Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

Palenie może puścić Twoje życie seksualne z dymem

708-777-178 wew 999
DOSTĘPNA
708-777-178 wew 999
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 wew. 999 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Większość ludzi na hasło „zagrożenia związane z paleniem” pomyśli głównie o konsekwencjach takich, jak rak płuc. Niestety, palenie powoduje również szereg niekorzystnych zmian chorobowych w ludzkim ciele, z których część odnosi się bezpośrednio do aspektu życia, na którym facetom bardzo zależy: płodności i seksualności.

 

Głównym winowajcą problemu jest wyjątkowo aktywny komponent, jakim jest nikotyna. Składnik ten ma negatywny wpływ na krążenie krwi, co bezpośrednio przekłada się na problemy z dostarczaniem krwi do penisa w pożądanym momencie. Palacze mają dwa razy większą szansę na wystąpienie zaburzeń erekcji. Oczywiście pozostałe zawarte w papierosie substancje również mają niszczący wpływ na nasze życie seksualne. Spośród kilku tysięcy substancji szkodliwych warto wspomnieć chociażby kadm, aceton, amoniak, arsen i metanol.

 

Palenie sprawia, że jest ciężej wywołać i utrzymać wzwód ponieważ wyzwala ono adrenalinę i inne stymulujące składniki, które wywołują efekt pobudzenia kosztem dopływu krwi do penisa. Przeprowadzone do tej pory badania naukowe z zakresu problemów z erekcją niezmiennie wykazywały palenie jako jedną z głównych przyczyn tego stanu.     

Nie jest to jednak najgorsza konsekwencja palenia. Nałóg może doprowadzić również do spadku płodności. Kilka badań wykazało, iż mężczyźni przyznający się do palenia mają średnio mniej plemników w spermie. Jest to oczywiście współczynnik zaniżający ogólną płodność mężczyzny. Dlatego często obserwuje się zerwanie z nałogiem podczas starań o dziecko lub przed jego narodzinami.

Jeżeli więc zadecydujesz, że nie chcesz już dłużej kontynuować nałogu, pomyśl o swoim zdrowiu seksualnym. Niech będzie to dla Ciebie jeszcze jeden powód, żeby w końcu zdobyć motywację konieczną do rzucenia palenia.

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie