Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

Badania z Chartham

708-777-178 wew 999
DOSTĘPNA
708-777-178 wew 999
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 wew. 999 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

W latach 70. w angielskiej miejscowości Chartham przeprowadzone zostały badania mające na celu ustalenie skuteczności specjalnych ćwiczeń w dziedzinie powiększania członka. Autorem badań jest doktor Brian Richards. Wyniki eksperymentu zostały przedstawione m. in. w książce Garego Griffina „Penis Enlargment Methods” („Metody Powiększania Penisa”), jak również opublikowane w angielskich czasopismach medycznych British Medical Journal  i  British Journal of Sexual Medicine .

Opis badań

Do programu mającego na celu powiększenie członka zgłosiło się 30 mężczyzn, którzy mieli wykonywać specjalne ćwiczenia umożliwiające wzrost. Były to ćwiczenia analogiczne do tych, które dostępne są w serwisie Nighfit.pl. Badani mieli za cel wykonywać prawidłową rutynę ćwiczeń, tzn. po odpowiedniej rozgrzewce wykonywali określoną ilość powtórzeń przeznaczonych dla nich ćwiczeń. Trening trwał przez 3 miesiące pod nadzorem dr Richardsa, którego zadaniem było monitorowanie uczestników, jak również zmian zachodzących w ich ciałach.

Wyniki eksperymentu

Po zakończeniu eksperymentu 28 z 30 mężczyzn „zademonstrowało trwały i możliwy do określenia wzrost rozmiaru penisa”.  Zgodnie z ustaleniami dr Richardsa:

  • Przeciętny wzrost długości wyniósł 1,125 cala (2,86 cm)
  • Przeciętny wzrost obwodu wyniósł 1 cal (2,54 cm)
  • Najmniejszy przyrost długości wyniósł 1 cal (2,54 cm)
  • Największy przyrost długości wyniósł 1,5 cala (3,81 cm)
  • Najmniejszy przyrost obwodu wyniósł 0,875 cala (2,22 cm)
  • Największy przyrost obwodu wyniósł 1,25 cala (3,17 cm)

W podsumowaniu zostały również przedstawione materiały dotyczące opinii żon lub dziewczyn uczestników badania. Opinie te zostały zanotowane dwa razy – przed eksperymentem i po zakończeniu ćwiczeń.  Dr Brian Richards opisał różnicę zdania partnerek w następujący sposób:

„Przed rozpoczęciem badań przeprowadziliśmy wywiad z większością uczestników, jak również z ich partnerkami. Większość z nich wyraziła obojętny stosunek i brak entuzjazmu w kwestii wielkości penisa. Jednakże w ponownym wywiadzie, już po zakończeniu badania, nastąpił dramatyczny wzrost tych partnerek, które zaczęły traktować wielkość prącia jako rzecz ważną i interesującą, oraz tych, które zadeklarowały zadowolenie wzrostem i niespodziewanymi efektami, jakie ten wzrost wywołał. Swojego czasu miałem wątpliwości, czy rozmiar członka ma znaczenie. To badanie, bardziej niż cokolwiek innego, rozwiało to błędne przekonanie.”

 

Źródło:

Richards, Brian. The Penis. http://www.dash.uk.com London: Dash Publishing.
Griffin, Gary. Penis Enlargement Methods. Palm Springs: Added Dimensions, 1996.
K., Aaron. Exercising the Penis. New York. Semprove Learning. 2009.

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie