Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

Ćwiczenia na powiększenie i wzmocnienie penisa

708-777-178 wew 999
DOSTĘPNA
708-777-178 wew 999
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 wew. 999 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Ćwiczenia penisa mają na celu jego powiększenie i wzmocnienie. Twoja męskość może przybrać na sile, o ile zdecydujesz się poświęcić trochę czasu i energii na odpowiedni trening. Dzięki specjalnym technikom zwiększenie sprawności seksualnej nie jest jedynie pustym marzeniem, a realną perspektywą znajdującą się w zasięgu Twojej ręki.

Na pewno masz mnóstwo pytań dotyczących samych ćwiczeń, jak i sposobu ich działania. Poniższy artykuł rozwieje większość  Twoich wątpliwości. Dowiesz się w nim m. in.:

Czym są ćwiczenia penisa?
Na czym polegają ćwiczenia?
Czy ćwiczenia na powiększanie penisa naprawdę działają?
Zalety ćwiczeń powiększających i wzmacniających penisa
Rodzaje ćwiczeń
Podsumowanie

 

Czym są ćwiczenia penisa?

Najprościej mówiąc, są to ćwiczenia mające na celu powiększenie i wzmocnienie członka. Ich celem jest umocnienie mięśni przylegających do prącia, zwłaszcza mięśni dna miednicy, zwiększenie siły erekcji, a także rozciągnięcie i rozszerzenie tkanki penisa.  Trening członka odbywa się na podobnej zasadzie, co trening innych części ciała. Jego wykonywanie prowadzi do przyrostu i wzmocnienia tkanki gładkiej znajdującej się w prąciu.

Ćwiczenia różnią się ze względu na cel, poziom trudności i przeznaczenie dla osób mniej lub bardziej zaawansowanych. Praktycznie każdy, kto chciałby w jakiś sposób poprawić stan swojego penisa, znajdzie tu coś dla siebie, niezależnie od tego, czy interesuje go dłuższy, twardszy, grubszy, czy po prostu bardziej zdrowy członek. Te techniki zostały sprawdzone i wykorzystane przez dziesiątki tysięcy mężczyzn na świecie. Jeżeli uważasz, że chciałbyś znacząco poprawić swoje życie seksualne, to możesz zacząć od ćwiczeń przeznaczonych dla początkujących i stopniowo zwiększać rozmiar i siłę swojego penisa.

 

Na czym polegają ćwiczenia?

 Penis zbudowany jest głównie z tkanki mięśniowej gładkiej zawartej w ciałach jamistych. W stanie podniecenia tkanka ta rozrasta się pod wpływem napływu krwi, co powoduje erekcję. Ćwiczenia mają na celu zwiększenie ilości krwi wpływającej do prącia, co stymuluje stopniowe powiększanie się rozmiaru tkanki. Trening polega na rozciąganiu, pompowaniu i zginaniu penisa w określonych miejscach. Różne ćwiczenia mają różne efekty – wzrost długości członka, większy obwód, wzrost całego penisa, korekcja skrzywienia. Do każdego ćwiczenia dołączony jest zbiór slajdów obrazujących, jak poprawnie wykonać daną technikę krok-po –kroku, jak również opis słowny i warunki wykonywania ćwiczenia.

Osobną grupę ćwiczeń stanowią techniki mające na celu wzmocnienie erekcji prącia. Ta kategoria ćwiczeń polega na treningu mięśni dna miednicy, zwłaszcza mięśnia PC zwanego też Keglem. Silniejszy mięsień Kegla pozwala na osiągnięcie lepszej erekcji i zwiększenie kontroli nad wytryskiem. Umożliwia również dłuższe utrzymanie erekcji. Co więcej, trening tego mięśnia można wykonywać praktycznie wszędzie: w domu, w pracy, w samochodzie, a efekty widać już po kilkunastu dniach.

 

Czy ćwiczenia na powiększanie penisa naprawdę działają?

To, że istnieją darmowe, łatwe do wykonania, umożliwiające powiększenie penisa ćwiczenia brzmi prawie jak bajka, więc pewnie część z was pozostanie sceptyczna i będzie potrzebować więcej informacji. Nie dziwię się takim osobom, bo oprócz metod, które działają, jest też dużo takich, których celem jest wyłudzenie pieniędzy poprzez żerowanie na naiwności mężczyzn.

Szukanie odpowiedzi w Internecie na pytanie, czy ćwiczenia na powiększanie penisa działają, prawdopodobnie przyprawi Cię o ból głowy. Znajdziesz na ten temat wiele pozytywnych opinii od zwykłych zjadaczy chleba, jednak mało wypowiedzi lekarzy i innych znawców medycyny. Środowisko naukowe to zwykle wytrenowani sceptycy. Udowodnienie dowolnej tezy naukowej wymaga na ogół przeprowadzenia skomplikowanych badań w uprzednio przygotowanym środowisku. Nie ma znaczenia, że działa wiele for, gdzie tysiące mężczyzn opisuje swoje sukcesy w tej dziedzinie – z punktu widzenia medycyny liczą się jedynie poważne prace badawcze, a nie opinie zwykłych ludzi. Sytuacji nie pomaga fakt, że zdecydowana większość mężczyzn trenujących rozciąganie penisa pragnie zachować anonimowość, co utrudnia znalezienie chętnych do przeprowadzenia odpowiednich eksperymentów.

Nie oznacza to jednak, że takich badań nigdy nie przeprowadzono. W latach 70. dr Brian Richards przeprowadził eksperyment mający na celu ustalenie skuteczności ćwiczeń na powiększanie penisa analogicznych do tych przestawionych na tej stronie. Badania zostały przeprowadzone w angielskiej miejscowości Chartham. W eksperymencie wzięło udział 30 mężczyzn, którzy mieli stosować określone ćwiczenia przez okres 3 miesięcy.

Wyniki badania:

Po zakończeniu eksperymentu 28 z 30 mężczyzn „zademonstrowało trwały i możliwy do określenia wzrost rozmiaru penisa”.  Zgodnie z ustaleniami dr Richardsa:

 • Przeciętny wzrost długości wyniósł 1,125 cala (2,86 cm)
 • Przeciętny wzrost obwodu wyniósł 1 cal (2,54 cm)
 • Najmniejszy przyrost długości wyniósł 1 cal (2,54 cm)
 • Największy przyrost długości wyniósł 1,5 cala (3,81 cm)
 • Najmniejszy przyrost obwodu wyniósł 0,875 cala (2,22 cm)
 • Największy przyrost obwodu wyniósł 1,25 cala (3,17 cm)

Co ciekawe, dr Brian wykonał również badanie opinii partnerek mężczyzn biorących udział w badaniu, zarówno przed, jak i po przeprowadzeniu eksperymentu. Więcej o badaniu dowiesz się tutaj.

Dodatkowo polecamy Ci również poniższy link do strony zajmującej się obalaniem mitów medycznych. Znajdziesz tam opinie zarówno osób dopiero studiujących medycynę, jak i ekspertów.

 

Zalety ćwiczeń powiększających i wzmacniających penisa

Jest wiele powodów, dla których powinieneś być zainteresowany treningiem swojego członka. Większość mężczyzn zwróci uwagę głównie na ćwiczenia powiększające, choć ta strona ma do zaoferowania znacznie więcej. W zarysie, ćwiczenia mają Ci dać większą pewność siebie i kontrolę nad swoim życiem seksualnym. Zalety stosowania podanych przez nas ćwiczeń to m. in.:

 • wzrost długości członka
 • wzrost obwodu członka
 • silniejsza erekcja (również leczenie problemów z zaburzeniami erekcji)
 • większa wytrzymałość w łóżku
 • lepsza kontrola czasu ejakulacji , i inne

Im dłużej będziesz wykonywał ćwiczenia, tym większa będzie twoja radość z życia intymnego. Odkryjesz, że możesz mieć większą kontrolę nad poziomem satysfakcji seksualnej zarówno samego siebie, jak i swojej partnerki. W dodatku czytając artykuły z zakresu wiedzy o seksie zwiększysz swoją inteligencję seksualną i dowiesz się, jak do późnych lat życia możesz utrzymywać sprawność seksualną.

 

Rodzaje ćwiczeń

Ćwiczenia penisa można zakwalifikować do kilku kategorii, które różnią się od siebie ze względu na rodzaj wykonywanych działań i spodziewany rezultat. Kategorie te to:

1) Rozciąganie

Ta grupa ćwiczeń ma na celu powolne przedłużanie mięśni gładkich i tkanki miękkiej penisa. Przez rozciąganie i nacisk prowadzi się do powstawania mikrouszkodzeń włókien mięśniowych. Rozdarcia te są następnie wypełniane przez nowe białka, co prowadzi do rozrostu tkanek (jest to sam mechanizm, który prowadzi do rozrostu pozostałych mięśni w ciele).

2) Rozbudowa poprzez ściskanie

Ten rodzaj ćwiczeń prowadzi do rozrostu tkanki gładkiej penisa poprzez jej rozrost i kompresje. Dokonuje się tego za pomocą ściskania określonych części penisa, by tkanki pozostałych naciskały na warstwę wierzchnią prącia.

3) Techniki wzmacniające mięśnie dna miednicy

Mięśnie dna miednicy stanowią hamak, który podtrzymuje od dołu najważniejsze organy wewnętrzne. Są również odpowiedzialne za zdrową i silną erekcję. Ich trening zapewni Ci prawidłowy poziom i kąt erekcji, co bardzo korzystnie przełoży się na Twoje życie seksualne. Do trenowania mięśni dna miednicy wykorzystuje się ćwiczenie znane jako Kegel. Początkowo służyło ono kobietom w okresie następującym po ciąży, jednak z czasem odkryto również dobroczynne skutki tej techniki na życie intymne mężczyzn.

4) Ćwiczenia mieszane

Ta kategoria ćwiczeń łączy w sobie pozytywne aspekty pozostałych grup. Zaliczane do niej techniki mogą łączyć w sobie rozciąganie połączone z ściskaniem, bądź Kegla wykonywanego podczas rozciągania.

5) Ćwiczenia z użyciem sprzętu

Ostatnia grupa ćwiczeń polega na wykorzystaniu rozmaitych urządzeń, takich jak: pompki, ekstendery, odważniki, klamry zaciskowe. Przyrządy te mają wpływ na przepływ krwi w prąciu, co w odpowiednich warunkach przyśpiesza rozciąganie i wydłużanie członka. Dodatkowo wiele metod wydłużania penisa korzysta z pomocy suplementów, które mają na celu zwiększenie przepływu krwi. Weź pod uwagę, że ta kategoria ćwiczeń jest przeznaczona dla bardziej zaawansowanych użytkowników.

 

Podsumowanie

Wkładając trochę wysiłku w trening mający na celu wzmocnienie i powiększenie członka możesz odmienić swoje życie intymne nie do poznania. Zmiana nie nadejdzie jednak w ciągu tygodnia lub dwóch. Tak, jak w przypadku normalnych ćwiczeń siłowych, będziesz musiał postawić sobie określone cele i konsekwentnie kontynuować trening, by je osiągnąć.

Jeżeli zadecydowałeś, że chciałbyś rozpocząć trening, znajdziesz na tej stronie wszelkie potrzebne informacje, które pomogą Ci w osiągnięciu sukcesu. Na początek nie powinieneś się przeciążać i powoli dążyć do opanowania ćwiczeń. Wystarczy Ci 20 minut dziennie, by przeprowadzić trening. Czas poświęcony na ćwiczenia możesz zwiększyć po osiągnięciu pierwszych rezultatów. Nie jest to chyba duży wysiłek w zamian za poprawę sprawności seksualnej i własnego wyglądu, czyż nie?

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie