzną. Dildo wytryskiem nie jest bowiem zarezerwowane wyłącznie dla jednej płci – jest to doskonała zabawka erotyczna dla każdego, kto poszukuje realistycznych doznań.

Dildo z wytryskiem to gadżet który znajduje uznanie także wśród amatorów tzw. “pissingu” czyli zabaw z moczem. Tego typu fetysz jest równie często spotykany u kobiet jak i u mężczyzn. Dildo z wytryskiem może zatem znacznie poprawić jakość doznań erotycznych u fanów tego typu rozrywek.

Na rynku istnieje wiele modeli dilda z wytryskiem. Dostępne są zarówno różnorodne wielkości, kształty i modele, ale także dilda tego typu charakteryzują się różnorodnym mechanizmem wytrysku. Niektóre z nich bowiem przed stosunkiem napełnia się wodą, która podczas używania nagrzewa się od ciepłoty ciała, inne z kolei wyposażone są w specjalne pompki na napełnianie płynem imitującym prawdziwe nasienie, który z kolei można dokupić u producenta a nawet na popularnych aukcjach. To drugie daje bowiem najbardziej zbliżone do realnych odczucia podczas używania dildo z wytryskiem. Sam mechanizm wytrysku uruchamiany jest za pomocą pompki połączonej z dildo, za pomocą wzmożonego nacisku, czy też swego rodzaju strzykawki.

Wśród gadżetów jakimi są dilda z wytryskiem znaleźć można dziesiątki modeli dopasowanych do różnorodnych preferencji, potrzeb i chęci. Tego typu gadżet sprawdza się idealnie zarówno podczas długich samotnych wieczorów, a także by urozmaicić pożycie z drugą osobą. Ciekawym i wartym wspomnienia jest też fakt, że dildo z wytryskiem ze sztucznej spermy nadaje się też idealnie jako preludium do prawdziwego stosunku, chociażby w przypadku dużych rozmiarów członka, czy chęci spróbowania seksu analnego. Płyn imitujący spermę to zwykle także doskonały lubrykant, nawilżający i nadający idealny poślizg, dzięki czemu za jego pomocą i z użyciem dildo z wytryskiem można wspaniale spędzić wieczór z drugą połówką w sypialni.

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie