Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

Libido u kobiet

708-777-178
DOSTĘPNA
708-777-178
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Brak ochoty na seks?

Libido u kobiet jest rzeczą bardzo złożoną, z resztą jak same kobiety. Jego poziom uzależniony jest od wielu czynników. Choć uważa się, że ochota na seks zmienia się u kobiet wraz z wiekiem, to spadek lub wzrost libido uzależniony jest również od stanu zdrowia, uwarunkowań genetycznych- kobieta może mieć po prostu mały popęd seksualny, jego poziomy zależny jest również od fazy cyklu menstruacyjnego, kondycji psycho-fizycznej kobiety, a także od tego czy kobieta stosuje jakąś farmakoterapię. Należy bowiem zaznaczyć, że stosowanie na przykład antykoncepcji hormonalnej u kobiet znacznie wpływa na obniżenie libido u kobiet. Spadek popędu seksualnego jest często wymieniany jako jeden ze skutków ubocznych stosowania doustnej antykoncepcji hormonalnej. Na szczęście jest kilka sposobów, które mogą wpłynąć na zwiększenie libido u kobiet oraz jej aktywności seksualnej.

Jak sprawić, by kobieta miała większą ochotę na seks?

1. Zadbaj o sen. Uważa się, że niedobór snu wpływa na spadek libido. Nic dziwnego, niewyspane jesteśmy rozdrażnione i zmęczone, a ostatnie o czym marzymy to miłosne igraszki. Zadbaj o to, by miejsce w którym śpisz było możliwie najbardziej komfortowe, tak by nic nie zakłócało Twojego snu.

2. Wyeliminuj rutynę. Nawet w najbardziej udanym związku rutyna potrafi znacznie obniżyć temperaturę w sypialni. By ogień płonął, należy dbać by nigdy nie wygasł. Tak jak libido u kobiet. Wskazane jest wszelkie urozmaicenie, które stworzy atmosferę ciekawości, seksualnego napięcia i oczekiwania. Urozmaicanie to dotyczy zarówno pozycji seksualnej, miejsca, jak i na przykład pory dnia, czy rodzaju bielizny. Zawsze nosisz białą bieliznę? Wypróbuj coś, czego nigdy nie robisz, zakładając na przykład czerwoną. Z pewnością zaskoczysz partnera i zainicjujesz gorący numerek.

3. Wypróbuj afrodyzjaki. Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma wpływ na nasz organizm. Spożywanie konkretnych rzeczy, tzw. afrodyzjaków może mieć wpływ na zwiększenie ochoty na seks. Do najpopularniejszych afrodyzjaków zalicza się wino oraz czekoladę. Wino odpręża oraz pobudza zmysły, polepsza krążenie krwi, ale należy uważać z ilością. Zbyt duża ilość wina może usypiać i spowodować problemy z erekcją. Czekolada natomiast zwiększa wydzielanie serotoniny, adrenaliny i noradrenaliny, usuwa zmęczenie i poprawia nastrój. Możesz ją podkręcić szczyptą chili lub podawać z truskawkami.

4.Zacznij grę wstępną już rano. Ponoć u kobiet seks zaczyna się w głowie. Sposobem na podkręcenie libido u kobiet może być budowanie napięcia seksualnego poprzez wysyłanie partnerowi erotycznych wiadomości, oczywiście nie wprost opisujących stosunek, ale takich, które pobudzą wyobraźnię i tworzą aurę oczekiwania.

5. Możesz także skorzystać z kulek gejszy, które poprawiają siłę mięśni kegla i powodują przyjemne zaciskanie się mięśni, drażniąc ścianki pochwy. Noszenie kulek gejszy może podnieść libido u kobiet poprzez sprawianie subtelnej przyjemności, będzie też dobrym początkiem gry wstępnej.

6. Nie stresuj się! Stres znacznie wpływa na obniżenie libido u kobiet, ale także u mężczyzn. Dobrym sposobem na jego zmniejszenie jest aktywność fizyczna, która powoduje wydzielanie hormonów szczęścia. Nie muszą to być karkołomne ćwiczenia, wystarczy jogging, nordic-walking czy po prostu spacer.

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie