Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

Jak dobrze rozpocząć rozmowę z nowo spotkaną dziewczyną?

708-777-178 wew 999
DOSTĘPNA
708-777-178 wew 999
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 wew. 999 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Większość facetów nie mających wcześniej do czynienia ze sceną PUA będzie w pierwszej kolejności zainteresowana tekstami na podryw. Ci nowi w dodatku niemalże zawsze myślą, że mając dobry tekst na rozpoczęcie rozmowy reszta to już błahostka. Wprost przeciwnie. Nie da się wywołać u nowo poznanej kobiety dreszczyku emocji tylko przy użyciu dwóch zdań. Podejście i rozpoczęcie rozmowy to tylko pierwszy krok na drodze do zdobycia dziewczyny. Warto jednak już przy tym pierwszym kroku nie zaliczyć spektakularnej wpadki.

Ci bardziej doświadczeni Uwodziciele wiedzą o tzw. Otwarciach, czyli tekstach stanowiących wstęp do rozmowy z kobietą, którymi zaczynasz bajerkę. O samej strukturze Otwarcia (wraz z przykładami tekstów i całym scenariuszem podejścia) pisałem już i nie mam zamiaru się powtarzać. Ten artykuł ma natomiast dać ci wskazówki, co masz uzyskać przy pomocy Otwarcia, a czego lepiej uniknąć.

  1. Otwarcie rozmowy z kobietą nie stanowi pewnego rodzaju napięcia tylko dla ciebie. Jeżeli zrobisz to dobrze i bez chamstwa, to nie będzie jej łatwo od razu cię spławić, tak jak zrobiłaby to z większością kolesi. Widzisz, kobiety od wczesnych lat życia przyzwyczaja się do bycia kulturalnymi i towarzyskimi. Z tego powodu ciężko będzie jej przerwać konwersację, o ile to ty będziesz ją prowadził i będziesz to robił w inteligentny, kulturalny i ciekawy sposób. Dlatego wyuczone rozpoczęcie rozmowy będzie znacznie lepszym środkiem do osiągnięcia celu niż spontaniczność.
  2. Celem otwarcia jest tylko i wyłącznie rozpoczęcie rozmowy. Nie stworzy ono idealnych warunków do poproszenia laski o numer, albo o chodzenie. Bez niego jednak nie przejdziesz do dalszych faz podrywu.
  3. Większość otwarć jest tak zaprojektowanych, żeby pokazać wartość mężczyzny. Raczej nie odniesiesz sukcesu mówiąc „cześć, nie miałem dziewczyny od 5 lat, pomóż mi to zmienić, bardzo proszę, pięknie proszę”. Nie możesz wyjść ani na przeciętniaka, ani tym gorzej na zdesperowanego. Dlatego Otwarcia dają ci możliwość do pochwalenia się swoją pewnością siebie i poczuciem humoru.
  4. Otwarcia służą do stworzenia swoistej dywersji. Przez kilka, kilkanaście sekund odwracasz uwagę jej świadomego umysłu od otoczenia i przewodzisz rozmowie, co sprawia, że ona bardziej koncentruje się na tobie. Daje ci to furtkę do pokazania swojej wartości i osobowości.
  5. To co mówisz, ma małe znaczenie. Zapewne słyszałeś kiedyś zdanie, że słowa stanowią jedynie 7% konwersacji. Reszta to mowa ciała i ton głosu. Otwarcie jest pretekstem, swoją prawdziwą wartość okazujesz przy użyciu języka ciała. Im dłużej z nią gadasz, tym bardziej upewnisz ją, że nie jesteś kolejnym przeciętnym mężczyzną.
  6. Większość facetów nie ma tyle jaj, żeby podejść do obcej kobiety i zagadać. Większość z nich nie rozumie również, że jest to umiejętność, której można się nauczyć. Uwodząc kobietę w miejscu publicznym dostajesz plusa za pewność siebie i odwagę.
  7. Jedyne, co musisz zrobić żeby opanować umiejętność Otwierania rozmowy, to zaangażowanie i systematyczne podchodzenie do obcych kobiet. Jeżeli będziesz to robił na pół gwizdka, to niestety nie odniesiesz sukcesu. Dla tych, którzy boją się podchodzić i chcieliby ten lęk w sobie zdławić, polecam ten tekst. Dowiesz się z niego, jak stopniowo możesz przełamywać lęk przed podejściem do obcej kobiety.

 

Musisz sobie uzmysłowić, że sama zdolność podejścia do napotkanej atrakcyjnej kobiety i Otwarcie z nią rozmowy to już bardzo duży krok na drodze do stania się pełnoprawnym Uwodzicielem. Obiecaj sobie, że opanujesz tą umiejętność i przestań szukać wymówek, że jeszcze nie czas, lub nie dasz rady. Do ciebie należy decyzja, czy wolisz jedynie marzyć o pięknych kobietach, czy też masz dość jaj, by zacząć je zdobywać.

 

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie