Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

Jak pieścić faceta?

708-777-178
DOSTĘPNA
708-777-178
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Pewnie niejedna z Was zastanawiała się, jak sprawić mężczyźnie prawdziwą rozkosz. Takie dylematy pojawiają się najczęściej na początku znajomości, gdy jeszcze nie znamy preferencji partnera. Oczywiście najlepiej by było zapytać go wprost, jak najbardziej lubi być dotykany i pieszczony, ale praktyka pokazuje, że zwłaszcza na początku trudno jest w sposób nieskrępowany rozmawiać o pewnych rzeczach otwarcie. Jest jednak kilka skutecznych sposobów jak pieścić faceta, które sprawią, że doprowadzisz go do prawdziwej rozkoszy.

Poznaj jego strefy erogenne

Chociaż pieszczenie jego penisa i jąder jest z pewnością najprostszym sposobem na zaspokojenie faceta oraz na doprowadzenie go do orgazmu, to na jego ciele jest jeszcze kilka miejsc, których piszczenie z pewnością sprawi mu ogromną przyjemność, a o to przecież chodzi. Zatem gdzie i jak pieścić faceta?

Szyja – to bardzo wrażliwa strefa erogenna, nie tylko u kobiet. Jeśli chcesz sprawić przyjemność swojemu facetowi pieść językiem miejsce tuż pod jabłkiem Adama, zataczając nim koła od maleńkich, po coraz większe.

Sutki – to bardzo wrażliwe miejsca, ze względu na znajdujących się tam wiele zakończeń nerwowych. Pieszczenie męskich sutków rozpocznij od delikatnego masowania językiem kolistymi ruchami wokół sutków, stopniowo zacieśniając krąg, kończąc na samych sutka. Wypróbuj na początek je delikatnie possać, a jeśli usłyszysz pomruk aprobaty, możesz spróbować ssać mocniej.

Uszy – niektórzy faceci bardzo lubią, jak kobieta delikatnie liże, ssie, a nawet podgryza ich płatki uszu. Dodatkowe wrażenia wynikające ze słyszenia kobiecego, przyspieszonego oddechu- bezcenne.

Pupa – bardzo podniecająca część męskiego ciała, której również należało by poświęcić więcej uwagi, pamiętając, że im bliżej odbytu, tym bardziej unerwiona i wrażliwa na dotyk. Możesz śmiało ściskać i miętosić pośladki faceta, a jeśli facet wyrazi ochotę na więcej, możesz go delikatnie pieścić w okolicach odbytu.

I na koniec sedno sprawy czyli krocze. Niby rzecz oczywista, ale warto zwrócić uwagę na to jak pieścić faceta właśnie w tym miejscu, aby dać mu maksimum przyjemności. A zatem, od czego zacząć? Generalnie nie ma nic złego w tym, że chcesz od razu przejść do rzeczy, warto jednak skupić trochę więcej uwagi na tym obszarze i poświęcić więcej czasu na pieszczenie faceta w tym miejscu, tak aby doświadczył jak najwięcej przyjemności. Dobrze by było, żeby na przykład zamiast od razu łapać za jego penisa, trochę się z nim podrażnić poprzez głaskanie, muskanie i całowanie faceta wszędzie wokół, ale nie samego penisa. Przy robótkach ręcznych musisz pamiętać, że najwrażliwsza na pieszczoty jest główka penisa, a w szczególności wędzidełko. W pieszczotach oralnych postaw na lizanie i ssanie. Twoje dłonie powinny naśladować ruchy partnera, nie bój się także silniej chwycić członka. Podczas zabawy z męskim sprzętem nie zapomnij o klejnotach. Moszna jest bowiem bardzo wrażliwa na stymulację. Możesz ją lizać, ssać, a nawet delikatnie podgryzać i delikatnie obciągać ręką, podczas gdy drugą będziesz pieścić penisa.

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie