Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

Ego w łóżku

708-777-178 wew 999
DOSTĘPNA
708-777-178 wew 999
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 wew. 999 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Jeżeli chodzi o długość penisa to w naszym społeczeństwie zdążyło się już utworzyć wiele mitów na ten temat. Świadczy o tym, że niektórym ten wątek leży na wątrobie (lub na innych częściach ciała). Pisałem już kiedyś o tym, że jedną z największych zalet posiadania wielkiego członka jest zwiększona pewność siebie w łóżku. To prawda, ale istnieje też druga strona medalu.

Czy można mieć za dużo i na tym stracić? Oczywiście. Ileż to gwiazd show-biznesu nie przedawkowało dragów u szczytu swej kariery? Umarli zostawiając swoim rodzinom miliony, a ich kasa, choć wystarczyłaby na kupno prywatnego samolotu, nie mogła im kupić drugiego życia. Nie wystarczy mieć dużo. Trzeba jeszcze umieć wykorzystać swoje zasoby. Tak samo jest z dużym penisem. Niektórzy wpadają w pułapkę myślenia, że sam ten fakt czyni z nich kochanków doskonałych. Nic bardziej mylnego. Jak to mówił wujek Ben: wielka moc to wielka odpowiedzialność.

Posiadacze większych przyrodzeń zwykle nie mają powodów do zmartwienia. Nie zawsze jednak ich partnerki są do końca zadowolone. Pomijając słabe umiejętności w posługiwaniu się swoim sprzętem, o czym napiszę innym razem, grzechem kardynalnym facetów z wielkimi przyrodzeniami jest arogancja. Czują się oni zbyt pewni siebie i przez to przestają słuchać swojej drugiej połowy. A jak w łóżku nie ma komunikacji, to najczęściej taki związek można obić o kant dupy. Słowem, bez umiejętności komunikowania swoich potrzeb i pragnień jest duża szansa, że przegapicie szansę na naprawdę świetny seks na rzecz seksu tylko dobrego.

Dobrze jest być pewnym siebie, źle jest być aroganckim. Przesadna pewność siebie u faceta sprawia, że wydaje się on kobietom niepoważny. Dotyczy to nie tylko sfery intymnej, ale też życia w ogóle. Po pierwsze, ktoś taki będzie się na siłę brał za robienie rzeczy, o których nie ma pojęcia. Po drugie, zbyt pewni siebie faceci mają tendencję do przechwalania się. Jeżeli znasz kogoś z takim tendencjami, a powiedzmy sobie szczerze: każdy ma chociaż jednego takiego znajomego, to pewnie nie raz się zastanawiałeś, jak można tak wciskać ludziom bajki. A jednak w każdej grupie, klasie i pracy zawsze znajdziesz przynajmniej jednego bajkopisarza. Jak pewnie zauważyłeś, taka osoba najczęściej spotyka się z politowaniem.

Jak wygląda arogancki mężczyzna z wielkim penisem z perspektywy kobiety? Taką sytuację jest trudno opisać, ale wyobraź sobie taki scenariusz: dziewczyna spotyka księcia z bajki. Książe ten jest jednak dupkiem na miarę Joffreya z Gry o Tron i, łagodnie rzecz ujmując, ma najgorszy charakter jaki można sobie wyobrazić. Niby ma bogactwo, królestwo i inne zasoby, ale żadna laska i tak długo z nim nie wytrzyma. Im więcej wnosisz do związku, tym lepiej, ale jeżeli jesteś skrajnym egoistą, nic ci to nie pomoże w kontaktach z kobietami.

Dobry poziom pewności siebie to taki, kiedy masz dość odwagi by podejść do laski która ci się podoba i zagadać, ale bez zbędnego narzucania się. Dobry poziom pewności siebie w łóżku polega na tym, że jesteś aktywny i masz pewność, że zadowolisz swoją kobietę, ale nie narzucasz jej tylko swojej woli nie starając się w ogóle nawet jej zrozumieć. Wiele lasek lubi dominujących mężczyzn, ale dominacja to nie to samo, co omijanie potrzeb kochanki na około. Dlatego tak dobrym pomysłem jest rozmowa i słuchanie drugiej strony. Można powiedzieć, że nie wystarczy mieć dużego penisa – trzeba jeszcze nie być chujem.

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie