Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

3 kategorie mężczyzn, których kobiety pożądają

708-777-178 wew 999
DOSTĘPNA
708-777-178 wew 999
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 wew. 999 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Facetów można podzielić na 3 grupy. Pierwsza to nieudacznicy i dziwacy, którzy nigdy nie zaliczają. Drugą stanowią mężczyźni przeciętni, którym wiedzie się zawsze albo trochę źle, albo trochę dobrze. Często narzekają oni na problemy sercowe, niespełnioną miłość lub niezauważające ich koleżanki. Ostatnią grupę stanowią mężczyźni, którzy nie mają problemu z seksem. No chyba, że ktoś za problem uznaje sytuację, kiedy seksu jest tyle, że nie starcza czasu na nic innego. Tego typu problemy pierwszego świata, które każdy chciałby mieć.

Każda z tych grup dzieli się na konkretne typy facetów. O pierwszych 6 typach pisałem już przy okazji artykułów o mężczyznach, którzy odstraszają kobiety i o mężczyznach, których kobiety uważają za przeciętnych. Skoro już przeszliśmy przez piekło i czyściec, to pora w końcu na niebo. Ostatnie 3 pozycje na liście zajmują mężczyźni, którzy wiodą najbardziej udane życie miłosne i seksualne. To grupa, do której każdy chce trafić, ale poziom ten osiągają ostatecznie jedynie nieliczni.

7. Popularni

Samce alfa, zwycięzcy i ludzie, którzy robią coś pozytywnego ze swoim życiem. Wszystkich łączy nieodmiennie jedna cecha – potrafią na siebie zwrócić uwagę kobiet. To niesamowicie istotne, bo przecież normalnie zawsze jest na odwrót. To facet zwykle robi ten pierwszy krok i stara się uwieść laskę. Nie w tym wypadku.

Posiadając punkt odniesienia, jakim jest wyróżnianie się spośród innych samców, można zawsze bez trudu zdobyć dziewczynę. Zawsze. Działa to w 100 % przypadków. Zresztą na pewno znasz kogoś, kto nie ma żadnych problemów z kobietami. Każdy facet ma przynajmniej jednego takiego znajomego, tak jak każdy ma przynajmniej jednego znajomego, który nigdy nie odbiera telefonu. Życie.

Facet powinien mieć dość jaj, by mówić i robić to, na co ma ochotę. Powinien też mieć w sobie pasję i wolę walki o lepsze jutro. Żeby wieść taki styl życia, trzeba poświęcić dużo czasu na rozwój swojego charakteru. Siła bierze się z wewnątrz. Mając dostatecznie dużo siły woli można osiągnąć wszystko. Pewność siebie, by bez skrępowania podchodzić do kobiet lub pieniądze, które uwolnią cię od bycia zależnym od innych ludzi, to tylko kwestia odpowiedniego planu i jego wykonania. Mówi się, że wiara przenosi góry i tak jest w rzeczywistości. Nie ma rzeczy niemożliwych, że są tylko wymówki.

Byciem popularnym mężczyzną, którego kobiety pragną, to według mnie minimalny stopień rozwoju, w jaki powinieneś celować. Każdy z nas ma tylko jedno życie, więc czemu marnować je na przeciętne kobiety, kiedy można mieć te najlepsze?

8. Uwodziciele

Nazwa tej kategorii mówi sama za siebie. W sumie nie różnią się oni tak bardzo od mężczyzn popularnych, z jednym wyjątkiem -potrafią uwieść kobiety, które widzą pierwszy raz w życiu. Ta spontaniczność to duży krok do przodu w porównaniu do wyrywaniu lasek dzięki np. talentowi muzycznemu, sportowemu albo zachowaniu typowego samca alfa. Uwiedzenie kobiety, z którą przedtem nie miałeś żadnej styczności, to świadectwo posiadania naprawdę dużych umiejętności. Można powiedzieć, że uwodziciele to popularni faceci na ruskich sterydach. Niezmiennie wabią oni kobiety niczym ogień wabi ćmy.

Uwodziciele posiadają zwykle bardzo ciekawy styl życia. Wbrew powszechnemu wyobrażeniu, najlepsi podrywacza nie skupiają swojego życia na kobietach. To mit, który jest bardzo popularny wśród mężczyzn zainteresowanych tematyką PUA. W rzeczywistości doświadczony uwodziciel to człowiek, który jest pełen życiowej energii. W przeciwieństwie do 90% społeczeństwa, które wybrało przeciętność, doświadczeni artyści podrywu chcą czegoś więcej od życia. Pasje, ambicje, dobra praca, samorealizacja, rozwój osobisty to jest to, na czym bazują podrywacze. A to, że przy okazji kobiety uwielbiają takich ambitnych i ciekawych facetów, to tylko wisienka na torcie.

Oczywiście samo posiadanie ciekawego życia i osobowości nie wystarczy do poderwania kobiety. Trzeba jeszcze tą osobowość i życie sprzedać. Przecież dziewczyna widząca nas na ulicy nie zdaje sobie sprawy z tego, że jesteśmy inni od reszty facetów. Dopóki jej tego nie uświadomimy, będziemy w jej oczach jedynie przelotną chwilą. I właśnie do tego służą rozmaite tricki i wzorce językowe wywodzące się z NLP. Dzięki nim mamy szansę na zainteresowanie drugiej strony swoją osobą. A jak już kobieta jest tobą zainteresowana, naprawdę trudno jest coś spierdolić.

9. Idole

Znani sportowcy, gwiazdy srebrnego ekranu i popularni artyści. Najbardziej popularni mężczyźni, których sława hektolitrami wylewa się przez ekran telewizora albo monitora. Praktycznie nigdy nie widzimy ich na żywo, a jednak stanowią jeden z głównych tematów rozmów. W sumie wrzuciłem tą kategorię z powinności, bo poziom ten osiąga może 1 na 10 000. Nie mniej jednak idole nie narzekają na brak seksu – ilość przelecianych przez nich lasek często jest trzycyfrowa. Ciekawostka: kobiety automatycznie uznają ludzi sukcesu za lepszych kochanków.

Dzisiaj słowo idol kojarzy nam się z celebrytą albo ewentualnie z tanim programem muzycznym, którego żaden zwycięzca nigdy nie zrobił kariery. Pochodzenie tego słowa nawiązuje do starożytnych czasów, kiedy idolami zwano obiekty drobnego kultu. Dzisiaj nic się nie zmieniło. Stawia się wyjątkowego człowieka na piedestale, a wnet tłum zacznie go wielbić. To bardzo prosta mechanika, której chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć. Na gwiazdy zawsze był i będzie popyt.

Nie jest jedna tak, że wszystko jest za darmo. Większość gwiazd show-biznesu opłaciła swoje kariery życiem osobistym. Wystarczy wziąć do ręki pierwszy lepszy szmatławiec typu „Z życia gwiazd” i zacząć czytać, a gwarantuję że znajdziecie jakąś wzmiankę o gwieździe z Hollywoodu, która się rozwodzi.

Co wyróżnia idoli od przeciętnych ludzi? Niektórzy powiedzą, że szczęście. Inni, że to zasługa kontaktów lub dobrze ustawionych rodziców. Jeszcze inni stwierdzą, że trzeba się urodzić z talentem. Trochę prawdy jest w każdym z tych stwierdzeń, ale prawdziwy Idol musi mieć jeszcze jedną cechę: CHARYZMĘ. Coś, czego nikt nie potrafi dokładnie określić, ale wszyscy bez problemu dostrzegą. Tak więc, jeżeli pragniesz odnosić najbardziej spektakularne sukcesy z kobietami, rozpal w sobie tą iskrę. Charyzma w połączeniu z ciekawym życiem i pewnością siebie to cechy prawdziwego mistrza podrywu.

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie