Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

Seks analny – co powinieneś wiedzieć?

708-777-178
DOSTĘPNA
708-777-178
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Z pewnością seks analny przestał być kojarzony tylko ze środowiskiem homoseksualnym i decyduje się na niego coraz więcej par. Stosunek analny związany jest z wieloma kontrowersjami- dla jednych jest po prostu kolejnym sposobem na uprawianie miłości, dla innych jest pewną granicą nie do przekroczenia. Opinie osób, które uprawiają seks analny, potwierdzają, że może dawać innego rodzaju satysfakcję seksualną i być przyjemny. Należy się jednak do niego odpowiednio przygotować, by sprawiał przyjemność nie tylko partnerowi, ale również partnerce.

Co warto wiedzieć?

Jeśli jesteś „analną dziewicą”, ale chcesz spróbować jak to jest uprawiać seks analny, powinieneś wcześniej zgłębić temat, by seks był bezpieczny i po prostu przyjemny. Z męskiego punktu widzenia i w utartej opinii o seksie analnym jest on przyjemny, ponieważ odbyt jest dużo ciaśniejszy niż pochwa i dzięki temu ma dawać lepsze doznania. Z kobiecego punktu widzenia seks analny nie jest najprzyjemniejszą rzeczą i jest raczej utożsamiany z bólem. A nie musi tak być. Seks analny polega na stymulacji i penetracji odbytu, partnera lub partnerki. Warto zaznaczyć, że może odbywać się ona zarówno poprzez wprowadzenie do odbytu penisa, jak również wibratora, palców, sond analnych i innych akcesoriów przeznaczonych właśnie do tego celu. Ważne jest, by partner był odpowiednio przygotowany do tego rodzaju penetracji.

Dlaczego to takie ważne?

Seks ma sprawiać przyjemność obojgu partnerom. Nagłe rozwarcie odbytu może skutkować bardzo silnym bólem, a nawet rozerwaniem odbytu w skrajnych przypadkach. Dzieje się tak dlatego, ponieważ odbyt po prostu nie jest stworzony do tego typu stosunku. Dlatego w opinii osób uprawiających seks analny, to takie ważne, by się do niego odpowiednio przygotować.

Jak to zrobić?

Przede wszystkim przed stosunkiem należy zadbać o higienę. Można dla własnego komfortu wykonać płukanie odbytu poprzez zrobienie lewatywy, będziemy mieć wtedy pewność, że będzie on dokładnie oczyszczony z resztek zaległego kału. W odbycie znajduje się wiele bakterii. Aby zminimalizować ryzyko ich przenoszenia, po stosunku analnym nie należy wkładać penisa bezpośrednio do pochwy. Kolejna istotna kwestia to używanie prezerwatyw oraz środków nawilżających podczas stosunku. Choć nawet jeśli dojdzie do wytrysku w odbycie nie ma ryzyka zapłodnienia, prezerwatywa jest potrzebna po to, aby zapobiec przenoszeniu bakterii oraz zminimalizować ryzyko zarażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową. Lubrykant jest natomiast absolutnie niezbędny, ponieważ odbyt w przeciwieństwie do pochwy pozbawiony jest naturalnego nawilżenia.

Ważne jest również by przyzwyczaić odbyt do pieszczot w tym miejscu. Partner musi być rozluźniony, w przeciwnym razie seks sprawia ból. Co do tego opinie o seksie analnym są zgodne. Należy najpierw delikatnie pieścić odbyt palcem- najpierw z zewnątrz delikatnie głaskając i uciskając odbyt, a następnie wewnątrz. Wszystkie pieszczony powinny być robione powoli i z wyczuciem, aby maksymalnie rozluźnić zwieracze odbytu.

Komentarze:
2021-05-09 05:26:28Marian napisał/a: Jest to dobre rozwiązanie dla nas.

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie