Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

Jak urozmaicić masturbację? Sprawdzone metody

708-777-178
DOSTĘPNA
708-777-178
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Jak urozmaicić masturbację? Sprawdzone metody.

Do Twojej zabawy solo zaczęła wkradać się rutyna? Kompletnie nie wiesz, co z tym zrobić? Nie martw się, jest kilka skutecznych sposobów! Seksualne zaspokojenie powoli przestaje być tematem tabu. Coraz więcej się o tym pisze i mówi. Autoerotyczne zabawy naprawdę mogą być ciekawym doświadczeniem! Jak urozmaicić masturbację? Już podpowiadamy!

Po pierwsze musisz nauczyć swoje ciało doznawania przyjemności. Brzmi, jak banał? O nie! Wiele osób masturbuje się w tylko jeden znany sposób – szybko rozładowując napięcie i zapominając o całym wydarzeniu. Nie zastanawiają się nad kwestią przyjemności i tego, jak można urozmaicić samą masturbację. Przełamując rutynowe zachowania wytwarzasz w swoim mózgu nowe połączenia nerwowe . Do rzeczy, co więc możesz zrobić?

1. Zmień miejsce i zadbać o nastrój

Swoje zabawy zacznij realizować w kuchni albo łazience, szybko przekonasz się, jak wiele daje zmiana otoczenia. Będziesz mógł zabawić się słuchawką od prysznica, albo warzywami o zmysłowych kształtach. Odwagi! Zaangażuj wszystkie swoje zmysły. Pójdź na całego! Potraktuj masturbację, jak seks z kimś naprawdę wyjątkowym – Tobą!

2. Dobierz odpowiedni lubrykant

Rozgrzewający? Chłodzący? A może ten o zniewalającym zapachu? Wybór należy do Ciebie. Dobry żel nada klimatu i nastroju Twojej zabawie.

3. Poszukaj nowych sfer erogennych

Zrób coś nieoczywistego! Spróbuj stymulować podeszwy stóp, zgięcia łokci albo wnętrza dłoni – może znajdziesz punkt, który da Ci naprawdę wielką dawkę przyjemności.

4. Spróbuj innej pozycji

Zakładamy, że masturbujesz się na plecach? Prawda? Tak robi większość osób. Może następnym razem spróbujesz z innym ułożeniem? Leżąc na brzuchu? W pozycji na czworaka? Klęcząc albo stojąc?

5. Poszukaj towarzystwa

Jeśli jesteś odważny, możesz zacząć masturbować się pod dyktando drugiej osoby. Możecie w tym samym czasie masturbować się i tym samym, wspólnie podgrzewać atmosferę.

Jak jeszcze możesz urozmaicić masturbację?

Musisz podejść do tego, jak do randki z sobą samym. Zrób sam na sobie wrażenie. Przygotuj aromatyczną kąpiel, zapal świece, puść ulubioną muzykę. Co ważne, nie zapominaj także o grze wstępnej. Zacznij od gładzenia swojego ciała i włosów. Zanurz się w swoich erotycznych fantazjach i daj im chwilę na zawładnięcie Twoimi zmysłami. Możesz też stanąć przed lustrem i zacząć obserwować energię, jaka zaczyna pojawiać się w Twoim ciele.

Pamiętaj, aby nie stronić od urozmaicania masturbacji. Wszystko, co działa jest pożądane. Baw się tym i wprowadzaj w życie nowe metody. Otwórz się na nowe doznania i czerp z nimi pełnymi garściami. Daj się ponieść chwili, a zobaczysz, że będziesz chciał więcej i więcej. Masturbacja może być nie tylko sposobem na odreagowanie ciężkiego dnia, ale również przyjemnością, którą masz na wyciągnięcie ręki – dosłownie i w przenośni;)

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie