Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

Najskuteczniejszy sposób na podniesienie libido

708-777-178 wew 999
DOSTĘPNA
708-777-178 wew 999
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 wew. 999 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Metoda, którą opiszę, jest bardzo skuteczna i aż dziw bierze, że tak mało facetów bierze ją pod uwagę. Szkoda, bo działa równie dobrze zarówno na kobiety, jak i na mężczyzn. Jeżeli chcesz diametralnie zwiększyć libido, swoje lub kochanki, po prostu zmień klimat.   

Wystarczy powiedzieć, że średnio na wakacjach ludzie uprawiają seks trzy razy częściej.

To odwieczny problem facetów – jakby tu skłonić partnerkę, żeby w końcu zgodziła się na seks. Niektórzy wybierają alkohol albo kupują drogie prezenty licząc na odrobinę wdzięczności. Według mnie to z gruntu wadliwa metoda, która działa i tak głównie tylko na te mniej porządne kobiety. Najlepszym sposobem na dostanie tego, czego się pragnie, jest po prostu wytrwałość. Płeć piękna lubi silnych i zdecydowanych facetów, którzy wiedzą, czego chcą. Do seksu trzeba po prostu konsekwentnie dążyć poprzez skuteczne uwodzenie i tyle.

Nie ma jednak nic złego w pomaganiu sobie przy użyciu tradycyjnych sposobów.

Wakacje to czas słońca, wyjść na łono natury, poznawania nowych miejsc i zawierania nowych znajomości. Nie ma lepszego czasu na działanie w życiu uczuciowym jak wiosna i lato. Ta pora działa na kobiety jak światło na ćmy. One doskonale zdaj sobie z tego sprawę. To nie tylko złoty czas dla nas. Również panie będą bardziej skore do szukania mężczyzn. Czasami na dłużej. Czasami tylko na chwilę.

Nie musisz koniecznie czekać do lata. Na razie nie jest to tak widoczne, bo atmosfera jeszcze nie jest dość gorąca, ale już niedługo ponownie zobaczymy na ulicach coraz to skąpiej ubrane laski. To dobrze, bo znaczy to, że kobiety chcę wyglądać atrakcyjniej, żeby przyciągać mężczyzn. Jedni widzą w tym tylko okazję, żeby popodziwiać piękno kobiecego ciała. Inni dostrzegają szansę. Szansę na podryw, który w zimę zostałby zduszony w zarodku.

Do tego słońce korzystnie wpływa na produkcje testosteronu. Dla wielu facetów okres jesień-zima to czas odłogu, po którym dopiero budzą się do życia łóżkowego. Również kobietom sprzyja cieplejsza pora. Zmiana klimatu na cieplejszy i bardziej słoneczny da kobiecie zastrzyk endorfin i zwiększy jej libido. Nie będziesz musiał jej namawiać na zbliżenie. Sama będzie miała ochotę na nieco seksualnych uniesień.

Czemu dobrze jest o tym wiedzieć przy ustalaniu strategii podrywu? Bo to doskonały sposób na przekonanie niedostępnej w tym momencie laski. Nieraz pewnie miałeś tak, że dosyć długo znałeś już dziewczynę i zastanawiałeś się, kiedy w końcu pozwoli ci na coś więcej niż tylko pocałunek i przytulanie. Często jest tak, że ona nawet już chce seksu, ale czeka na dogodny moment, żeby przenieść swoją znajomość na następny poziom. Zmiana otoczenia na bardziej egzotyczne to w takiej sytuacji najlepsze, co może was spotkać.

Zbliża się kolejny taki sezon. Możesz być jednym z tych, którzy spędzą go przy biurku i komputerze. Możesz też wyjść na dwór, zachłysnąć się świeżym powietrzem i zacząć działać. Twój wybór.

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie