Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

Oznaki afekcji, których lepiej nie pokazywać publicznie

708-777-178 wew 999
DOSTĘPNA
708-777-178 wew 999
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 wew. 999 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Oczywistym jest, że publicznie nie będziesz okazywał tyle samo afekcji dla swojej partnerki, co prywatnie. W zależności od kobiety może ona traktować nawet zwykły pocałunek na ulicy za coś niewłaściwego. Z drugiej strony większość dziewczyn będzie się chciała pochwalić faktem, że jest w szczęśliwym związku, więc będzie oczekiwać od partnera mniejszych lub większych oznak zainteresowania. Dlatego podczas spacerów i spotkań z jej znajomymi powinieneś wykazać się dużą dozą zdrowego rozsądku. Poniżej lista mniej lub bardziej akceptowalnych publicznie zachowań wraz z komentarzem.

1) Trzymanie się za rękę

Ten rodzaj okazywanie uczucia jest dobry praktycznie na każdą okazję. Możesz złapać dziewczynę za rękę, żeby poprowadzić ją w dobrym kierunku, albo w celu pokazania otoczeniu, że stanowicie parę. Prawie wszystkie pary stosują ten stopień bliskości, żeby podkreślić swój status związku. Jeżeli umawiasz się z dziewczyną, zawsze powinieneś dążyć do tego, żeby chodzenie z nią trzymając się za rękę stało się normą.

2) Przytulanie

Zapewne słyszałeś kiedyś o sytuacji, kiedy kobieta mówi, że jest jej zimno, a tak naprawdę chce, żeby jej facet ją przytulił. Kobiety są bardzo dobre w używaniu aluzji. Jeżeli czujesz, że daje ci sygnał, to możesz ją przytulić. Ewentualnie możesz ją też lekko objąć przy przywitaniach i pożegnaniach. W innych przypadkach nie powinieneś tego robić publicznie. Zwłaszcza niepożądane jest częste przytulanie. Sprawia ono wrażenie, że jesteś od niej zbyt zależny lub traktujesz ją jak maskotkę.

3) Pocałunek

Ta sfera intymności jest zawsze inna w zależności od laski. Jedna dziewczyna nie będzie miała problemu z namiętnym całowaniem się na ławce w parku, inna będzie odwracała głowę przy choćby próbie zbliżenia ust. Do tej pierwszej grupy należą prawie zawsze młode dziewczyny. Generalnie zasada jest taka, że jeśli podczas próby pocałowania jej na ulicy widzisz u niej niechęć, to znaczy że powinieneś poczekać, aż znajdziecie się w bardziej ustronnym miejscu. W przypadku, kiedy odwzajemni pocałunek, możesz przyjąć, że jest bardziej swobodna. Nie przejmuj się, jeżeli ma z tym problem. Niektórzy ludzie po prostu nie tolerują publicznych umizgów. No cóż, o gustach się nie dyskutuje.

4) Pieszczotliwe określenia

Doskonałym sposobem na zwiększenie zażyłości w związku jest nadanie sobie pieszczotliwych określeń. Takie zwroty, jak: misiu, kotku, rybeńko, tygrysie, są często używane przez pary. Istnieje jednak diametralna różnica między używaniem ich w zaciszu sypialni, a podczas spotkania wśród znajomych. W takiej sytuacji nadmiar pieszczot wywoła śmieszność u osób trzecich. Daruj sobie więc nadmierną czułość.

5) Rozpieszczanie

Tu zachodzi podobieństwo do powyższej zasady. Wzajemnie robienie dla siebie miłych gestów często jest oznaką zdrowego związku. Istnieje tu jednak pewna granica normalności. Oglądanie w restauracji dwójki zakochanych ludzi, którzy wzajemnie się karmią, wywoła co najmniej zdziwienie. Ludzie, którzy w towarzystwie nadmiernie okazują sobie miłe gesty i słówka, wprawiają wszystkich innych w zakłopotanie. Możesz zachować się jak dżentelmen i otworzyć przed nią drzwi lub okryć ją kurtką w chłodny wieczór. Rozpieszczanie i nadmierne okazywanie uczuć zostaw sobie jednak na inny czas – nie chcesz chyba, żeby twoi koledzy wzięli cię za pantoflarza.

6) Siadanie na kolanach

Jeżeli chodzi o siadanie na kolanach, to powinieneś się tu pokierować tą samą zasadą, co przy przytulaniu. Oba przypadki odnoszą się do zachowania określonej odległości wobec siebie. Niektóre laski nie będą miały problemu z dopuszczeniem cię na intymną odległość, inne będą potrzebowały więcej czasu. Zaobserwuj reakcję partnerki i postępuj zgodnie z nią.

7) Krótki dotyk (tzw. kino)

Poprzez krótki dotyk mam na myśli na przykład uściśnięcie dłoni, krótkie dotknięcie jej ramienia, przedramienia lub biodra. Ten rodzaj zachowania jest dobry ZAWSZE, gdyż podświadomie pokazujesz gąsce, że jesteś nią zainteresowany na poziomie czegoś więcej, niż tylko przyjaźni. Powinieneś dążyć do kontaktu fizycznego praktycznie od samego początku spotkania (jeżeli stosowane przez ciebie Otwarcie nie zawiera przywitania to przedstaw się i uściśnij jej rękę w fazie atrakcji). Jedyną i jednocześnie najważniejszą zasadą jest to, żeby kontakt fizyczny zwiększał się stopniowo. Zamiast od razu klepnąć ją w tyłek lub próbować pocałować, lepiej jest najpierw podać jej rękę na przywitanie, potem kilka razy dotknąć jej ramienia, przedramienia, itd. Jeżeli jesteś wśród jej znajomych to stosuj jedynie lekkie kino. Pamiętaj też, żeby te krótkie kontakty wyglądały na swobodne i niezaplanowane.

Są trzy najważniejsze wnioski, które powinieneś wyciągnąć z tego artykułu. Po pierwsze, przesadne dotykanie i pokazywanie uczuć może ją zawstydzić lub zniechęcić do ciebie, zwłaszcza w towarzystwie jej znajomych. Po drugie, jeżeli nie masz jeszcze wprawy w odgadywaniu kobiecych zamiarów i aluzji, to wstrzymaj się z wykonywaniem dużych gestów. Tak już jest, że kobiety lubią wysyłać niewyraźne sygnały. Tutaj może ci pomóc jedynie praktyka. Po trzecie, nie liczy się twój poziom komfortu w dotykaniu jej. Liczy się jej komfort. Faceci zwykle nie mają problemu z szybkim przełamywaniem kolejnych granic fizycznych. Pamiętaj, że kobiety są zwykle wrażliwsze i nie powinieneś za bardzo na nią naciskać, jeżeli ona nie czuje się z tym wygodnie.

 

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie