Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

7 rzeczy których nie chcesz usłyszeć od swojej kobiety

708-777-178 wew 999
DOSTĘPNA
708-777-178 wew 999
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 wew. 999 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Niby kobiety mają te swoje kolorowe czasopisma i plotkarskie strony internetowe, które zdają się mówić im wszystko o facetach i ich sposobie myślenia, a jednak bardzo często zdarza się im palnąć jakąś większą gafę w związku. Teoria teorią, a i tak zwykle dopiero w praniu okazuje się, że najważniejsza jest praktyka i doświadczenie. Najwyraźniej czytanie tabloidów i przeglądanie Pudelka nie gwarantuje sukcesu w miłości, czasami wręcz zasypując dziewczyny stosem głupich jak poglądy feministek porad. Potem dziwić się, że laska zadaje ci pytania typu: „z iloma dziewczynami byłeś?” albo „jak umrę, to po jakim czasie znowu znajdziesz sobie inną dziewczynę?”.

Myślałem ostatnio o jednej ze swoich ex, która była mistrzynią w waleniu takich gaf. Zawsze poprzedzała je zdaniem „nie wiem, czy powinnam Ci to mówić”. Na początku ciekawość brała górę, jednak po kilku takich przygodach reagowałem na to zdanie jak konie na pastwisku na porażenie pastuchem. Przemyślenia te skłoniły mnie do stworzenia listy 7 rzeczy, których nie chciałbyś usłyszeć od swojej kobiety. Zrobiłem ją na podstawie własnych doświadczeń i doświadczeń kumpli, którym język rozwiązywał się po kilku kieliszkach.

1. Historie o byłym

Jeżeli zdarzyło ci się kiedyś słuchać jak twoja obecna kobieta gada o swoim ex, to współczuje. W najlepszym wypadku jest to narzekanie na jego wady. W najgorszym zacznie ci gadać, jaki był zajebisty, bo grał na gitarze albo miał motor. Laskom wspominać o byłym zdarza się najczęściej po alkoholu albo jak chcą wzbudzić zazdrość partnera. Co by się nie działo, jeśli kobieta zacznie ci gadać o swoich byłych partnerach, powiedz jej, że ci się to nie podoba. Jak nie zrobisz tego od razu to potem zacznie ci wyrzucać, że jej wypominasz. Ehhh, kobieca logika.

2. Teksty dotyczące twojej matki

Dotyczy to bardziej poważnych i długotrwałych związków. Konflikty na linii dziewczyna – matka nie należą do rzadkości. Nie zawsze jest tak, że to rodzicielka jest stroną bardziej nastawioną negatywnie. Często kobiety czują zazdrość o matkę swojego faceta i mogą starać się wpływać na niego poprzez subtelne przedstawianie teściowej w złym świetle. Moja rada jest następująca: nie daj się omotać żadnej ze stron. Masz szanować kobiety w swoim życiu, a nie bezwzględnie ich słuchać. Nie daj się też wplątać w grę „wybieraj – ja czy ona?”.

3. Wypominanie o poświęcanie czasu kolegom

To kolejna sfera, w której nie masz co wybierać. Układy tylko koledzy lub tylko dziewczyna są niezdrowe. Absolutnie nie powinieneś doprowadzić do sytuacji, w której jesteś dla laski zawsze i wszędzie. Masz mieć jeszcze coś takiego jak własne życie, co dotyczy również kumpli. Posiadanie dziewczyny to fajna sprawa, ale czasami trzeba spuścić trochę pary i spotkać się z kolegami na piwko albo dwa. Towarzystwo samych kobiet sprawi, że wcześniej czy później zmiękniesz. A chyba nie chcesz, żeby twoi znajomi uznali cię za pantoflarza?

4. Jej wady

To nawet przyjemne uczucie, jak od czasu do czasu twoja dziewczyna zapyta się, czy ci się podoba. Wszystkie kobiety mają pewną niepewność dotyczącą swojego wyglądu i takie zachwiania to doskonała okazja, żeby skomplementować kobietę i wzbudzić uśmiech na jej twarzy. Jest fajnie, jednak tylko do czasu, kiedy te pytania o wygląd występują sporadycznie. Jest jednak dużo dziewczyn, które kompletnie w siebie nie wierzą i wprost zasypują swoich chłopaków pytaniami o urodę. Na dłuższą metę to strasznie wkurza i irytuje. Strzeż się zwłaszcza lasek, które często wrzucają swoje samojebki na Facebooka. Takie działanie oznacza poszukiwanie akceptacji u innych wynikające najczęściej z kompleksów.

5. Twoje wady

Każdemu zdarza się czasami coś spierdolić. Nie ma ludzi doskonałych i wcześniej czy później każdy popełnia jakiś błąd. To normalne, a życie polega na nie na tym, żeby nigdy nie upadać, ale na tym, żeby szybko wstawać. Niestety, jest pewna grupa ludzi, którzy nigdy nie widzą własnej winy, natomiast wprost uwielbiają wypominać innym ich błędy. Zwłaszcza niektórzy rodzice tak mają. Jeżeli twoja dziewczyna należy do tych ludzi którzy wiecznie narzekają, to oszczędź sobie problemów i znajdź inną.

6. Jej  zdrady

Nie ma to jak usłyszeć od laski, że zdarzyło się jej zdradzić swojego chłopaka. Od razu zaznaczam, że zdarza się to rzadko- znam tylko jeden taki przypadek. Zwykle dziewczyny o tym nie wspominają. Mimo wszystko jest to jedna z tych rzeczy po usłyszeniu której zaczynasz się zastanawiać, czy jesteś z właściwą kobietą. Większość z nich doskonale kryje się ze swoją niewiernością i dlatego branża detektywistyczna jeszcze żyje. Są jednak takie, które wierzą w szczerość. Najpierw zdradzają po pijaku, a potem, kierując się za radą durnych pism i poradników, od razu mówią o tym partnerowi. Noż kurna, jak zdradziłaś i cię to boli, to męcz się teraz z tym, a nie przesuwasz ból na partnera, który przecież nie jest niczemu winny. Problem leży w tym, że wielu ludzi wchodząc w związki nie jest jeszcze gotowych na monogamię. A potem dziwić się, że jest tyle rozwodów.

7. Szczegóły z jej życia seksualnego

Jeżeli nie jesteś pierwszym chłopakiem laski, nie wypytuj jej, co robiła w łóżku ze swoimi byłymi. Nigdy, przenigdy nie jest to dobry pomysł. Zawsze wynikają z tego jakieś problemy i mówię to z doświadczenia. Uwierz mi, nie chcesz któregoś razu podczas seksu z dziewczyną zacząć sobie wyobrażać, jak robiła to z innym. Dlatego ona nie powinna ci gadać o swojej historii seksualnej, a ty nie powinieneś się pytać. Może cię to trochę irytować lub ciekawić, ale przejdzie ci z czasem. Jeśli jednak się zapytasz, możesz potem wyobrażać ją sobie z innym, a to już długotrwały problem.

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie