Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

Deep Spot

708-777-178 wew 999
DOSTĘPNA
708-777-178 wew 999
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 wew. 999 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Deep Spot to względnie łatwa technika umożliwiająca wywołanie u kobiety intensywnego orgazmu. Jej największymi zaletami jest to, że nie jest zbyt trudna i przy dużej wprawie może być wykorzystana do obdarzenia partnerki wielokrotnym orgazmem.

Nie jest to wielką tajemnicą, że wiele młodych kobiet ma problemy z osiągnięciem orgazmu. Czasami wina leży po ich stronie, czasami po stronie ich chłopaków. Prawdopodobieństwa osiągnięcia orgazmu nie poprawia też fakt, iż wiele lasek zwyczajnie się nie masturbuje (panowie nie mają takich oporów). Brak masturbacji równa się brak zrozumienia mechanizmów i pieszczot koniecznych do szczytowania.

Generalnie im kobieta starsza, tym bardziej rozumie swoje ciało i tym lepiej wie, czego chce. Młodsze dziewczyny często natomiast po prostu nie mają jeszcze doświadczenia. Jak to wygląda w procentach? Odsetek kobiet, które nigdy nie osiągnęły orgazmu, wynosi około 30%. Prawie wyłącznie są to panie przed 30 rokiem życia.

Daje to oczywiście wspaniałe pole do popisu. Nawet nie macie pojęcia, ile kobiet jest teraz gdzieś tam, nie wiedząc nawet, jaka przyjemność przechodzi im koło nosa. Dla uwodziciela to nic innego jak doskonała okazja. Opanuj umiejętność seksualnego zaspokajania swojej partnerki, a zdobędziesz i utrzymasz kobietę znacznie łatwiej.

Większość kobiet nigdy nie miała orgazmu pochwowego, ale wszystkie mogą go mieć. To kwestia odpowiedniej stymulacji (niektóre panie nie dość akceptują samej siebie albo swoich części ciała, przez co nie mogą się dostatecznie zrelaksować). Dlatego pierwszym krokiem w technice Deep Spot jest sprawienie, żeby nasza kochanka się odprężyła.

Powiedz swojej kobiecie, żeby położyła się wygodnie na plecach. Zacznij od gry wstępnej. Po porządnej rozgrzewce, kiedy poczujesz już, że jest gotowa, skieruj dłoń wnętrzem do góry i włóż jej środkowy palec w cipkę tak głęboko, jak tylko zdołasz. Pamiętaj, że twoje palce powinny być nawilżone, żeby ułatwić proces. Nie powinieneś również mieć zbyt długich paznokci.

Twój cel znajduje się na przedniej ściance pochwy, około 5 cm od wejścia. Powinieneś móc go sięgnąć, jeżeli wsadzisz palec dosyć głęboko. Całą czynność wykonuj powoli, nie śpiesząc się, gdyż kobiety w środku są wrażliwe (zwłaszcza przy wejściu do pochwy). Po włożeniu palca wykonuj ruch, jakbyś kogoś przywoływał, tzn. czubek palca zawijaj w swoją stronę. Spowoduje to ocieranie się twojego środkowego palucha o przednią ścianę waginy.

Zacznij od niewielkiego nacisku, który zwiększaj stopniowo z czasem. Najlepiej będzie, jeśli będziesz to robił poprzez obserwację reakcji partnerki. Twój dotyk powinien jej sprawiać radość. Z czasem coraz większe podniecenie przełoży się na orgazm.

Ale to jeszcze nie wszystko. Wagina, w przeciwieństwie do łechtaczki, nie jest wrażliwa na dotyk po orgazmie. To oznacza, że jak już dasz kobiecie trochę odsapnąć, jednak zanim jeszcze wróci ona do stanu zero, możesz znowu zacząć ją pieścić. Wystarczy, że po jej orgazmie zostawisz w środku palec, a potem wznowisz całą procedurę. W ten prosty sposób zapewnisz swojej partnerce wielokrotny orgazm, czyli coś, czego większość facetów po prostu nie potrafi.

To tyle, jeżeli chodzi o teorię. Praktykę będziesz musiał odrobić sam, ale myślę, że będzie to przyjemna praca domowa.

 

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie