Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

Nie daj się kobietom z wysokim ego

708-777-178 wew 999
DOSTĘPNA
708-777-178 wew 999
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 wew. 999 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Jest taka jedna tajna broń, która bardzo pomaga zwiększyć zainteresowanie kobiety naszą osobą, nawet jeśli jest to dopiero co poznana kobieta. Bronią tą są tzw. negi. Negi są jedną z głównych przyczyn, dla których w opinii wielu osób społeczność PUA jest pełna dupków, którzy latają wokoło wykrzykując w kierunku lasek obraźliwe teksty, które mają je skłonić do szybkiego seksu. Kto tak uważa, nie zna jednak całego obrazu sytuacji.

Najprościej mówiąc, negi to negatywne komentarze, które mają na celu obniżenie wartości podrywanej dziewczyny. Czemu obniżenie jej chwilowego samopoczucia jest często konieczne do wywołania u niej zainteresowania naszą osobą? Bo większość atrakcyjnych lasek ma bardzo zawyżone ego. Oczywiście na co dzień mają one swoje chwile niepewności i drobne kompleksy dotyczące wyglądu (jak zresztą wszystkie kobiety), jednak okaż takiej trochę zainteresowania, a te rozterki znikną szybko jak pieniądze z OFE. Podchodząc do kobiety na ulicy lub w klubie dajesz jej potężny zastrzyk pewności siebie. W takiej sytuacji będzie się czuła bardzo atrakcyjnie, czasami może nawet zbyt atrakcyjnie. Może cię olać tylko po to, by jeszcze bardziej zwiększyć swoje ego. Okazywanie zbytniego zainteresowania lasce jest jak podcinanie gałęzi, na której się siedzi.

Na szczęście są jednak sposoby, żeby przeciwdziałać temu mechanizmowi. Jednym z nich są właśnie negi. Dzięki nim objawisz się kobiecie jako ktoś nieprzeciętny, inny niż cała reszta śliniących się na jej widok facetów. Pokażesz, że nie stawiasz jej na piedestale tylko dlatego, że jest piękną kobietą.

Zapewne z powyższego opisu domyśliłeś się już, że negi przeznaczone są głównie dla bardzo atrakcyjnych kobiet, które nieustannie są obiektami zainteresowania ze strony płci przeciwnej. Im gorzej natura wyrzeźbiła kobietę, tym mniej będą one użyteczne. Na ładną kobietę będą działały już tylko dobrze. Na brzydką laskę podziałają jak oliwa na ogień, więc możesz sobie darować. Zresztą trzeba być zdesperowanym, żeby uderzać do brzydkich lasek.

Zanim pokażę ci konkretne przykłady negów, muszą jeszcze wyjaśnić ich naturę. To nie są teksty, które mają obrazić dziewczynę! Wielu facetów uważa, że panny lubią skurwysynów, a więc chamskie zagrywki są najlepszą drogą do poderwania dziewczyny. Nic bardziej mylnego. Kobiety pragną silnych i stanowczych facetów, a to nie to samo, co bycie chamem (choć silny facet będzie chamski w sytuacjach, które będą tego wymagały). Negi mają na celu chwilowe obniżenie wartości kobiety, a nie jej poniżanie. Jest to czasami niewyraźna granica, co dla początkujących podrywaczy może być problemem. Zacznij od przykładów, które podam ci niżej, żebyś lepiej wyczuł, co jest dobre, a co złe.

Przykład 1: „Ładne paznokcie. Są prawdziwe?”. W ten sposób nie obrażasz jej, ale sprawiasz, że będzie trochę mniej pewna własnego wyglądu.

Przykład 2: „Podobają mi się Twoje oczy. Nosisz soczewki zmieniające barwę, czy to ich prawdziwy kolor?”. Tutaj funkcjonuje ta sama zasada, co wyżej.

Przykład 3: „Jesteś zabawna.” Tutaj wykorzystany jest fakt, że słowo zabawny może zostać użyte w dwóch kontekstach: ktoś z poczuciem humoru, lub ktoś żałosny (zwłaszcza powiedziane z ironią). Dwuznaczność tego słowa sprawi, że przez sekundę lub dwie zacznie się zastanawiać co miałeś na myśli. Oczywiście powinieneś użyć tej frazy w normalny, niezłośliwy sposób.

Przykład 4: „Słyszałaś kiedyś o mowie ciała? Twoja jest nieco zamknięta, jak u noworodka. Powinnaś się bardziej rozluźnić”. Ten tekst sprawi, że może na moment poczuć się nieco niepewnie. Możesz go użyć, o ile zauważasz, że ma zamkniętą mowę ciała (zwłaszcza ręce skrzyżowane na wysokości klatki piersiowej).Nawiązanie do noworodka może sprawić, że zacznie się zastanawiać, czy nie jest zbyt dziecinna.

Przykład 5: „Jesteś ładniejsza, kiedy się uśmiechasz”. Facet stojący z boku potraktowałby to jako czysty komplement. Kobieta prędzej zacznie się zastanawiać, czy wygląda ładnie też wtedy, kiedy się nie uśmiecha.

Jak widzisz, negi to bardziej delikatne teksty. Absolutnie nie mają one na celu obrażenia kobiety lub gwałtownego obniżenia jej poczucia wartości. Nie oznacza to jednak, że delikatniejsze teksty nie działają. Bierz pod uwagę, że kobiety są znacznie bardziej wrażliwe w kwestiach dotyczących własnego ciała i osobowości. One bardzo lubią słuchać o sobie i analizować to, co inni o nich myślą. Dlatego to, co dla ciebie będzie subtelne i niewyraźne, dla niej będzie oczywiste.

Jedna ważna informacja: duże znaczenie ma wyczucie sytuacji. Są kobiety, które mimo ładnego wyglądu mają duże kompleksy. Jeżeli widzisz, że neg powoduje u dziewczyny negatywną reakcję i zaczyna się ona stresować, to powinieneś zastosować taktykę odwrotną, czyli użyć dobrze dobranego komplementu. Ogólna zasada jest taka, że ludzie dobierają sobie jako partnerów osoby o podobnym poziomie wartości socjalnej. Oznacza to, że np. sławny aktor będzie chodził ze sławną piosenkarką, atrakcyjna kobieta z charyzmatycznym facetem, ładna laska z fajnym facetem, a przeciętna dziewczyna z przeciętnym mężczyzną. Tak więc staraj się prowadzić rozmowę w kierunku sytuacji, w której ona stwierdzi, że pasujecie do siebie. Klucz do sukcesu polega na tym, żeby patrzyła na ciebie, jak na równego sobie partnera.

 

Komentarze:
2020-03-05 05:29:53Marcin napisał/a: Fajna laseczka z ciebie
2020-03-05 13:46:30Nie daj się kobietom z wysokim ego napisał/a: Dzięki Kotku! To może zadzwonisz i się lepiej poznamy? :*

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie