Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

Dojenie prostaty

708-777-178
DOSTĘPNA
708-777-178
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Nietypowe przyjemności

Większość mężczyzn heteroseksualnych podczas seksu praktykuje głównie penetrację partnerek oraz seks oralny, kiedy to partnerka sama zajmuje się przyrodzeniem, uważając, że wszelkie inne praktyki zarezerwowane są wyłącznie dla mężczyzn homoseksualnych. Nic bardziej mylnego. Seks pod każdą postacią jest dostępny dla każdego i nie warto się ograniczać w próbowaniu nowych rzeczy i poznawaniu nowych doznań, które z kolei mogą bardzo urozmaicić pożycie z partnerką.

Do takich urozmaiceń z całą pewnością należy seks analny. Seks analny to penetracja odbytu członkiem lub dildo, która z całą pewnością nie jest zarezerwowana wyłącznie dla par, w których partnerami jest dwóch mężczyzn. Do zabaw analnych należy także penetracja palcami, dojenie prostaty czy dla znacznie bardziej zaawansowanych i lubiących o wiele ostrzejsze zabawy analny fisting.

Nie warto bać się zabaw analnych

Penetracja analna jest bowiem niezwykle przyjemnym doświadczeniem dla kobiety, ponieważ w zupełnie odmienny sposób drażnione są damskie strefy intymne, a pozycje wybierane podczas tego typu stosunków dają duży dostęp do łechtaczki, której symulacja może przynieść zupełnie nowe oblicze orgazmów. Penetrujący mężczyzna z kolei odczuwa zupełnie inny nacisk na członka niż w pochwie i może wejść w partnerkę znacznie głębiej, co również poprawia doznania erotyczne.

Co ciekawe w przypadku penetracji mężczyzny przez partnerkę za pomocą dildo lub strapon’a seks analny może być również niezwykle przyjemny, ponieważ stymuluje on gruczoł prostaty, zwany męskim punktem G. Jeśli jednak jako mężczyzna obawiasz się bólu, warto w pierwszej kolejności spróbować praktyki dojenia prostaty.

Jak wykonać masaż prostaty?

Dojenie prostaty, mimo swojej fantazyjnej nazwy to po prostu masaż prostaty. Jest to praktyka bardzo przyjemna i pozwalająca mężczyznom nie przekonanym do penetracji zażyć nieco przyjemności związanej z drażnieniem męskiego punktu G. Dojenie prostaty można wykonać zarówno samodzielnie, jak i wykorzystać w sypialni z partnerką. Jest to doskonały sposób na pieszczoty, może być też połączone z seksem oralnym lub masażem penisa przez partnerkę, a co za tym idzie może zapewnić znacznie mocniejszy orgazm. Warto jednak przed jej wykonaniem opróżnić pęcherz, położyć się wygodnie na lewym boku i użyć odpowiedniej ilości lubrykantu, zwłaszcza jeśli tego typu pieszczoty wykonywane są pierwszy raz.

Ciekawym faktem dotyczącym masażu prostaty jest też jego pozytywny wpływ na zdrowie mężczyzny. Regularnie masowana prostata jest mniej podatna na zapalenia czy nowotwory. Również podczas wszelkiego rodzaju chorób i urazów męskiego gruczołu krokowego zaleca się wykonywanie masażu przynajmniej trzy razy w tygodniu, ponieważ znacznie pobudza on prostatę do regeneracji.

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie