Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

Digiseksualizm

708-777-178
DOSTĘPNA
708-777-178
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Seksualny postęp

Wydać by się mogło, że określenie pociągu seksualnego jest dość łatwe i można odczuwać pociąg do osób różnej lub tej samej płci. Okazuje się jednak, że kwestia jest bardziej złożona, niż by się mogło wydawać. Żyjemy w czasach ogromnego postępu technologicznego i powszechnej cyfryzacji, wydaje się być nieuniknione, że nowoczesna technologia będzie wkraczać do kolejnych dziedzin naszego życia. Mało tego, będzie ona jego nieodłącznym elementem. Przyznajcie się, czy ktokolwiek z was wyobraża sobie życie bez sprzętu AGD? Z pewnością nie. Pewnie każdy zna samo odkurzające roboty, ale czy ktokolwiek z was słyszał o zjawisku digiseksualizmu?

Digiseksualizm – co to takiego?

Jak wcześniej już wspomniano, okazuje się, że kwestia orientacji seksualnej jest bardziej złożona i nie sprowadza się tylko do bycia hetero, homo lub biseksualnym. Okazuje się, że pociąg fizyczny można odczuwać również wobec robotów, co ma bezpośredni związek z rozwojem technologicznym oraz coraz większymi osiągnięciami w dziedzinach takich jak robotyka i cybernetyka, która pozwala na stworzenie coraz bardziej zaawansowanych seks zabawek, które ostatecznie przestały być stricte zabawkami. Digiseksualizm oznacza miłość do robotów, gdzie czerpie się satysfakcję seksualną z obcowania właśnie z technologią i został okrzyknięty orientacja seksualną XXI wieku.

Stosunek przyszłości

Seks sam w sobie jest tematem bardzo interesującym, wzbudzającym różne reakcje w zależności od otoczenia. Podobnie jest z orientacją digiseksualną, wokół której pojawiło się wiele kontrowersji. Wiele wskazuje jednak ta to, że jest kwestią czasu, jak digiseksualizm z pewnego rodzaju perwersji stanie się zjawiskiem bardziej naturalnym. To proces, który wciąż trwa. Digiseksualizm staje się coraz bardziej powszechny i ma coraz więcej zwolenników, o czym świadczy chociażby coraz większe zapotrzebowanie na seks-roboty, zwiększenie produkcji cybernetycznych lalek, a także zapotrzebowanie na wszelkiego rodzaju dodatki i akcesoria do tych androidów.

Cyber partner

Obecnie twórcy seks robotów dokładają wszelkich starań, aby ich technologiczne cudo jak najbardziej było zbliżone do normalnego człowieka. Jeśli wydaje Wam się, że to zwykłe roboty to jesteście w ogromnym błędzie. Obecnie dostępne na rynku digiseksualne roboty, to prawdziwe majstersztyki inżynierii i robotyki. Te seks roboty tworzone są zgodnie z gustami klienta, wyglądem oraz budową anatomiczną do złudzenia przypominają człowieka. Proporcja poszczególnych części ciała również może być dobrana zgodnie z preferencjami klienta. Seks roboty mogą mieć różny kolor skóry, różnego rodzaju włosy, różny kolor oczu, a ich „skóra” do złudzenia w dotyku przypomina prawdziwą. Te seks zabawki mają ludzką anatomię, czyli także wszystkie strategiczne dla uprawiania seksu miejsca i otwory. Niektóre są bardziej zaawansowane technologicznie. Roboty te posiadają mimikę twarzy, co więcej niektóre z tych robotów posiadają syntezatory mowy, co sprawia, że stosunek z takim robotem jest jeszcze bardziej „prawdziwy”.

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie