Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

Zabawki erotyczne dla mężczyzn

708-777-178
DOSTĘPNA
708-777-178
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Na przyjemność z seksu zasługuje każdy. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni podczas łóżkowych uniesień powinni móc czerpać jak najwięcej dobrego z seksu. Seks to bowiem nie tylko chwile uniesień i wspaniała rozrywka, ale przede wszystkim lekarstwo na najróżniejsze dolegliwości i najczystsza forma relaksu. Nie każdy jednak ma możliwość cieszyć się zabawą erotyczną z drugą połówką z najróżniejszych powodów. Najczęstszym jest bowiem wybór życia singla i brak związku z partnerem. Często też mimo posiadania drugiej połówki z rozmaitych powodów seks jest uniemożliwiony – wyjazd służbowy, praca do późna, nieobecność ukochanej osoby to najczęstsze “hamulce” powstrzymujące nas od uprawiania seksu. Czasem jednak przyczyny, dla których nie używamy naszego łóżka w erotyczny sposób są znacznie bardziej głębokie – ciąża, brak libido u kobiety, czy też zbyt duży stres uniemożliwiający osiągnięcia pełnej erekcji, a co za tym idzie – brak seksu. Mając problem z klasycznym seksem z drugą osobą czy będąc skazanym na samotność, zarówno jako kobiety jak i jako mężczyźni nie jesteśmy skazani na brak seksu w ogóle. Branża erotyczna, która rozwija się bardzo prężnie, coraz bardziej dopasowując się do potrzeb klientów obecnie oferuje dziesiątki, jak nie tysiące najrozmaitszych gadżetów i produktów nie tylko poprawiających życie seksualne, ale pozwalających samemu zaspokoić się w coraz bardziej realny sposób. W sklepach erotycznych i w sieci znaleźć można coraz liczniejsze zabawki erotyczne dla mężczyzn, pomagające osiągnąć przyjemność seksualną w najróżniejsze sposoby.

Zabawki erotyczne dla mężczyzn do niedawna kojarzyły się wyłącznie z nadmuchiwanymi lalkami o dziwnym wyrazie twarzy. Panowało bowiem przekonanie, że mężczyzna czerpie przyjemność erotyczną wyłącznie podczas penetracji partnerki, czy to prawdziwej, czy też syntetycznej – gumowej. Prawda jednak jest o wiele bardziej skomplikowana, a branża erotyczna wykorzystuje ten fakt w doskonały sposób. Mężczyźni bowiem czerpią przyjemność erotyczną także od wibracji, masażu, symulowanego ssania, a także od stymulacji części ciała innych niż penis – wielu mężczyzn bowiem czerpie przyjemność seksualną także ze stymulacji prostaty, zwanej męskim punktem G, co paradoksalnie nie ma zupełnie nic wspólnego z homoseksualizmem – to po prostu jedna z wielu, docenionych dopiero po latach technik stymulacji, chętnie wykorzystywana w niektórych męskich zabawkach erotycznych. Wielu mężczyzn także odczuwa przyjemność erotyczną ze stymulacji sutków. Wszystko to sprawiło, że branża erotyczna rozwinęła się na potęgę, wymyślając coraz bardziej skomplikowane urządzenia zapewniające przyjemność nie tylko dla kobiet ale i dla mężczyzn.

Pośród zabawek erotycznych dla mężczyzn wyróżniamy najrozmaitsze tzw. flash light’s czyli sztuczne pochwy zamykane w dyskretnej “latarce”, zwane czule przez niektórych także “żoną marynarza”, masturbatory do penisa symulujące ssanie, masaż języka czy skurcze oraz ruchy kobiety, wibratory i masażery prostaty idealne do stymulacji okolic analnych, cock ringi wzmacniające i wydłużające erekcję, a także przeznaczone do bardziej zdecydowanych, zaawansowanych i ostrzejszych zabaw erotycznych dilatory czyli wibratory do cewki moczowej, dilda analne o różnych długościach i objętościach, korki analne, klatki na penisa, imadła czy uprzęże bdsm, a także wiele, wiele innych gadżetów.

Branża erotyczna jednak nie zapomniała też o “oldschoolowych” upodobaniach panów i zamiłowaniu do klasycznych zabawek erotycznych czyli lalek. Lalki erotyczne jednak obecnie są znacznie lepiej wykonane, oferują więcej możliwości i, w zależności od cen i modeli. wyposażone są w różne dodatkowe urządzenia podnoszące jakość odczuć. Obecnie znaleźć można na rynku także firmy dystrybuujące lalkami, a właściwie robotami erotycznymi, przypominającymi do złudzenia kobiety, o realnej w dotyku skórze, ciepłocie ciała, wadze i rozmiarach.

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie