Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

Jak i kiedy pisać do dziewczyny?

708-777-178 wew 999
DOSTĘPNA
708-777-178 wew 999
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 wew. 999 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Na szczęście żyjemy w czasach, gdzie telefony są już praktycznie wszechobecne. Fakt ten znacznie pomoże Ci w zdobyciu upragnionej dziewczyny, jeżeli dobrze zagrasz swoimi atutami i nie popełnisz gafy, która przekreśli Twoje szansy na sukces. Zdziwiłbyś się, jak proste błędy popełniają niektórzy faceci. Nie bądź jak inni i zacznij swoją naukę uwodzenia za pomocą wiadomości tekstowych już teraz.

Poniżej znajduje się lista podstawowych zasad, których przestrzeganie pozwoli Ci uniknąć kompromitacji w oczach dziewczyny.

 

1)      Nie bierz numeru od jej znajomych

Nigdy nie proś znajomych dziewczyny o podanie jej numeru. Unikniesz w ten sposób wielu nieporozumień. Jeżeli zdobędziesz numer bez jej zgody, wywoła to u niej sprzeczne uczucia. W najgorszym wypadku może uznać to za dziwne, a wtedy zacznie unikać kontaktu.

2)      To tylko numer

Co by się nie działo, nie rób ze zdobycia numeru telefonu laski wydarzenia na miarę lądowania na księżycu. Staraj się zachować spokojnie i nie dać po sobie poznać, jeśli Ci zależy. Kobiety nie lubią potrzebujących mężczyzn. Zachowaj spokój i opanowanie, a wszystko będzie dobrze.

3)      Kiedy jest najlepszy okres na pisanie?

Możliwość podtrzymywania znajomości na odległość będzie bardzo pomocna, gdyż kobiety to bardzo niestabilne istoty. Wydaje Ci się, że zrobiłeś na niej dobre wrażenie ostatniej nocy w klubie? Zapewne, ale możesz być pewien, że za czasem mogą zacząć ją chwytać wątpliwości. Kiedy już obudzi się rano, będzie pamiętała jedynie zarys waszego spotkania, zwłaszcza jeśli coś piła. Musisz podtrzymać kontakt, zanim zaczną zanikać jej pozytywne emocje wobec Ciebie. Czekaj zbyt długo, a ochłonie. Napisz za szybko, a wyjdziesz na desperata. Idealny czas odezwania się do dziewczyny po pierwszym kontakcie to 2-3 dni, chyba że ugadaliście się inaczej.

4)      SMSy to twoja największa szansa na sukces   

Jeżeli zastanawiasz się, czy lepiej jest do niej zadzwonić, czy napisać, to mogę Ci od razu udzielić odpowiedzi na to pytanie. SMS jest w tym przypadku zdecydowanie lepszym rozwiązaniem. Jeżeli wybierzesz telefon, ryzykujesz więcej. Możesz do niej zadzwonić w nieodpowiednim momencie, kiedy będzie zajęta. Może będzie się gdzieś śpieszyła. Może pogłos z zewnątrz lub zakłócenia sieci przeszkodzą wam w sprawnej rozmowie. A może po prostu zatniesz się w którymś momencie i zapadnie niezręczna cisza. Uwierz mi, SMSy będą lepsze, zwłaszcza na początku.

5)       Pisz zgodnie z regułami ortografii

Laski lubią inteligentnych facetów. Nie podkładaj sobie kłód pod nogi poprzez popełnianie jednego błędu ortograficznego za drugim. Takie kwiatki, jak napewno,  być morze, najmiej sprawią, że Twoja wiadomość wyda się oczach kobiety śmieszna, zwłaszcza w dobie słowników wbudowanych w komórki. Zawsze przed wysłaniem ważnego SMSa upewnij się, że zrobiłeś wszystko jak należy. Nie chcesz chyba, żeby pomylili Cię z Komorowskim. To dopiero byłaby klapa.

6)      Pisz zrozumiałym językiem

Unikaj używania skrótów, które mogą być niezrozumiałe dla drugiej osoby. Unikaj aluzji i stwierdzeń, które mogą być trudno zrozumiałe. Dobrze jest porozmawiać o swoich pasjach, ale nie pisz zbyt szczegółowo o swojej ulubionej muzyce, książkach, filmach, itp., chyba że ona też ma podobne zainteresowania. Zawsze bierz pod uwagę, że niezrozumienie na tym etapie może zablokować Twoje szansę na rozwój znajomości. Zwróć też uwagę na emotikony. Kobiety używają ich częściej niż mężczyźni, ale daruj sobie wstawianie ich w nadmiernych ilościach. Wystarczy Ci buźka wstawiana od czasu do czasu dla podkreślenia, że tylko się z nią droczysz.

 

Przed wysłaniem ważnej wiadomości przeczytaj ją jeszcze raz, nie namyślaj się jednak godzinami. Zawsze na początku pisanie przychodzi nieco trudniej. Jak już zdobędziesz trochę doświadczenia będziesz zdziwiony, jak daleko możesz dojść przy pomocy telefonu i kilku dobrze dobranych tekstów.

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie