Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

Jak zagadać do chłopaka?

708-777-178 wew 999
DOSTĘPNA
708-777-178 wew 999
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 wew. 999 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Podoba Ci się facet. Czujesz wewnętrznie, że to jest w twoim typie i bardzo Ci się podoba ale nie masz pojęcia co zrobić byście się poznali, a jeśli już się znacie to poznali się bliżej. Myślisz sobie, że nie wypada Ci napisać do niego pierwsza, głupio będzie go zaczepić w szkole na przerwie,na uczelni czy pracy pod byle pretekstem…no to ta kobieca nieśmiałość. Coś w tym jest…lecz to co jest dla nas trudne warto pokonywać, wtedy stajemy się lepszymi, udoskonalamy się, można rzec, że przechodzimy na kolejny level w życiu. Bo tak poniekąd jest.Jak w grze, by przejść na wyższy level musisz pokonać jakąś trudność, czyli nic łatwo nie przychodzi. Zróbmy symulacje różnych wariantów, które posłużyłby ewentualnemu kontaktowi z naszą sympatią.

Może napisać do niego smsa bądź na facebooku…

Ten wariant uważam za najmniej szkodliwy dla kobiecej psychiki.Twoja wyobraźnia co prawda będzie działać cuda ale będzie na tyle ograniczona, że ewentualne złe emocje będą nieodczuwalne, bo brak jest tutaj bezpośredniej interakcji. Napisanie do faceta smsa z treścią typu „Co słychać u Ciebie?” nie oznacza, że się błaźnisz! Wręcz przeciwnie…facet będzie zadowolony, że do niego napisałaś i jeżeli będzie zainteresowany kontaktem z Tobą to już przejmie inicjatywę bo zauważy, że jesteś zainteresowana znajomością. Powiesz „no dobra, ale on też jakby był zainteresowany to mógłby napisać pierwszy” – no właśnie i tutaj jest kolosalna różnica między kobietą a mężczyzną gdy się poznają. Gdy to pierwszy facet napisze do dziewczyny to o tym wydarzeniu wie po krótkim czasie mniej więcej 3 osoby u faceta zaś…nikt. Jeśli już kiedykolwiek miałaś faceta to zastanów się czy od kogoś usłyszałaś , że Twój z Tobą kręcił? On na bank usłyszał, że z do Ciebie pisze, bo się komuś pochwaliłaś. Tutaj masz to zabezpieczenie, że faceci są z reguły uczuciowo skryci i nikt o twoim pierwszym smsie czy wiadomości do niego nie usłyszy…prędzej przylegnie łatka, że on z Tobą kręci. Więc nie bój się napisać.

Podejść i od tak porozmawiać…?

Ja powiem szczerze, że nie spotkałem się jeszcze z tego typu sytuacją gdzie nieznana dziewczyna podchodzi do chłopaka i od tak zaczyna rozmowę. Tak potwierdzam, zdarzało się, że dziewczyna podchodziła do chłopaka albo po prostu przechodząc zagadała ale gdy już gdzieś się tam widzieli i trochę poznali. Więc tak szczerze to jeśli Twoja sympatia Cię w ogóle nie zna to tak bezpośrednio podjeść nie wypada, bo dziwnie to wygląda. Najlepiej jakbyście mieli wspólne zainteresowania, pasję itp gdzie możecie złapać kontakt pośrednio tzn. coś was zwabia w jedno miejsce i zmusza do tego byście rozmawiali np w szkole wf, czy biblioteka w pracy kuchnia, spotkania integracyjne itp.

 

Wspólni znajomi

To chyba jednej z najczęstszych czynników poznawania nowych osób. Wspólni znajomi ułatwiają bardzo dużo gdyż tutaj masz wiele możliwości na poznanie swojej sympatii. Ogniska, domówki,koncerty itp. Często jest tak, że chłopak spodobał Ci się u kogoś na domówce gdzie byli jego i Twoi znajomi, często jest tak, że oboje po kilku godzinach się znacie (no przynajmniej po imieniu :d) – tutaj już dalsze rozwijanie znajomości to po prostu zwykła rozmowa z tą osobą i nawet nie będziesz wiedzieć kiedy on będzie miał twój numer telefonu!

 

Każdy sposób na poznanie swojej sympatii jest dobry, ale każdy z nas jest inny i inaczej podchodzi do tych spraw, dlatego każdy powinien wybrać dla siebie taki sposób na jaki go emocjonalnie stać.

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie