Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

Gra w 5 kłamstw

708-777-178 wew 999
DOSTĘPNA
708-777-178 wew 999
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 wew. 999 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Doskonałym narzędziem pomocnym w zdobywaniu dziewczyn są wszelkiego rodzaju gry psychologiczne, które jednocześnie zapewniają dobrą zabawę i możliwość lekkiego dokuczenia celowi. Przy wykorzystaniu poniższej gry w 5 kłamstw możesz w łatwy sposób pokazać, że potrafisz zapewnić jej rozrywkę. Jej dodatkowym atutem jest to, że dzięki zakończeniu zademonstrujesz wyższą wartość. Jeżeli jesteś więc na bardziej zaawansowanym etapie podrywu, to bardzo polecam wykorzystanie poniższej zabawy.

Przed zaproponowaniem tej zabawy możesz poruszyć temat kłamstw w kontekście tego jak często kłamią wasi znajomi(i jak bardzo te kłamstewka są czasami oczywiste), albo pytania kto kłamie częściej: mężczyźni czy kobiety. Możesz też rzucić tym pomysłem w dogodnej chwili. Sama gra powinna przebiegać mniej więcej w ten sposób:

Ty: Co byś powiedziała na małą zabawę?
Ona: Jaką zabawę?
Ty: To bardzo prosta i zabawna gra. Jeżeli wygram to… Jeżeli ty wygrasz, to…
Ona: No dobra, jak gramy?
Ty: Zabawa nazywa się grą w 5 kłamstw i 5 pytań. Zadam Ci 5 pytań, a Twoim zadaniem jest odpowiedzieć na te pytania przy pomocy tylko i wyłącznie kłamstw. Na przykład, jeżeli zapytam Cię, czy jesteś człowiekiem, to masz odpowiedzieć, że jesteś kosmitą. Jesteś gotowa?
Ona: Tak.
Ty: Jak masz na imię?
Ona: Mateusz (czy inne fałszywe imię, często odruchowo podają prawdziwe i przegrywają już teraz)
Ty: Z jakiego kraju pochodzisz?
Ona: Z księżyca.
Ty: Jak nazywa się klub, w którym teraz jesteśmy?
Ona: Cocomo.
Ty: W tym miejscu powinieneś na chwilę zrobić pauzę, jakbyś się nad czymś intensywnie zastanawiał. Zmień ton głosu na bardziej zagubiony i zapytaj: „to ile już pytań było?”. Jeżeli odpowie że 3, to już przegrała, gdyż powiedziała prawdę. Jeżeli jednak nie dała się zaskoczyć, to przejdź do finału.
Ty: No weź, miałaś być zaskoczona. Byłem pewny, że dostanę Cię tym pytaniem, tymczasem okazałaś się sprytniejsza. Grałaś już w to kiedyś?
Ona: Nie, nigdy.
Ty: Mam cię.

Na tym polega ta gra. Podświadomie laska będzie się czuła nieco źle, że dała się zaskoczyć i będzie w przyszłości próbowała wykazać, że jest mądrzejsza. Oczywiście jest to całkowicie na twoją korzyść, gdyż wtedy to ona będzie bardziej pragnęła pokazać swoją wartość. Całą rutynę możesz zakończyć małym wyjaśnieniem.

Ty: Hej, mogę ci pokazać jak grać, żebyś mogła wygrywać zakłady ze znajomymi w przyszłości. Na pytaniu 4 zawsze powinnaś pytać, ile już było pytań. Ludzie skłonni do pomagania innym z natury często w tym momencie udzielą Ci prawidłowej odpowiedzi. Pytanie 5 to pułapka na ludzi zbyt pewnych siebie. Dwa ostatnie pytania powinny położyć większość ludzi, więc wygraną masz praktycznie w kieszeni.

W tym momencie powinieneś jeszcze skomentować jej wynik. Możesz określić jej cechy charakteru na podstawie szybkości, z którą odpadła (musisz jeszcze poćwiczyć/pomocna/zbyt pewna siebie). Jeżeli przejdzie wszystkie pytania, możesz jej powiedzieć, że jest pierwszą dziewczyną, której się to udało. W tej sytuacji wzbudzenie w niej poczucia, że jest wyjątkowa, jest najlepszym co możesz ugrać.
Wykorzystaj tą rutynę w dobry sposób, a łatwo zwiększysz swój rapport z uwodzoną dziewczyną.

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie