Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

Sex na golasa to jest to!

708-777-178
DOSTĘPNA
708-777-178
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Podjęcie decyzji o współżyciu wiąże się w wieloma obawami i niewiadomymi, ale również wstydem i nieśmiałością. Z początku warto nie rzucać się na głęboką wodę, ale rozpocząć swoją seksualną przygodę od delikatnych pieszczot z partnerem. Na seks na golasa, w pełnej krasie przyjdzie jeszcze czas, ponieważ seks jest jedną z tych rzeczy, z którą nie należy się śpieszyć. W szczególności, gdy którakolwiek ze stron nie jest pewna, czy tak naprawdę tego seksu chce, jest do niego przymuszana lub ma jakiekolwiek obawy. Jeśli tak jest, to oznacza, że partner lub partnerka nie jest jeszcze gotowy na stosunek seksualny.

Postaw na petting!

Jeśli jednak decyzja została podjęta i oboje z partnerów chcą uprawiać seks, to zalecamy metodę małych kroczków, tak aby nie przechodzić od razu do rzeczy. Delikatne, powolne pieszczoty rozgrzeją Wasze zmysły i sprawią, że będziecie mieli ochotę na więcej. To dobry sposób, aby zbudować zaufanie w intymnej sytuacji oraz poznać jakie pieszczoty lubimy, co nas bardziej podnieca, jak lubimy być dotykani… Podczas takiej zabawy nie dochodzi do bezpośredniego kontaktu i seksu na golasa. Petting polega właśnie na uprawianiu seksu, poprzez rozmaite pieszczoty, a tym samym na osiągnięciu satysfakcji seksualnej bez bezpośredniej penetracji pochwy ani odbytu. Zwolennicy pettingu zgodnie uważają, że ten rodzaj stymulacji seksualnej również może dostarczyć wiele niesamowitych wrażeń, co tradycyjny, pełny stosunek. Zaletą jest ciągłe poszukiwanie stref erogennych oraz dostarczanie głębokiej przyjemności.

Jak uprawiać petting?

Petting może być dobrym wstępem do tradycyjnego seksu na golasa. Z resztą, pieszczot nie da się przeciągać w nieskończoność, ale jak właściwie się za to zabrać? Generalnie podczas uprawiania pettingu dozwolone są wszystkie pieszczoty, z wyjątkiem penetracji pochwy penisem. Mogą polegać na stymulacji seksualnej narządów płciowych partnera oraz jego stref erogennych za pomocą ust, języka oraz dłoni. Podstawowymi formami pieszczot w pettingu jest dotyk oraz pocałunki.

Dotyk – delikatny dotyk oraz głaskanie okolic płciowych kobiety i mężczyzny, a także stref erogennych to podstawowy sposób pieszczenia partnera. Należy obserwować jakie reakcje wywołują poszczególne pieszczoty dłońmi i wyciągać wnioski, poprzez zmiany z bardziej subtelnych na szybsze lub mocniejsze. Ważne jest by nie bać się dotykać partnera oraz pytać, czy dana pieszczota sprawia mu przyjemność. Dzięki temu dowiesz się czy partner lubi gdy trzymasz go mocno za penisa i głaszczesz po jądrach, a on dowie się jak ma dotykać kobiecych piersi.

Pocałunki – mogą być subtelne i delikatne, jak również gorące i namiętne. Oprócz oczywiście ust, możesz również całować strefy erogenne partnera jak płatki uszu, kark oraz sutki, a także narządy płciowe i jego okolice jak brzuch, podbrzusze czy wnętrze ud. Pocałunki są dobrym wstępem do seksu oralnego, który jest niezwykle satysfakcjonujący dla kobiety jaki i mężczyzny. Najwrażliwsze miejsca penisa to główka penisa, a zwłaszcza na wędzidełko oraz moszna.

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie