Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

Seks w wodzie… dla kogo?

708-777-178
DOSTĘPNA
708-777-178
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Nie wpuszczajmy rutyny do sypialni!

Któż z nas nie kocha seksu – tego, co daje nam bliskość z ciałem partnera, uczucia i przyjemności a także pozytywnego wpływu na całe ciało. Seks jednak seksowi nierówny i nie chodzi tutaj tylko o różne praktyki seksualne u różnych par, ale nawet o różnorodność seksu u jednej pary. Nie trudno bowiem na własnym doświadczeniu zauważyć, jak bardzo jeden stosunek różni się od drugiego. Samopoczucie partnerów, wygląd, pora dnia, wykorzystane pozycje czy miejsce… Wszystko to wpływa na różnorodne i jedyne w swoim rodzaju przeżycia podczas każdego stosunku, który jest wyjątkowy. Z kolei wszelkie nowe pomysły wykorzystywane w sypialni jeszcze bardziej urozmaicają klasyczny seks z drugą połówką, a co za tym idzie pozwalają dłużej cieszyć się wyjątkowością i różnorodnością seksu. Warto wykorzystywać wszelkie nadarzające się okazje i próbować wielu rzeczy, tak aby nie pozwolić wedrzeć się nudzie i rutynie do łóżka. Jeśli podczas wspólnego urlopu trafiacie do hotelu, gdzie łazienka posiada dużą wannę – przetestujcie seks w wodzie, jeśli z kolei w pokoju stoi nietypowy szezlong – sprawdźcie, co możecie z niego wykrzesać.

Warto eksperymentować

Wiele osób pozostaje jednak w rutynie, zwykle kochając się na łóżku lub kanapie w salonie, wybierając klasyczne pozycje. Czemu jednak nie eksperymentować i nie sprawdzić innych opcji, takich jak chociażby seks w wodzie, nowe pozycje z Kamasutry czy też inne techniki. Każda nowość pozwala zapomnieć o rutynie i jeszcze bardziej scementować związek między dwojgiem ludzi. Nie od dziś wiadomo, że szczęśliwe pary to takie, które dogadują się w każdym aspekcie swojego życia i na każdej płaszczyźnie. Jeśli nie tylko dogadujecie się, lubicie swoje poczucie humoru i charaktery, ale i potraficie obopólnie działać na siebie i sprawiać sobie przyjemność w łóżku, wróży to Wam udany związek. Jeśli jednak dobrze rozumiecie się na co dzień, jednak nie jesteście w stanie dogadać się w łóżku, w pewnym momencie zacznie to prowadzić do frustracji, braku spełnienia i kłótni… Warto zatem nie tylko rozmawiać z partnerem, ale i próbować nowych rzeczy, wciąż szukając coraz lepszych doznań.

Plusy miłości w wodzie

Seks w wodzie to bardzo przyjemne przeżycie, które skutecznie pozwala rozpalić na nowo ogień namiętności w związku. Ciepła woda rozluźnia i rozkurcza, dzięki czemu nie tylko lekko powiększa i rozpulchnia strefy intymne, ale i poprawia doznania. Seks w wannie pełnej ciepłej wody to doskonały sposób na bezbolesny i przyjemny seks w przypadku kobiet borykającymi się z wadami pochwy lub skurczami, które niestety są dość popularną przyczyną stronienia od stosunków seksualnych. Miłość w jeziorze, domowym basenie czy jacuzzi z kolei daje ogromne możliwości dzięki wyporności wody. Podniesienie partnerki na biodra i seks na stojąco w wodzie może okazać się bezproblemowy i wygodny, a co za tym idzie pozwala spełniać nawet najgorętsze fantazje.

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie