Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

5 rzeczy, których nie powinno się mówić w sypialni

708-777-178 wew 999
DOSTĘPNA
708-777-178 wew 999
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 wew. 999 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Ostatnie, czego chcesz w sypialni, to niezręczna atmosfera i brak pewności, co powiedzieć. Byłoby to naprawdę głupie, gdyby po wielu sukcesach zawalić moment tuż przed zdobyciem dziewczyny. Poniższy tekst pozwoli ci na uniknięcie podstawowych błędów werbalnych przed i podczas igraszek łóżku.

 

1)      Unikaj porównań
Zapewne nie chciałbyś, żeby laska porównywała twoją technikę, rozmiar, lub wydajność ze swoimi byłymi partnerami. To działa w obie strony. Absolutnie unikaj rozmowy o swoich byłych partnerkach seksualnych. Nie popełnij również prostego błędu, jakim jest wymówienie imienia innej dziewczyny podczas seksu. Jedyne imię, która ona pragnie usłyszeć za drzwiami sypialni, to jej własne. No chyba, że obie mają takie samo.

2)      Nie krytykuj
Dostajesz dokładnie to, co widzisz. Jeżeli nie podoba ci się jakaś część ciała partnerki to nie krytykuj jej. Kobiety są strasznie wrażliwe na punkcie własnych ciał, zwłaszcza w łóżku, gdzie niczego nie da się już ukryć. Raz rzucona uwaga, nawet jeśli dla ciebie jest przelotna, dla niej może stanowić powód do zmartwienia przez najbliższy miesiąc. Szczególnie uważaj na te gąski, które nalegają na seks po ciemku. Zwykle oznacza to, że nie akceptują czegoś w swoim wyglądzie.

3)      Jest czas i miejsce na „kocham Cię”
Jeżeli jesteś jednym z tych facetów, którzy nie mają problemu z wypowiadaniem tych dwóch, zdawałoby się najtrudniejszych słów, to nie używaj ich podczas seksu. Jeśli już musisz, zrób to po stosunku. W seksie często chodzi o pożądanie, nie o miłość.

4)      Nie przepraszaj
Jeżeli coś pójdzie nie tak, nie przepraszaj. To tylko pogorszy twoje położenie. Najlepiej jest bagatelizować sytuację i się nią nie przejmować. Jeżeli coś w łóżku nie do końca gra, zawsze można to poprawić, natomiast postawa „o nie, już na pewno się ze mną nie prześpi, bo nie dałem jej orgazmu” może spowodować pogorszenie sytuacji. Laski nienawidzą facetów, którzy przepraszają w łóżku, bo wychodzą wtedy na desperatów. Nawet, nie chcesz wiedzieć, jak szybko gasi to pożądanie kobiety.

5)      Nie zbaczaj z toru
Skup się na tym co robisz i nie zaprzątaj sobie głowy zbędnymi myślami. Jeżeli czujesz, że chciałbyś coś powiedzieć, a nie wiesz co, to daj sobie spokój. Czasami podczas seksu jest niegrzeczny dialog, czasami panuje cisza. W praktyce najlepiej jest robić swoje i skupić się na chwili, a nie krążyć myślami gdzieś indziej. Współżycie seksualne to nie lekcja polskiego. Nikt ci tu nie wstawi dwói za brak przemówienia.

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie