Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

Seks analny: porady

708-777-178
DOSTĘPNA
708-777-178
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Seks to piękny akt, który nie tylko sprawia niewyobrażalną przyjemność, ale jeszcze pozwala budować zaufanie i zbliża pary. Pary jednak są najróżniejsze, począwszy od tych delikatnych, lubiących wyłącznie klasykę i nie potrzebujących eksperymentów, poprzez pary lubiące od czasu do czasu urozmaicić swój seks aż po pary, które za każdym razem przekraczają granice, wciąż poszukując nowych wrażeń i doznań. Każda z tych form miłości i seksu jest doskonała, a rozmaite pozycje seksualne, techniki i rozwijająca się branża erotyczna są po to, aby z nich korzystać i po prostu cieszyć się swoim seksem.

Obok klasycznej miłości czyli najprościej mówiąc penetracji pochwy penisem, dość popularnymi formami miłości, często dodającymi nieco pikanterii w łóżku i chętnie praktykowanymi są seks oralny czyli inaczej mówiąc miłość francuska – pieszczoty językiem i ustami, a także seks analny, nazywany miłością grecką czyli stosunek z penetracją odbytu. Ta druga to szczególnie kontrowersyjna firma miłości – z seksem analnym jest jak z każdym odstającym od klasyki działaniem – albo się je kocha, albo nienawidzi. Pary heteroseksualne, homoseksualne, samotne kobiety czy samotni mężczyźni – niezależnie od płci i upodobań – chętnie praktykują stosunki analne również z użyciem zabawek erotycznych i mowa tutaj zarówno o byciu stroną czynną jak i bierną. Ta forma stosunku bowiem dostarcza znacznie głębszych doznań, poprzez stymulację “innych niż zwykle” stref intymnych a także możliwości zabawy w inny sposób. Niektórych odstrasza od seksu analnego kilka rzeczy: wiele osób obawia się bowiem nieczystości i bólu. Oczywiście, w przypadku nieodpowiedniego przygotowania do tego rodzaju miłości różne wypadki mogą się przydarzyć. Często też bywa i tak, że chętne spróbowania tego rodzaju stosunku osoby zniechęciły się pierwszym razem, który odbył się bez uprzedniego przygotowania. Warto jednak do tego tematu podejść znowu, lecz tym razem spokojnie i nieco się przygotować. Porady dotyczące seksu analnego nie mogą być bowiem traktowane uniwersalnie. Warto wiedzieć, że wszystko zależy od rozmiarów partnerów, upodobań a także różnorodności ciał.

Główne i najczęściej sugerowane przez specjalistów analne seks porady dotyczą odpowiedniego przygotowania. Warto zauważyć, że właściwie każdy stosunek wymaga nieco pracy, odrobina pieszczot, pocałunków i dotyku jest w stanie doprowadzić do stosunku. Jesteśmy bowiem stworzeni tak, że nasze narządy rozrodcze nieco muszą się przygotować do pracy. To samo dotyczy obytu. Tutaj również warto włożyć nieco pracy, aby przygotować go do stosunku. Najlepiej w tym celu sprawdzają się najróżniejsze lubrykanty. W momencie, gdy podczas stosunku analnego używana jest prezerwatywa, koniecznym jest celowanie w lubrykanty na bazie wody, te bowiem mają neutralny wpływ na lateksowe kondomy. Odpowiednia stymulacja i pieszczoty również ułatwią sam stosunek. Jeśli jednak chodzi o przygotowanie do stosunku analnego, porady dotyczą przede wszystkim odpowiedniej higieny. Warto bowiem zainwestować w gruszkę lub profesjonalny zestaw do lewatywy. Po dogłębnym oczyszczeniu i dokładnym prysznicu poczujemy znacznie większą pewność i swobodę psychiczną. Podczas zabaw analnych często też sprawdzają się najróżniejsze drobne gadżety. Korki analne, niewielkie wibratory i dilda, kulki analne, rozszerzalne baloniki i wiele innych akcesoriów może pomóc w stymulacji analnej, znacznie ułatwiając późniejszą penetrację.

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie