Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

Powiększanie penisa

708-777-178 wew 999
DOSTĘPNA
708-777-178 wew 999
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 wew. 999 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Internet pełen jest nieprawdziwych informacji o powiększaniu penisa, dlatego przygotowałem listę 10 rzeczy, które powinieneś wiedzieć. Oszczędzę ci tym samym miliona godzin, które pewnie spędziłbyś na przeglądaniu kiepskich stron nastawionych tylko na zysk. Zapraszam do lektury i niech moc będzie z wami.

 1. Zapomnij o jakichkolwiek większych badaniach dotyczących kwestii powiększania penisa

  Znakomita większość środowisk akademickich uważa powiększanie penisa za temat niegodny badań i omija go szerokim łukiem. Powodem takiego stanu rzeczy są kontrowersje społeczne obrastające wokół tego, jakby nie patrzyć, niewygodnego tabu. Minie jeszcze wiele czasu, zanim ludzie nauczą się mówić otwarcie o seksie. Zresztą nie martwi mnie to, bo otoczka tajemnicy i łatka tematu tabu dodają życiu seksualnemu pikanterii.
  Martwi mnie natomiast to, że nauka powinna służyć człowiekowi, a nie odwracać się od niewygodnych zagadnień. Na szczęście było kilku odważniejszych badaczy, którzy wykonali stosowne eksperymenty w zakresie powiększania penisa. Jednym z najbardziej znanych jest dr Brian Richards, który jest autorem Chartham Study.

 2. Większość środków na powiększanie penisa po prostu nie działa

  Wiem, bo sam się kiedyś przekonałem na własnej skórze. Pigułki nie działają, bo jedynie zwiększają przepływ krwi do prącia. Pompki, tak osławione przez aktorów porno, działają słabo, bo ich podstawowym zadaniem jest przepychanie krwi do penisa celem ułatwienia erekcji. Żele, spraye i inne wynalazki nie działają, no chyba, że jako placebo.
  Efekty przynoszą jedynie ćwiczenia, nowoczesne ekstendery (dla bardziej zaawansowanych), jak również operacja (skomplikowana rzecz, absolutnie nie polecam).
  Sytuacji nie pomaga też to, że trzeba uważać na sprytnych marketingowców, którzy w swoich barwnych reklamach celowo mijają się z prawdą, przedstawiając wzrosty wynikające ze zwykłej erekcji jako wzrosty stałe. Jest to nieprawda, gdyż bez zwiększenia rozmiaru tkanek mięśni gładkich penisa nie zwiększy się rozmiar samego penisa.

 1. Powiększanie penisa powinno dotyczyć nie tylko długości

  Większość ludzi na hasło powiększanie penisa pomyśli w pierwszej kolejności o jego długości. Rzecz w tym, że choć wiele kobiet lubi czuć penisa głęboko w sobie, to jednak przynajmniej tyle samo jest usatysfakcjonowanych jedynie przez członki o odpowiedniej grubości. W skrajnych przypadkach, kiedy mężczyzna dysponuje wąskim prąciem, a jego partnerka ma dużą waginę, seks może być bardzo utrudniony. Powiększanie penisa pomaga rozwiązać ten problem.
  By zapewnić partnerce maksymalne doznania, warto jest przedyskutować z nią, co sprawia jej największą przyjemność. W razie wątpliwości można wspomóc się zabawkami erotycznymi o różnych rozmiarach, które pomogą kobiecie określić, jakie wymiary są dla niej idealne.

 2. Podczas ćwiczeń na powiększanie penisa nie można się przeciążać

  Mówiłem to już wiele razy, ale teraz powtórzę jeszcze raz. Podczas ćwiczeń penisa absolutnie nie można się forsować, gdyż może to doprowadzić do urazów. Sto razy lepiej jest zrobić trzy lekkie treningi zamiast jednego ciężkiego. Jeżeli czujesz ból lub dyskomfort, to znaczy, że robisz to źle. Stanowczo odradzam także trening z ciężarkami, zwłaszcza na początku. To tak jakbyś poszedł na siłownie i próbował podnieść ciężary o 30 kg cięższe od swojego limitu. Trudno jest mi wyrazić, jak bardzo jest to istotne. Gdybyś miał zapamiętać chociaż jedną rzecz z tego tekstu, to chciałbym żeby to było właśnie to. Idź do małymi kroczkami, ale stabilnie.

 3. Często powiększanie penisa nie jest konieczne dla danego mężczyzny

  Nie wszystkie panie preferują stosunek seksualny. Różne kobiety, różne potrzeby. Znałem takich mężczyzn, którzy czuli się źle ze swoją wielkością penisa. Nie rozumieli, że akurat ich kobiety potrzebowały w łóżku czegoś innego, gdyż penetracja pochwy nie sprawiała im aż takiej przyjemności. Kochanek doskonały powinien skupiać się na wszystkich aspektach życia seksualnego. W łóżku niesamowicie ważna jest komunikacja. Rozmowa, rozmowa i jeszcze raz rozmowa.

 4. Ćwiczenia na powiększanie penisa nie mają stuprocentowej skuteczności

  W idealnych warunkach, pod nadzorem specjalisty, skuteczność opisanych tu metod na powiększanie penisa sprawdza się w przypadku około 90% mężczyzn, tak jak zostało to udokumentowane w eksperymencie w Chartham.
  Standardowe powiększanie penisa kompletnie nie sprawdza się w przypadku mikropenisów, czyli członków o długości poniżej 7 cm. Mikropenis jest niepożądaną kondycją związaną z zaburzeniami hormonalnymi, a konkretnie z niedoborem androgenów podczas ciąży. Leczenie tego schorzenia jest możliwe tylko przy pomocy terapii hormonalnej.

 5. Regularny trening przynosi najlepsze efekty

  Żeby ćwiczenia na powiększanie penisa odniosły efekt, trzeba do nich podchodzić bardzo sumiennie. Zarówno trening mięśni Kegla, jak i ćwiczenia na powiększenie penisa wymagają czasu. Zwyczajowo pierwsze 3 miesiące stanowią pewnego rodzaju rozgrzewkę.
  Powiększanie penisa jest jak poszukiwanie punktu G. Wielu ludzi nie może go znaleźć od razu i szybko się zniechęcają. Przykro mi, ale w 15 dni działają tylko magiczne sposoby na sześciopak z Men’s Health i innych magazynów.

 1. Nie zaleca się powiększania penisa do bardzo dużych rozmiarów

  Przy bardzo długim prąciu seks jest utrudniony. Nie zaleca się przedłużania penisa powyżej 18 cm. Sam tak nie zrobiłem, bo wiązałoby się to z coraz dłuższym czasem potrzebnym na osiągnięcie erekcji. Nie żeby czas był w łóżku najważniejszy, ale czasami sytuacja wymaga pośpiechu, jeśli wiecie, o co mi chodzi.
  Jeżeli zdecydujesz się na powiększenie penisa, to członek o rozmiarze 16 do 18 cm będzie dla ciebie idealny, bo wtedy erekcja następuje w miarę szybko, dobrze się prezentuje i będzie w stanie zadowolić każdą kobietę.

 2. Nie powinieneś angażować partnerki w tematy dotyczące powiększania penisa

  Jeżeli jesteś niezadowolony z długości swego prącia, ćwiczenia będą dla ciebie najlepszą alternatywą. Pamiętaj jednak o jednym: bez względu na swój stan emocjonalny nie powinieneś nim zadręczać swojej partnerki. Znałem mężczyzn, którzy chcieli mieć większego penisa, a własne kompleksy przelewali na swoje dziewczyny. Kobiety nie lubią takiego zachowania, tak jak my nie lubimy ciągle słuchać o ich małych cyckach. Sypialnia nie jest miejscem na wyrażanie swoich braków. Rozmowa w łóżku powinna służyć poznawaniu fantazji drugiej osoby, a nie narzekaniu.

 3. Ćwiczenia na powiększenie penisa powinieneś wykonywać z głową

  Pamiętaj o tym, że wszystkie działania, jakie podejmiesz w kwestii zwiększania swojej sprawności seksualnej, powinny dążyć do twojego ostatecznego zadowolenia w łóżku. Ja zdecydowałem się na zmiany, kiedy wiele lat temu moja była już dziewczyna zostawiła mnie z kilku powodów, z których najważniejsze dotyczyły sfery seksualnej. Nie żałuje tego, bo patrząc z perspektywy czasu, jestem znacznie lepszym mężczyzną i kochankiem.

  Seks jest jednym z najlepszych doświadczeń, jakie może przeżyć facet.
  Świetny seks jest najlepszym doświadczeniem, jakie może przeżyć szczęśliwy facet.

  Po niczym innym nie ma się takiego zastrzyku dumy i satysfakcji, nie wspominając już o tym, że bardzo pomaga to w związku. Tego satysfakcjonującego życia intymnego życzę też tobie. Ludzie często bagatelizują znaczenie seksu (zwłaszcza kobiety). Skoro ma on takie małe znaczenia, to czemu tak często o nim myślimy? Pozostawiam cię z tą myślą, a sam idę ćwiczyć. Nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej.

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie