Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

Nowe odkrycia naukowe związane z problemami ze wzwodem

708-777-178 wew 999
DOSTĘPNA
708-777-178 wew 999
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 wew. 999 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Naukowcy nieustannie dążą do lepszego poznania działania mechanizmu erekcji. Ma to na celu ulepszenie dostępnych już na rynku leków na potencję. Wiadomo oczywiście, że powstanie członka jest wynikiem zwiększenia dopływu krwi do jego tkanek przy jednoczesnym zmniejszaniu się jej odpływu. Badaczom zależało jednak bardziej na zgłębieniu tego, co dzieje się już po zainicjowaniu erekcji.

Wyniki tych badań zamieszczone zostały w dzienniku „Proceedings” Narodowej Akademii Nauk USA. Po początkowej fazie wzwodu następuje fosforylacja, która jest procesem biochemicznym odpowiedzialnym za produkcję tlenku azotu lub jej brak. Podtrzymywanie dostępu tlenku azotu jest konieczne dla utrzymania erekcji. Znajomość tego faktu pomoże w leczeniu niemocy płciowej. Lepsze zrozumienie mechanizmu erekcji bezpośrednio przełoży się na możliwości lepszego wytwarzania leków mających na celu przeciwdziałanie problemom ze wzwodem.

Wstępne testy działania procesu fosforylacji zostały przeprowadzone dzięki wykorzystaniu myszy. Było to możliwe, gdyż erekcja w przypadku gryzoni rządzi się tymi samymi biologicznymi prawami, co u ludzi.

Badania te świadczą o tym, że farmakologia dąży do opracowywania coraz nowszych i lepszych leków na potencję. Jest to bardzo pozytywny sygnał, który pozwala pozytywnie rokować w kwestii leczenia przypadłości związanych z dysfunkcją erekcji w przyszłości.

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie