Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

Jak poprawnie zmierzyć rozmiar penisa/prącia?

708-777-178 wew 999
DOSTĘPNA
708-777-178 wew 999
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 wew. 999 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Umiejętność poprawnego pomiaru długości i obwodu penisa umożliwi Ci śledzenie postępów podczas treningu. Dzięki temu będziesz mógł na bieżąco sprawdzić, czy dany program ćwiczeń przynosi wymierne efekty. Regularne kontrolowanie przyrostu długości i obwodu da Ci także motywację do dalszej pracy. Poniższy tekst zawiera użyteczne rady i wskazówki dotyczące metod pomiaru rozmiarów prącia.

Kiedy dokonywać pomiaru?

Powiększanie penisa jest zajęciem wymagającym czasu i regularnych ćwiczeń, dlatego z początku możesz mieć problemy z ustaleniem, kiedy najlepiej jest robić pomiar. Niektórym będzie się zdawać, że nie warto jest mierzyć rozmiarów penisa nawet przez kilka miesięcy, aż do zauważenia widocznej różnicy. Niektórzy natomiast za normę będą uznawali codzienne pomiary. Nie jest to do końca zdrowe podejście, gdyż powoduje niepotrzebny stres.

Po pierwsze, zmierz swoje prącie pierwszego dnia treningu. Dzięki temu będziesz wiedział, na czym stoisz. Następnie wybierz sobie określony przedział czasu, po upłynięciu którego będziesz dokonywał kolejnych pomiarów. Może to być miesiąc, mogą to być dwa tygodnie. Pamiętaj, żeby unikać zbyt częstego mierzenia. Mierz członka jedynie po upływie określonego czasu.

Korzyści z okresowego mierzenia rozmiaru penisa to:

  • śledzenie postępów
  • skuteczniejsze planowanie pożądanego przyrostu
  • motywacja wynikająca z przyrostu długości i obwodu
  • kontrola skuteczności wybranego treningu
  • zwiększona świadomość własnego ciała

Pomiar długości penisa w czasie erekcji

Okresowe badania rozmiarów penisa zawsze wykonuj w czasie pełnej erekcji. Rozmiar członka w stanie spoczynku ma mały wpływ na jego długość i obwód w czasie wzwodu.

Do pomiarów długości wystarczy sztywna linijka.

Zasadniczo wyróżnia się dwa sposoby pomiaru długości: BP – z naciskiem na kość łonową (ang. bone-pressed ) oraz NBP – bez nacisku na kość łonową (ang. non bone-pressed).

Sposób 1. BP – z naciskiem na kość

Połóż linijkę na górze członka i dociśnij ją mocno do ciała, tak by poczuć opór ( linijka będzie przez skórę dotykać kość łonową). Zmierz odległość od ciała do końcówki główki penisa. Zanotuj wynik.

Sposób 2. NBP – bez nacisku na kość

Połóż linijkę na górze członka. Przyłóż ją da ciała tak, by jedynie stykała się ze skórą. Zmierz odległość od ciała do końcówki główki prącia. Zanotuj wynik.

Sam sposób pomiaru członka to nic trudnego. Jedyne o czym powinieneś pamiętać to to, że pomiar penisa zawsze należy przeprowadzać w ten sam sposób. Spróbuj wykonywać go zawsze w tej samej pozycji: na stojąco, siedząco lub leżąco. Linijkę przykładaj w tym samym miejscu. Pamiętaj również, że pomiar będzie się nieco różnił, jeżeli nie osiągniesz pełnej erekcji. Dla ułatwienia możesz mierzyć prącie rano, jeżeli obudziłeś się ze wzwodem. Łatwiej jest wtedy utrzymać erekcję.

Pomiar obwodu penisa w czasie erekcji

Do pomiaru obwodu prącia najłatwiej jest użyć metra krawieckiego, czyli miękkiej taśmy mierniczej używanej przez krawców i sprzedaży odzieży.

Owiń taśmę wokół członka i zmierz jego obwód. Zanotuj wynik.

Jeżeli nie dysponujesz taśmą, to możesz do pomiaru wykorzystać kawałek sznurka. W tym przypadku będziesz musiał owinąć go wokół członka i zaznaczyć miejsce, gdzie zamyka się okrąg. Potem rozwiń sznurek i przyłóż go do linijki. Odległość od początku sznurka do zaznaczonego miejsca to obwód. Zapisz uzyskany wynik.

Większość mężczyzn mierzy obwód swojego prącia w najszerszym miejscu trzonu. Wybierz sobie jedno miejsce i konsekwentnie dokonuj pomiarów jedynie w tym punkcie. Dzięki temu unikniesz błędnych wyników, przez które wydawałoby Ci się, że nagle osiągnąłeś duży przyrost, albo wprost przeciwnie – Twój penis się skurczył. Jeżeli obwód penisa znacząco się różni na całej długości, to możesz mierzyć obwód w kilku miejscach: przy podstawie, na środku trzonu lub przy żołędzi.

Pierwszy krok na drodze do celu

Okresowe pomiary penisa to ważna część treningu, dzięki któremu będziesz mógł diametralnie zwiększyć rozmiary swojego prącia. Stanowią one część rutyny, której wyrobienie jest pierwszym krokiem do opanowania programu ćwiczeń, który przyniesie Ci największe korzyści. Ich największą zaletą jest to, że dają motywację, żeby kontynuować pracę nad samym sobą.

Zaplanuj sobie, kiedy chciałbyś dokonywać pomiarów. Wyniki zapisuj tak, by inni nie mieli do nich dostępu. Da Ci to poczucie anonimowości. Wyniki z początku mogą być słabsze, dlatego ich zapisywanie pomoże Ci w ustaleniu, co należy dalej zrobić. Nie zrażaj się początkami i skup się na treningu.

Nie zapominaj, że w przypadku wątpliwości zawsze możesz zadać pytanie na forum. Jest to też doskonałe miejsce dla Ciebie, jeżeli już zacząłeś osiągać pierwsze sukcesy i chciałbyś się nimi pochwalić. Pierwszy krok na drodze do celu jest najtrudniejszy. Później jest już tylko lepiej.

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie