Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

Myślałeś, że gorzej już być nie może?

708-777-178 wew 999
DOSTĘPNA
708-777-178 wew 999
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 wew. 999 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Wydawałoby się, że w ostatnich latach przekroczono już wszelkie bariery idiotyzmu. Z roku na rok program stacji telewizyjnych zdaje się być coraz bardziej przeznaczony nie dla ludzi, a dla bardziej inteligentnych małp. Z roku na rok w wywiadach widzę „osobistości”, których zasługi dla społeczeństwa są bardzo wątpliwe (czytaj: żadne). Ba, był nawet transwestyta, który dostał się do telewizji przy pomocy przemocy. Na Eurowizji za bycie w połowie kobietą rozdają nagrody. Niedługo za skrajne poglądy przykryte płaszczykiem tolerancji będą rozdawali medale. Dlatego myślałem, że nic mnie już nie zdziwi. A jednak.

Słyszałeś może o Jasmine Tridevil? Być może miałeś już tą nieprzyjemność. Niestety, nie tylko jej nazwisko jest głupie. Panna ta do niedawna była jeszcze normalną dziewczyną, a przynajmniej taka się wydawała z zewnątrz. W pewnym momencie jej życia wpadł jej do głowy pomysł, na który 99% normalnych ludzi nigdy by nie wpadło. Jasmine postanowiła zrobić sobie dodatkowy implant piersi, zwiększając swoją liczbę cycków do trzech. W życiu nie słyszałem większej głupoty. Niby mówi się, że do trzech razy sztuka, ale chyba nie tędy droga.

Po co? Dlaczego? Jaki jest sens życia? Zapewne są to główne pytania, które zacząłeś sobie zadawać po przeczytaniu powyższego akapitu. Czemu laska chciałaby mieć 3 piersi? Powodem takiego stanu były dwie rzeczy:

1)      Jasmine chciała w ten sposób szybko zdobyć popularność i dostać się do MTV. W dobie programów typu „Umów się z moją matką”, czy „super-fajowe życie Kim Kardashian” chyba tylko już takie posunięcia dają jakiś efekt…

2)      21- letnia dziewczyna chciała się stać mniej atrakcyjna dla mężczyzn jednocześnie podobając się samej sobie. Moim zdaniem miała na karku jakiś nieudany związek i chciała w ten dziwny sposób odreagować.

Jako ciekawostkę podam, że 21-latka potrzebowała ponad 50 telefonów do rozmaitych chirurgów plastycznych, zanim jej desperacka prośba o pomoc w końcu trafiła do kogoś, kogo najwyraźniej nudziły już zwykłe operacje nosa czy uszu. Zawsze znajdzie się jakiś lekarz-szaleniec, inaczej nie mielibyśmy Frankensteina.

Jeżeli myślisz, że Jasmine była typem rozkapryszonej gówniary, która zawsze łatwo wszystko dostawała, to się mylisz. Wyjątkowo to nie wychowanie było przyczyną jej dziwnego zachowania. Zaraz po operacji od 21-latki odwróciła się najbliższa rodzina. Niby na najbliższych zawsze się powinno liczyć, ale akurat w tym wypadku ich rozumiem.

Szczególnie bawi mnie to, co Jasmine zrobi za kilka lat. Jakby nie patrzeć, jeżeli jej pomysł z „upiększeniem” nie wypali, dziewczyna zostanie bez kasy. Do tego ciężko będzie jej znaleźć pracę. Wyobrażasz sobie, że idziesz do banku albo sklepu, a tam zamiast zwykłej pracownicy masz taką z dodatkowym bagażem na piersi? Bo ja średnio. Chociaż jest jeden wyjątek – u okulisty zrobiłaby furorę. Każdy po wizycie zmieniałby szkła na mocniejsze.

Ja 10, czy nawet jeszcze 5 lat temu, miałem dużo pomysłów, których realizacji na szczęście się nie podjąłem. Taka prawda, że człowiek zmienia się z czasem i fakt ten dotyczy każdego. Jest nawet znane coś takiego, jak zasada 7 lat, która mówi, że co 7 lat zmieniamy znajomych, zainteresowania i ogólny światopogląd. Nie powiem, jest w tym dużo prawdy, inaczej nie byłoby takiej przepaści między naszym pokoleniem, a pokoleniem naszych dzieci i ojców. Biorąc to wszystko pod uwagę, nie wiem jak bardzo trzeba być walniętym, żeby do końca życia skazać się na praktycznie nieodwracalną zmianę w wyglądzie. Jakby to powiedział Stanisław Lem: „Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów”.

 

Ehh… a miałem napisać dzisiaj napisać coś normalnego. Jakiś użyteczny tekst o tym, jak rozpoznać, czy kobieta do nas pasuje. Niby oczywistość, a jednak wielu facetów się łapie, że po roku związków nawet nie mają tematu do rozmów ze swoją kobietą. Wpis pojawi się za tyle dni, ile cycków ma pani Tridevil. Do zobaczenia.

 

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie