Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

Sex: kobiecy wytrysk

708-777-178
DOSTĘPNA
708-777-178
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Słowo ejakulacja kojarzy się raczej z mężczyzną, aniżeli z kobietą, a gdy słyszy się o kobiecym wytrysku podczas seksu, to po pierwsze bardzo rzadko, a po drugie jest on traktowany jako pewnego rodzaju odstępstwo od normy, coś dziwnego. Dla samych pań ich ejakulacja tematem tabu. Sprawia ona, że kobiety mają problemy z samoakceptacją, problemy ze swoją seksualnością, a także często myślą o sobie w kategoriach dziwadła. Wiele kobiet, które potrafią osiągnąć kobiecy wytrysk podczas seksu często unika sytuacji intymnych lub też ogranicza się do oralnego zaspokajania partnera. Wynika to właśnie z braku samoakceptacji i braku pewności siebie, obawy przed niezrozumieniem przez partnera, wyśmianiem czy ośmieszeniem. Niepotrzebnie.

Wytrysk to naturalna rzecz!

Dzieje się tak ponieważ, najprościej mówiąc, tego chciała natura. Kobiety także posiadają zdolność osiągania kobiecego wytrysku podczas seksu, ale nie wszystkie. Jest on natomiast zjawiskiem całkowicie naturalnym i nie powinno się traktować go w kategorii inności, czy też choroby, ponieważ nie ma on nic wspólnego ze stanem zdrowia. Kobiecy ejakulat, czyli to co wydobywa się podczas orgazmu, to płyn, który jest odpowiednikiem męskiej prostaty, czyli tak zwanym gruczole Skenego. Wydzielina ta ma trochę wodnistą konsystencję, jest bezwonna, a także bezbarwna albo w mlecznym kolorze. Ilość wydzielanego płynu podczas orgazmu pod ciśnieniem z cewki moczowej jest kwestia bardzo indywidualną. Może go być sporo, a może być tak niewiele, że nie jest on nawet zauważalny podczas stosunku. Kobiecy wytrysk w czasie seksu nie dotyczy wszystkich kobiet, ale można natomiast próbować go osiągnąć. W rzeczywistości na satysfakcję seksualną, jak również na osiągnięcie kobiecego wytrysku ogromny wpływ mają mięśnie pochwy oraz odpowiednia stymulacji punktu G. Jeśli mięśnie Kegla są słabe, to należy je wzmocnić, najlepiej wykonując odpowiednie ćwiczenia, które polegają na naprzemiennym ich zaciskaniu oraz rozkurczaniu. Dobrym rozwiązaniem jest użycie w tym celu kulki gejszy, zwane też kulkami rozkoszy. W procesie wzmacniania mięśni pochwy ważna jest systematyczność.

Jak to zrobić?

Męska anatomia sprawia, że orgazm zawsze idzie w parze z wytryskiem. U kobiety jest zgoła inaczej. Może mieć ona orgazm, ale bez wytrysku, co ma miejsce w znacznej większości przypadków. Jeśli jednak kobieta ma na to chęć i chciałaby doświadczyć wytrysku podczas seksu, to może spróbować go osiągnąć. Kluczem jest stymulacja punktu G. Oznacza to, że niemożliwe jest jego osiągnięcie poprzez samo oddziaływanie na łechtaczkę. Można go osiągnąć poprzez stymulację punktu G oraz jego okolic. Dodatkowo bardzo ważna jest świadomość swojego ciała, a także trening. Ważne jest również by nie zniechęcać się, gdy za pierwszym razem nie wyjdzie. Aby osiągnąć podczas seksu kobiecy wytrysk należy pieścić bezpośrednio punkt G, który znajduje się na przedniej ścianie pochwy oraz jego okolic. Na początku najlepiej jest wpływać na niego palcem, obserwując reakcję ciała na bodźce i pieszczoty. Można również wypróbować stymulacji wibratorem, jednak kluczem do sukcesu jest otwartość oraz ogólne rozluźnienie kobiety podczas stosunku.

Komentarze:
2020-08-03 20:18:37Mariusz napisał/a: Hejka kochanie umówimy się
2020-08-03 20:37:10Sex: kobiecy wytrysk napisał/a: Pewnie Kotku! Zadzwoń to ustalimy szczegóły :*
2019-07-21 09:32:12krystiam napisał/a: kobieta wytrysk hejka spotkamy siekochanie
2019-07-21 15:43:27Sex: kobiecy wytrysk napisał/a: No pewnie Tygrysku! Zadzwoń, umówimy się :*

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie