Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

Sex w Autobusie

708-777-178 wew 310
DOSTĘPNA
708-777-178 wew 310
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 wew. 310 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

sex w autobusie Czy zastanawialiście się jakby to było mieć sex w autobusie ?? Ja do tego wieczora☽ też o tym nie myślałam. Sex w autobusie… Było już późno?, wracałam z imprezy, sporo wypiłam?, ale nie bawiłam się dobrze, było nudno, wszyscy zamiast się bawić to siedzieli w telefonach?.

Znudzona, podpita wracałam do domu, w autobusie było gorąco, siedziałam na ostatnim podwójnym fotelu. Od strony okna siedział jakiś stary facet, który cały czas się gapił na moje okryte nogi na których miałam samonośne pończochy, trochę to zaczęło mnie irytować ale zobaczyłam, że obok mnie stoi młody facet około trzydziestki, któremu ten widok też przypadł do gustu, spodobało mi się to jak patrzy nieśmiało, udając, że tego nie robi 🙂 był naprawdę zabawny, peszył się kiedy zerkałam na niego. Kiedy tak zerkał to wpadł mi go głowy pomysł, rozpięłam guziczek bluzeczki, udając, że jest mi gorąco, ten widok na pewno mu się spodobał, moje krągłe piersi ubrane w seksowny, koronkowy staniczek, zrobiło mi się miło kiedy zobaczyłam, że jego spodnie robią się pełniejsze… tak bardzo mi się to spodobało, że podciągnęłam spódniczkę do góry. Widać było już cały klin od pończoch i moje koronkowe i już mokre majteczki. Nagle starszy wstał i lubieżnie patrząc się w stronę moich piersi i majteczek, wstał i wyszedł. Przesunęłam się w stronę okna delikatnie skinieniem głowy sugerując stojącemu obok facetowi, żeby usiał obok mnie.

Sex w autobusie ?. Zrobił to z ochotą. Siedzieliśmy tak przez chwilę obok siebie, on zerkał na moje nogi a ja na jego wypukłość na spodniach. Nagle kolega nabrał odwagi a jego dłoń powędrowała na moje gorące udo, położył ją, badając moją reakcję, przez chwile mnie zamurowało ale zaraz po tym poczułam niesamowite ciepło? i podniecenie, wyczuł drżenie mojego ciała i chciał cofnąć rękę, ale przytrzymałam ją, kierując ją wyżej, położyłam jego dłoń na moich mokrych majtkach?. Jego sprawne palce odchyliły cienki materiał majteczek i poczułam jego palec na łechtaczce ☝. Dotykał niecierpliwie, chcąc dać mi rozkosz, na którą nie musiałam długo czekać, przez moje ciało przeszedł niesamowity orgazm, musiałam przyłożyć dłoń do ust, żeby nie krzyczeć, ugryzłam dłoń prawie do krwi. Zapragnęłam odwdzięczyć się koledze za niesamowitą rozkosz.

Wsadziłam rękę w jego mocno napięte już spodnie. Jego kutas dosłownie wyrywał się do mnie. Był twardy i bardzo duży, złapałam go z całej siły?, patrząc na jego reakcje?, poruszałam dłonią w górę i w dół↕. Poczułam, że zbliża się już koniec, jego gorąca sperma zalała mi dłoń?, musiał się kontrolować, żeby nie krzyknąć. Patrząc na niego. Zlizałam spermę z dłoni, była słodka jak miód?. Autobus zatrzymał się na moim przystanku, wiec wyszłam z autobusu, kolega chyba chciał wyjść za mną ale drzwi zamknęły się i został w środku. Szłam zadowolona, jeszcze czułam miły dreszcz w moim ciele. To była niesamowicie podniecająca przygoda. Już wiem, że to nie jest ostatni sex w autobusie ?, teraz chcę więcej. Za tydzień znów to zrobię. Może tym razem o krok dalej….

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie