Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

Zagrożenia związane ze zbyt długą erekcją

708-777-178 wew 999
DOSTĘPNA
708-777-178 wew 999
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 wew. 999 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Erekcja jest naturalnym procesem bardzo istotnym dla każdego mężczyzny. Ba, bez jej wpływu rasa ludzka już dawno by wyginęła. W dzisiejszych czasach coraz więcej panów, również młodych, musi się mierzyć z problemami wynikającymi z braku lub zaniku wzwodu. Niewielu wie, że medycynie znana jest kondycja związana ze zbyt długim okresem erekcji, w skrajnych przypadkach mogąca prowadzić nawet do trwałych problemów ze wzwodem. Kondycja ta zwana jest priapizmem.

Priapizm, zwany również ciągotką, zawdzięcza swoją nazwę greckiemu bogowi płodności Priapowi, którego zwykle przedstawiono z odsłoniętym penisem w stanie erekcji. Stan ten polega na długim, niekontrolowanym i bolesnym wzwodzie członka, który nie jest wywołany przez podniecenie seksualne. Przyczyny wystąpienia ciągotki to najczęściej choroby hematologiczne (choroby krwi), nadużycie leków przeciwnadciśnieniowych, przeciwdepresyjnych, przeciwkrzepliwych (rzadko stan ten pojawia się po zażyciu leków na potencję – jest to jedynie 1% przypadków) oraz zażywanie narkotyków i alkoholu.

Niezależnie od przyczyny, kondycja ta jest bardzo niebezpieczna, gdyż skutkuje uwięzieniem krwi w penisie. Uniemożliwia to swobodny przepływ krwi, bez którego do tkanek tworzących prącie nie dociera powietrze. Może to prowadzić do uszkodzeń tych tkanek, a w niektórych przypadkach do trwałej utraty erekcji.

Metoda postępowania w wypadku wystąpienia ciągotki zależy od jej przyczyny i czasu trwania wzwodu. Sposoby radzenia sobie z priapizmem obejmują odsączanie krwi z penisa przy pomocy igły, leki mające na celu zmniejszenie przepływu krwi i ochładzanie przyrodzenia przy pomocy kompresów. Ważne jest, że jeżeli wzwód trwa już ponad cztery godziny, należy nie bagatelizować sprawy, tylko jak najpilniej zgłosić się do szpitala. Czas pozbycia się tego niepożądanego stanu, który rokuje bardzo duża szansę na pełne wyleczenie bez konsekwencji, to sześć  godzin.

Nigdy nie lekceważ nienaturalnie długiej erekcji. Nie próbuj również leczyć jej samemu. Znacznie lepiej jest zgłosić się do urologa i pozbyć się problemu od razu, niż męczyć się z powikłaniami.

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie