Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

Wieje nudą? Może czas na selfie cipki?!

708-777-178
DOSTĘPNA
708-777-178
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Zaczynasz zauważać, że Wasz seks stał się nudny i przewidywalny? Cyklicznie odgrywacie ten sam scenariusz, wcielając się w te same role, za każdym razem, równo przez kwadrans? O ile do pewnego stopnia przewidywalność może dawać poczucie bezpieczeństwa, o tyle w sypialni nie jest do końca wskazana i może znacznie wpłynąć na jakość relacji. Na szczęście jest kilka skutecznych sposobów na podkręcenie atmosfery zarówno w związku jak i w sypialni. Na początek zrób coś, czego nigdy byście się nie spodziewali, na przykład nagie zdjęcia. Jak myślisz, jak Twój partner zareagował by na selfie Twojej cipki?

Jak podgrzać atmosferę?

Nr 1 Zmieńcie miejsce w którym uprawiacie seks., a także zadbajcie o nastrój. Jeśli zawsze robicie to w sypialni, przenieście miłosne igraszki na przykład na kuchenny blat albo pod prysznic. Nowe miejsce wymaga innych niż zazwyczaj pozycji. Odkryjesz nowe sposoby na stymulację. Kochając się na blacie możesz patrzeć partnerowi głęboko w oczy. Zabawy pod prysznicem również mogą być bardzo gorące- będzie ciepło, parno, wilgotno…

Nr 2 Niech gra wstępna trwa dłużej, a najlepiej od samego rana. Nakręcajcie się nawzajem przez cały dzień. Możecie to robić przez telefon, ale nie wprost. Możecie także wymieniać pikantne sms-y – opisujące, jak będziecie sobie nawzajem sprawiać przyjemność. Możecie także powysyłać sobie nagie zdjęcia, on tobie penisa, a Ty mu wyślij selfie cipki, z instrukcją jak chciała byś być tam pieszczona.

Nr 3 Przyszykuj coś, co obudzi Wasz apetyt. Na seks oczywiście… Spożywanie konkretnych rzeczy, tzw. afrodyzjaków może mieć wpływ na zwiększenie ochoty na seks. Do najpopularniejszych zalicza się wino oraz czekoladę. Wino odpręża oraz pobudza zmysły, polepsza krążenie krwi, ale należy uważać z ilością. Zbyt jednak duża jego ilość może usypiać i spowodować problemy z erekcją. Czekolada natomiast zwiększa wydzielanie serotoniny, adrenaliny i noradrenaliny, usuwa zmęczenie i poprawia nastrój. Możesz ją podkręcić szczyptą chili lub podawać z truskawkami, które pysznie smakują z szampanem.

Nr 4 Skorzystajcie z dodatkowego nawilżenia. Żele intymne zwiększają uczucie komfortu podczas stosunku, a niektóre z nich, oprócz standardowych właściwości nawilżających, powodują uczucie ciepła, które potęguje doznania obojga partnerów. Lubrykanty ułatwiają zbliżenia, zwiększają doznania, a zarazem urozmaicają stosunek.

Nr 5 Nie bójcie się gadżetów! Mogło by się wydawać, że seks zabawki są przeznaczone tylko do zabawy solo. Nic bardziej mylnego. Na rynku obecnie dostępnych jest wiele akcesoriów przeznaczonych do wykorzystania w parze. Wypróbujcie na przykład opaski na oczy, piórka do łaskotania, erotyczne kości do gry czy aromatyczne kosmetyki do masażu, które nie tylko pobudzają zmysły i dodają pikanterii Waszym zabawom.

Nr 6 Pobawcie się w odgrywanie ról. Choć wysłanie partnerowi selfie cipki może okazać się dobrym pomysłem na podniecenie faceta, to przebieranki i odgrywanie ról są również doskonałym pomysłem, na podkręcenie temperatury w związku. Chyba każdy facet skrycie fantazjował o seksie z pielęgniarką, policjantką czy pokojówką. Zaspokój więc najskrytsze fantazje swojego partnera i w ten jeden wieczór bądź dla niego kim tylko chce.

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie