Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

Jak uprawiać sex?

708-777-178
DOSTĘPNA
708-777-178
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Pewnie większość osób chcących rozpocząć współżycie nie raz zastanawiało się jak uprawiać sex, zwłaszcza jeśli jest to pierwszy raz. Nic dziwnego, przecież w pewnym sensie wkracza się na nieznane terytorium, ani nie zna się reguł gry. Do tego dochodzi jeszcze obawa przed odkryciem przed partnerem, wstyd przed nagością, czy też strach przed brakiem akceptacji. Jedno jest pewne. Czy to na początku seksualnych przygód, czy już z jakimś doświadczeniem seks powinien być przede wszystkim przyjemnością i odbywać się za obopólną zgodą obojga partnerów. Jest to warunek niezbędny do właściwej relacji. Po prostu nie ma seksu bez zgody partnera. Do seksu dobrze jest podejść jak do naprawdę przyjemnego doświadczenia, które scala związek zarówno na poziomie cielesnym jak i duchowym. Podczas stosunku kochankowie są przecież tak blisko, jak to tylko możliwe. Jak zabrać się do rzeczy i jak uprawiać sex, jeśli robisz to pierwszy raz?

Po pierwsze – nie śpiesz się. Pierwszy raz jest niezwykle ważny, zwłaszcza w kontekście dalszego życia erotycznego. Cieszcie się tymi niezwykłymi chwilami i bliskością, poświęćcie sobie maksimum uwagi. Niech nic was i rozprasza. Skupcie się na sobie oraz na sprawianiu sobie przyjemności.

Po drugie – wybierzcie miejsce. Jak chcecie uprawiać seks po raz pierwszy w szczególności powinniście zadbać o miejsce, w którym ma on mieć miejsce. Powinno być ono bezpieczne komfortowe, tzn. nikt nie powinien wam w tym czasie przeszkadzać. Chyba nie chcecie martwić się, że ktoś was zaskoczy w intymnej sytuacji? Ponadto, dobrze by było, aby po wszystkim byłoby miejsce na toaletę i doprowadzenie do porządku.

Po trzecie – atmosfera. Już sam w sobie pierwszy raz może być stresujący, dlatego zadbajcie o to by czuć się jak najbardziej swobodnie, stwórzcie ciepły, bezpieczny klimat. Przyszykuj czystą pościel, włączcie nastrojową muzykę oraz zadbajcie o dyskretne oświetlenie. Po czwarte- antykoncepcja. Jeśli nie planujecie potomstwa pomyślcie o tym już wcześniej, jaka metoda zabezpieczenia przed ciążą będzie dla was najwygodniejsza. Będziecie czuć się komfortowo, wiedząc, że nie grozi wam żadna wpadka.

I na koniec – pozycja. Pozycji seksualnych jest naprawdę wiele, a wybór zależy tak naprawdę od otwartości, doświadczenia i preferencji kochanków. Nie wiesz jak uprawiać sex pierwszy raz? Wybierz jedną z klasycznych pozycji seksualnych.

Pozycja klasyczna, zwana również pozycją na misjonarza jest pozycją najczęściej wybierana przez początkujących kochanków, ale jest to również pozycja dobra zarówno dla doświadczonych kochanków. W pozycji partner leży na kobiecie i to on kontroluje głębokość penetracji oraz szybkość ruchów. Kobieta leży wygodnie na plecach i nie musi być w niej całkiem bierna. Może ona trzymać lub głaskać partnera po głowie, karku, torsie oraz pośladkach. Ta pozycja z pewnością daje kochankom poczucie bliskości, pozwala na kontakt wzrokowy, wymianę pocałunków, a stykanie się okolic intymnych podczas stosunku dodatkowo pobudza łechtaczkę.

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie