Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

Jak uprawiać sex?

708-777-178
DOSTĘPNA
708-777-178
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Instrukcji nie załączono

Na pytanie jak uprawiać seks nie ma jednej uniwersalnej recepty, która sprawdzałaby się w każdym przypadku. Nikt też nie napisał konkretnej instrukcji, jak powinno się to robić. Tak naprawdę wszystko zależy od preferencji kochanków, wieku czy stopnia doświadczenia w tej sferze. Jedną prawda jednak jest, że seks powinien być przyjemnością i odbywać się za obopólną zgodą obojga partnerów. Seks może być fantastycznym i naprawdę przyjemnym doświadczeniem, zarówno cielesnym jak i duchowym, dlatego tym bardziej wart wspólnie zgłębiać wiedzę na temat tego jak uprawiać seks, a odpowiedź na to pytanie mogą podsunąć najpopularniejsze pozycje seksualne.

Oto najpopularniejsze pozycje seksualne, które mogą być podpowiedzią jak uprawiać seks.

KLASYCZNA – to pozycja dobra zarówno dla doświadczonych jak i początkujących kochanków, w której partner leży na kobiecie i to on kontroluje głębokość penetracji oraz szybkość ruchów. Ta pozycja z pewnością daje kochankom poczucie bliskości, pozwala nawiązać kontakt wzrokowy, a stykanie się okolic intymnych podczas stosunku dodatkowo pobudza łechtaczkę.

NA JEŹDŹCA – to pozycja, w której kobieta jest aktywna, a mężczyzna pasywny leżąc na plecach, podczas gdy kobieta siada na niego okrakiem. Szybkość i intensywność penetracji zależy od kobiety, bo to ona przejmuje tu rolę dominującą. Mężczyzna w tym czasie może pieścić piersi kobiety, brzuch oraz łechtaczkę.

NA PIESKA – zwana też pozycją od tyłu, to pozycja bardzo lubiana przez mężczyzn, ponieważ to oni są stroną dominującą i kontrolują szybkość ruchów frykcyjnych oraz głębokość penetracji. Pozycja ta daje mężczyzną poczucie kontroli, które zazwyczaj dodatkowo ich podnieca. Pozycja ta lubiana jest również przez kobiety, a to ze względu właśnie na głęboką penetrację.

69 – to pozycja, która daje satysfakcję obojgu partnerom równocześnie. Polega ona pieszczeniu oralnym penisa i łechtaczki w tym samym czasie. Konfiguracja może być dowolna, w której jeden z partnerów leży na plecach, a drugi klęczy nad nim, pochylając się nad jego/jej kroczem. Dodatkowych wrażeń wzrokowych dostarcza mężczyźnie widok z bliska kobiecych narządów.

ŁYŻECZKA – to pozycja dobra dla osób, które nie mają jeszcze jako takiego doświadczenia seksualnego. Jak uprawiać seks w pozycji na łyżeczkę? W pozycji tej, oboje partnerzy leżą na boku, skierowani w tą samą stronę. Pupa kobiety znajduje się na wysokości miednicy partnera, który wchodzi w nią od tyłu. Może on równocześnie pieścić łechtaczkę oraz piersi partnerki.

Podsumowując

Sposobów na to jak uprawiać seks jest naprawdę wiele, powyższe pozycje to tak naprawdę tylko przykłady, bowiem pozycji seksualnych jest naprawdę wiele, a co więcej mogą one ulegać modyfikacjom wynikającym w preferencji partnerów. Pamiętajmy także o tym, że jak uprawiać seks to jedno. Druga kwestia, to nie ograniczanie się tylko do sypialni, ściślej naszego łóżka, które i być może jest całkiem wygodne. Czasem jednak warto jednak wyjść poza jego obszar i spróbować czegoś innego. Może się okazać, że seks na blacie w kuchni lub pod prysznicem jest równie ekscytujący.

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie