Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

Seks po kryjomu

708-777-178
DOSTĘPNA
708-777-178
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Czy zdarzyło Wam się kiedyś uprawiać seks po kryjomu?

Nastolatek, który rozpoczyna współżycie ma naprawdę bardzo ograniczone możliwości. A to jak wyglądają seksualne zbliżenia zwłaszcza na początku ma ogromne znaczenie i wpływ na życie seksualne w dalszej przyszłości. Zatem ważne jest, by pierwszy raz odbył się w odpowiedniej atmosferze i był miłym doświadczeniem dla partnerów. Ważne jest zatem spokojne, zaciszne miejsce, w którym nikt by w tym czasie nie przeszkadzał niedoświadczonym kochankom. Powinni oni mieć dla siebie dużo czasu, przecież podczas pierwszego razu pośpiech jest niewskazany. W kolejnych razach z resztą również. Często jednak jest tak, że młodzi ludzie uprawiają seks po kryjomu, w pośpiechu, by nikt nie zdążył ich nakryć.

Dla przełamania rutyny

Dla niektórych uprawianie seksu po kryjomu może być koniecznością- zarówno dla par w stałych związkach, jaki i dojrzewającej młodzieży, bo przecież rodzice/dzieci są za ścianą. Są jednak osoby które uprawiają seks po kryjomu z własnego wyboru, ukradkiem w miejscach publicznych. Takie osoby często jeszcze bardziej nakręca fakt, że mogą zostać nakryci na gorącym uczynku lub że ktoś może ich po prostu obserwować. Jest to dla nich tym bardziej ekscytujące i niesamowite przeżycie. Gdzie najchętniej ludzie uprawiają seks, jeśli nie w zaciszu własnych czterech ścian? Numerem jeden na tej liście jest chyba seks w samochodzie, który daje naprawdę duże pole do popisu. Przede wszystkim auto jest mobilne, a to oznacza, że miłosna schadzka może odbyć się właściwie na każdym wybranym przez kochanków miejscu, a seks po kryjomu może odbyć się na ciemnym parkingu, czy po prostu bocznej i nie uczęszczanej drodze. Choć wszystko zależ od modelu posiadanego samochodu, to uprawianie seksu w aucie daje naprawdę duże możliwości.

Jak uprawiać seks po kryjomu w aucie?

Jeśli planujecie szybki i namiętny numerek w samochodzie, zadbajcie o to by akurat w tym czasie partnerka miała na sobie spódnicę lub sukienkę, to znacznie ułatwi zadanie i jest praktyczne. Można je szybko podciągnąć w górę i opuścić, nie wzbudzając niczyich podejrzeń.

Seks po kryjomu nie oznacza, że musicie to robić w samochodzie. Jeśli znajdziecie odpowiednie miejsce, możecie przenieść zabawę na zewnątrz. Opcji jest wiele. Możecie uprawiać seks na masce samochodu lub na jego tylnej klapie. Jak się do tego zabrać? Możesz posadzić partnerkę na klapie bagażnika, jak na krześle i wsunąć się pomiędzy jej uda, podczas gdy ona obejmie cię nogami. Możesz ją również położyć na masce samochodu i penetrować ją, trzymając jej uniesione w górze nogi. Kolejną opcją jest seks od tyłu, gdzie partnerka opiera się o maskę lub klapę samochodu. Przy tej konfiguracji dobrze by było, aby miała ona na sobie buty na wysokim obcasie. Seks po kryjomu może być naprawdę ekscytujący. Także podczas jazdy, pozwól jej rozpiąć Ci rozporek podczas jazdy. Niech pieści Twojego penisa najpierw ręką, a potem oralnie. Tylko pamiętajcie, róbcie to tak, by nikt nie zauważył.

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie