Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

Imprezowo

708-777-178 wew 999
DOSTĘPNA
708-777-178 wew 999
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 wew. 999 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Jestem teraz w domu i nagle słyszę dzwonek mojej komórki „Odbierz k…a, no co ty robisz masturbujesz się czy co”. Na szczęście byłam w domu, bo w sklepie jakby ktoś usłyszał taki dzwonek to….. Odbieram w słuchawce słyszę jego głos, mężczyzna, który jest moim przyjacielem. Mówi, że jest impreza, oczywiście, na, którą idę.
Powiedział: „Wpadnę po Ciebie o 20:00″, odpowiedziałam: „ Ok”.
Zaczęłam się szykować. Interesuje się mną parę osób, prócz tego, na którego miałam szczególna ochotę, był nim przed chwilą dzwoniący Tomek. Jestem osobą, która zadaje się z wieloma chłopakami, lecz Ci uważają mnie za przyjaciółkę-dziewczynę. Powiedziałam sobie: „Dziś zaszaleje”.
Jest 19:00 zaczęłam się kąpać, chociaż mam dopiero 18 latek to mam duże i jędrne piersi i takiż sam tyłek. Już dawno nie uprawiałam seksu, więc powiedziałam sobie, że dziś to się zdarzy. Nagle słyszę dzwonek. Tomek? Nie na pewno za wcześnie. Poleciałam do drzwi w samym króciutkim szlafroczku, patrzę przez wizjerek. To, on. Otwieram i przepraszam mówiąc, że idę się ubrać, a on na to, że nic się nie stało i, że mam ładne ciało. Czy to był podryw??? Widziałam jak jego męskość na mój widok się napręża przez krótkie spodenki. Poszłam. Założyłam czarny, koronkowy staniczek raczej więcej odkrywający moje wielkie, sterczące cycki, niż je zasłaniający, bluzkę odsłaniający mój pępek lekko prześwitującą z wielkim dekoltem, który przy pochylaniu wszystko było widać (totalnie). Potem założyłam spódniczkę ekstra krótką i bardzo luźną;), a pod nią czarne stringi z bardzo cienkimi niteczkami. Jeszcze tylko lekki, subtelny makijaż. Sumując, wyglądałam bardzo seksownie i tak ma być. Wyszłam z łazienki, a Tomek na mój widok zaniemówił. Wyszliśmy z domu i poszliśmy na imprezę, a ja byłam bardzo morka i podniecona, bo Tomek wciąż patrzał na moje falujące przy chodzeniu cycki. Gdy dojechaliśmy na imprezę Tomek wciąż prosił mnie do tańca, przy których tańczyliśmy prawie do siebie przyklejeni. Po jakimś czasie powiedziałam Tomkowi, że mi się bardzo podoba, a on wepchnął mi język do ust i zaczęliśmy się lizać. Nikt nie zawrzał na to, co my robimy. Było przecież tłoczno. Potem powiedziałam Tomkowi, że zabrakło mi piwa i żeby poszedł ze mną go sobie nalać. Poszedł. Szedł za mną, a ja czułam jak śledzi wzrokiem moją krągłą dupę. Weszłam do łazienki piwo było na podłodze schyliłam się, o to mi przecież chodziło Tomek widzi cały tyłek, lecz czemu do mnie nie podchodzi i nie chce dotknąć. W końcu sama przejęłam inicjatywę w końcu przecież jestem zodiakalnym lwem, podeszłam i teraz ja wepchnęłam mu język w usta, on trzymał rękę na moich plecach, a ja…… Również, zaczęłam ją przesuwać niżej, a gdy byłam na wysokości tyłka złapałam go za jego wypchane spodnie i zaczęłam masować, a on ośmielony zaczął pieścić mój tyłeczek ohhhhhhhhhhhh to jej takie podniecające, jestem już prawie mokra. Ściągam jego spodenki, a pod nimi są jeszcze majteczki, ale nie tak szybko kolego myślę najpierw….. On ściągnął moją bluzkę i stanik zaczął pieścić me piersi, a ja ściągnęłam jego spodnie z rozkoszą patrząc, jakiego ma wielkiego naganiacza. Tomek podwinął moją spódnice, ściągnął majtki i zaczął całować wewnętrzną stronę ud uhhhhhhhhhhhhh cudownie, w końcu przeszedł do robienia minetki, a ja lekko pojękiwałam, no, bo przecież jesteśmy na imprezie, potem ja znów przejęłam inicjatywę i zaczęłam robić mu laskę, całowałam i pieściłam palcami jego kutasa, gdy on pieścił moje piersi z bardzo już sterczącymi sutkami. Po krótkim na przemian robieniu dobrze, chciałam poczuć go w sobie, a on jakby czytał w moich myślach. Wziął mnie odwrócił i powiedział: „ Na pieska”……
Najpierw wchodził we mnie powoli, wchodząc i całkowicie wychodząc, potem znów się nabiłam itd……. doprowadziło mnie to do szaleństwa….. Po paru minutach zaczął mnie ostro rżnąć. Naprawdę…. Gdy w końcu on wybuchnął i ja poszliśmy dalej na imprezę tylko, że ja już bez majtek, bo nie mogłam ich znaleźć…:))
Na imprezie, która wciąż trwała, usiadłam mu na kolankach i powiedziałam do uszka, żeby go wyjął. Zrobił to, a ja zaczęłam go przygniatać moją pupą. W końcu nadziałam się na niego i siedziałam, czasem lekko poruszając bioderkami. W końcu po imprezie wróciliśmy do domku i zaczęliśmy się ostro rżnąć, ale to opowiem może innym razem…..

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie