Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

Jak ułatwić sobie pierwszy kontakt?

708-777-178 wew 999
DOSTĘPNA
708-777-178 wew 999
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 wew. 999 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Zapewne, jak większości ludzi, nie uważasz pierwszego kontaktu z obcą osobą za przyjemny. A to nie ma o czym gadać, a to zapada niezręczna cisza, a to wręcz czujemy, że między nami a drugą osobą nie ma takiej zwykłej, ludzkiej chemii, jak między parami albo dobrymi znajomymi. Zdecydowanie przełamywanie pierwszych lodów to etap, który najchętniej byśmy sobie odpuszczali, gdyby tylko istniała taka możliwość. I choć w przypadku normalnych ludzi nie jest to jakaś wielka wada, to jednak jako uwodziciel powinieneś reprezentować znacznie wyższy stopień społecznego obycia.

 

Dobrze jest wiedzieć, jak łatwo przełamywać bariery między ludźmi. Wiedza ta przyda ci się nie tylko w kontaktach z kobietami. Posiadanie dużego grona znajomych bardzo przydaje się w życiu, dlatego zawarte w tym artykule nauki możesz też zastosować np. do szybszego zjednywania sobie współpracowników w nowej pracy.

Skupię się bardziej nie o tym, o czym rozmawiać, ale jak rozmawiać. W gruncie rzeczy jest to bardzo wartościowa wiedza, bo ludzie zapamiętają z rozmowy tylko około 20% najważniejszych informacji, dlatego JAK mówisz jest bardzo istotne. Ma to też swoją pozytywne strony.  Nie musisz być od razu jakimś mistrzem bajery i asem rozmowy o niczym, żeby zainteresować kobietę.  Wystarczy rozśmieszyć czymś laskę kilka razy na pierwszej randce i już będzie patrzyła na ciebie dużo łaskawszym okiem. Zrób dobre wrażenie w 20% rozmowy, a zapamięta cię pozytywnie.

1) Nigdy nie rozmawiaj z nowo poznaną osobą twarzą w twarz

Jest taka niepisana zasada, w sumie często niesłusznie pomijana przez aspirujących podrywaczy, że nie należy do celu podchodzić na wprost. Taka postawa wyraża większą skłonność do walki, agresji, rywalizacji. W celu uniknięcia takiego postrzegania podchodzimy nieco z boku, najlepiej ustawiając się tak, by rozmówca widział bardziej naszą lewą stronę twarzy. Będzie to zarówno dla ciebie, jak i dla niego bardziej komfortowe.

Czemu akurat lewą? Badania przeprowadzone przez Kesley’a Blackburna i James’a Schirillo wykazały, że właśnie lewa strona naszej twarzy jest postrzegana jako ta bardziej atrakcyjna. Ma to związek z tym, że lepiej wyraża ona emocje, również te pozytywne.

2) Daj rozmówcy porozmawiać o nim

Jest jeden temat, na który wręcz uwielbiamy gadać. Tym tematem jesteśmy my sami. Każdemu z nas zdarzyło się też na pewno to, że chciał powiedzieć coś ważnego, a ktoś inny wszedł mu w zdanie. Nie lubimy być ignorowani i nie lubimy, kiedy nie możemy się wypowiedzieć. Często też słuchamy innych tylko i wyłącznie dlatego, że wiemy, że w końcu przyjdzie nasza kolej.

Ja proponuje ci zgoła inne podejście. Podczas pierwszego kontaktu, powiedzmy przy podejściu do dziewczyny na ulicy, będziesz musiał z początku przejawiać inicjatywę. Wiadomo, nie możesz podejść do laski i oczekiwać, że ona zrobi za ciebie całą robotę.  Staraj się jednak stopniowo przechylać szalę rozmowy w jej stronę. Daj jej się wygadać. Jeżeli poczuje, że komfortowo się z tobą rozmawia, będzie znacznie bardziej skłonna dać ci swój numer.

3) Dopracuj swoją mowę ciała

Pewnie słyszałeś gdzieś słynne już stwierdzenie, że aż 55% ludzkiej komunikacji to nie słowa, a właśnie mowa ciała. Jest ona niezwykle istotna i jeżeli już od pierwszych minut nie prezentujesz wyluzowanej, ale jednocześnie przepełnionej pewnością siebie i męskością postawy ciała, ryzykujesz niepotrzebną porażką. Zwłaszcza, że mowę ciała można ćwiczyć nawet w domu. Więcej pisałem na ten temat w stosownym artykule.

4) Obserwuj rozmówcę

Wbrew pozorom to jeden z najtrudniejszych elementów w rozmowie. Wyrobić się w gadce można stosunkowo szybko. Prawdziwego artystę podrywu poznać można właśnie po tym, że dostosowuje się on odpowiednio do swojego celu. Ludzie wyrażają mnóstwo emocji poprzez tzw. mikromimikę twarzy. Jeżeli widzisz, że jakiś temat nie leży dziewczynie z którą gadasz, to zwyczajnie pokieruj rozmowę na inny tor. Wiem, że łatwiej powiedzieć jak zrobić, ale jest to absolutnie konieczna umiejętność.

 

Pierwszy kontakt może być albo czymś normalnym, albo czymś ciężkim. Nie utrudniaj sobie życia. Umiejętność zjednywania sobie ludzi sprawi, że w ich oczach będziesz się jawił jako ktoś nieprzeciętny. Nawet jeżeli wydaje ci się, że tak nie jest.

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie