Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

sex lesbijski

708-777-178
DOSTĘPNA
708-777-178
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Kobiety i sex to połączenie idealne. Dla mężczyzny. Ale co w sytuacji, gdy kobiety i sex to połączenie idealne, ale dla kobiety? W tym przypadku następuje eksplozja przyjemności. Tak o seksie lesbijskim mówi większość kobiet, które smakowały zarówno mężczyzn jak i kobiet właśnie.

Sex lesbijski to po prostu sex tylko, że dwóch kobiet. Z oczywistych względów różni się on od stosunku kobiety z mężczyzną, ale nie oznacza na pewno mniej przyjemności.

Prawdą jest, że kobiety mają więcej skłonności biseksualnych niż mężczyźni. Dlatego też sex lesbijski jest częstszym zjawiskiem niż sex gejowski. Oczywiście mowa jest tu o eksperymentach, jakie prowadzimy w ramach poznawania swojej seksualności. Co ciekawe, według badań naukowców, kobiety są genetycznie predestynowane do miłości lesbijskiej. Sex lesbijski ma wiele plusów, o które trudno w sexie heteroseksualnym. Lesbijki często podkreślają, że w łóżku z kobietą nie przejmują się wyglądem, cellulitem, rozmiarem piersi czy fałdą na brzuchu. Odczuwają większą akceptację. W sexie lesbijskim nie ma też zagrożenia chorobami wenerycznymi, nie istnieje też temat przedwczesnego wytrysku czy problemów ze wzwodem. No i co najważniejsze nie ma mowy o strachu przed nieplanowaną ciążą.

Sex lesbijski budzi ciekawość i intryguje. Szczególnie mężczyzn. Może jest to też pewien rodzaj zazdrości. Nikt bowiem nie zna tak dobrze kobiecego ciała jak właśnie kobieta. Kobieta inaczej dotyka, inaczej całuje i też ma zupełnie inne priorytety. Często podczas seksu kobiety z mężczyzną kobieta zachowuje się tak, jakby chciała, żeby zachowywał się mężczyzna, co prowadzi do spięć i niezadowolenia. Jednak co w przypadku, gdy kobieta zachowuje się tak, jakby chciała, żeby zachowywała się druga strona, a drugą stroną jest inna kobieta? Pojawia się pełna symbioza i rozkosz, o którą tak trudno w seksie z mężczyzną, a w przypadku sex lesbijskiego jest ona oczywistością.

Jakie są najważniejsze elementy sexu lesbijskiego? Nie różnią się one od sexu heteroseksualnego. Ważne są jednak szczegóły i niuanse. Najważniejszy w sexie lesbijskim jest dotyk. Sex lesbijek opiera się głównie na dotyku i ma dużo większe znaczenie niż w przypadku par heteroseksualnych. Oprócz kontekstu seksualnego występuje tu silny kontekst psychologiczny oparty na wzajemnej bliskości, zrozumieniu i akceptacji. Ponadto to dotyk gra główną rolę w prowadzeniu gry wstępnej oraz wzajemnej masturbacji, która prowadzi do orgazmu.

Kolejnym elementem istotnym w sexie lesbijsim jest pocieranie. Starożytni Grecy nazywali sex lesbijski trybandyzmem. Określenie to pochodzi od czasownika tribas, czyli pocierać. Był to sposób na określenie aktu seksualnego między kobietami, który opierał się na ocieraniu się warg sromowych. Pocieranie u lesbijek może być doskonałą formą masturbacji, a tym samym prostą drogą do osiągnięcia orgazmu. W przypadku sexu lesbijskiego nie można zapomnieć o sexie oralnym, który jest jednym z najważniejszych elementów życia seksualnego lesbijek. Całowanie, lizanie i wszelkie pieszczoty oralne narządów płciowych to techniki bardzo popularne zarówno wśród lesbijek jak i par heteroseksualnych.

Wiele osób, które niewiele wiedzą na temat sexu lesbijskiego uważa, że nie ma w nim miejsca na penetrację. Jest to duże nieporozumienie i czysty stereotyp. Również w sexie lesbijskim jest miejsce na penetrację. Może to być penetracja analna, pochwowa, z wykorzystaniem dłoni, języka czy też zabawek erotycznych.

Jesteś kobietą? Spróbuj. Może to być coś, o czym nie zapomnisz nigdy. Jesteś mężczyzną? Może uda ci się kiedyś chociaż popatrzeć 🙂

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie