Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

11 powodów dla których kobieta może cię zdradzić

708-777-178 wew 999
DOSTĘPNA
708-777-178 wew 999
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 wew. 999 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Jest tyle powodów do zdrady, ile jest kobiecych słabości. Postarałem się wyszczególnić te najbardziej powszechne, żeby pomóc ci we wczesnym reagowaniu na potencjalne zagrożenia. Nie jest to wiedza, której nie powinieneś mieć chęci zdobyć, nawet jeśli nie masz zastrzeżeń do swojej kobiety. Być może jesteś jednym z tych facetów, którzy do swojej partnerki mają pełne zaufanie. To bardzo fajnie, nie powinieneś jednak mylić zaufania ze ślepą wiarą. Lepiej zapobiegać, jak leczyć.

1. Chęć przeżycia czegoś nowego
Kobiety nienawidzą nudy. Wolą się bawić, mieć dużo fajnych znajomych i cieszyć się popularnością. Monotonny tryb życia może doprowadzić do sytuacji, w której dziewczyna będzie za wszelką cenę szukała nowych doznań. A nic tak nie przyśpiesza bicia serca, jak namiętny romans z atrakcyjną osobą płci przeciwnej. Jeżeli dodatkowo zmieni się jeszcze jej otoczenie, to już bardzo łatwo o tymczasowe popuszczenie hamulców. Dlatego tak częstym zjawiskiem jest romans na wakacjach, nierzadko z mężczyzną innego koloru skóry, bądź narodowości.

2. Chęć zwiększenia poczucia własnej wartości
To jeden z głupszych powodów na rozłożenie nóg przed innym mężczyzną. Zdecydowana większość kobiet ma mniejsze lub większe problemy z samooceną. W wielu przypadkach problemy te urastają aż do poziomu kompleksów. Działania, które zwiększają ego kobiety i pozwalają jej na ponowne zdobycie pewności siebie, to np. komplementy, pochwały i dobry seks. Czynniki te pozwalają kobiecie zniwelować niską samoocenę. Niektóre kobiety mogą szukać takiego chwilowego przyrostu samooceny w ramionach innego faceta. Daje im to iluzję bycia bardziej atrakcyjną i rozchwytywaną przez płeć przeciwną.

3. Odnalezienie samej siebie
Lubię to opisywać właśnie w ten sposób, kiedy kobieta szuka usprawiedliwienia dla swojej niewierności. Jeżeli masz za sobą smutne doświadczenie, jakim jest przeżycie zdrady partnerki na własnej skórze, to pewnie zauważyłeś, że one zawsze mają jakąś wymówkę. Zawsze. Może to być coś w stylu „nigdy nie wychodziliśmy razem na miasto”, „nigdy mnie nie słuchałeś”, „nie rozumiesz mnie”, czy „traktowałeś mnie jak projekt, a ja po prostu chcę być sobą”. Wyrzuty te są zwykle niepoparte rzeczywistością i służą jedynie usprawiedliwieniu własnego poczucia winy. O co naprawdę chodzi kobiecie, która chce „odnaleźć samą siebie”? No chyba nie uwierzyłeś, że o jakieś wyższe wartości. Niezależnie od tego, jak bardzo laska żongluje sobie w głowie wymówkami, które zachęciły ją do zdrady, prawda jest niezaprzeczalna – chodziło jej po prostu o chwilową przyjemność. Reszta to jedynie pretekst.

4. Alkohol
Jest takie stare indiańskie prawidło – panna pijana, panna sprzedana. No dobra, nie jest indiańskie, ale pewnie kumasz czaczę. Z czasów studenckich i obecnych pamiętam masę sytuacji, w których mniej lub bardziej pijana gąska całowała się w klubie ze mną lub którymś z moich kumpli, a potem okazywało się, że gdzieś tam w domu czeka chłopak. Laski mają słabsze głowy i często przesadzają, zupełnie jak mężczyźni. Faceci mają jednak tą przewagę, że z nami raczej nikt nie będzie chciał uprawiać seksu kiedy jesteśmy spoceni, strasznie męczący, głośni i w sztok pijani. W drugą stronę jest inaczej – dla wielu mężczyzn cel uświęca środki, więc czemu by nie skorzystać z chwilowej słabości panny? Jak świat długi i szeroki, choroba alkoholowa nieprędko zginie z układu zdrowotnego naszej cywilizacji.

5. Wpływ otoczenia

Przypadek bardzo rzadki, ale możliwy. Ogólnie rzecz biorąc laskom raczej obce są rozmaite sekskapady z psiapsiółami, które nadal są domeną mężczyzn. Jak już kobieta zdradza, to najczęściej sama i tak, żeby nikt się o tym nie dowiedział. Są jednak wyjątki. Jeżeli zdarzyło ci się kiedyś spotkać w klubie laski z wieczoru kawalerskiego, to wiesz o czym ja mówię. To niesamowite, jak czasem dziewczyny na imprezach potrafią się wzajemnie nakręcać. Wystarczy brak odgórnej kontroli oraz nieobecność nieprzychylnych znajomych, którzy mogliby puścić parę plotek o zdzirowatym zachowaniu koleżanek, i mamy gotowy przepis na tragedię. Czasem z dużą ilością pieprzu.

6. Chce zmienić partnera

Wyobraź sobie sytuację, w której dziewczyna chciałaby zmienić partnera na kogoś innego lub zerwać związek. Czuje się jednak z tą decyzją strasznie niepewnie. Chcę tego, ale brakuje jej sił, by uczynić decyzję ostateczną. Taka kobieta może szukać dodatkowego impulsu, które utwierdziłby ją w przekonaniu, że stary związek nie ma już sensu. Często to potwierdzenie będzie czymś nieodwracalnym…

7. Zwyczajnie nigdy nie była wierna

Ten powód jest podobny do punktu 3, z tą różnicą, że tutaj kobieta nawet nie zawraca sobie głowy szukaniem usprawiedliwienia dla zdrady. Są dziewczyny, które najzwyczajniej w świecie lubią seks i jeden partner im nie wystarcza. Jeżeli nawet miały w przeszłości wyrzuty sumienia związane z oszukiwaniem partnera, to wyrzuty te wraz z kolejnymi zdradami coraz bardziej słabły. Laski te zwyczajnie z czasem uświadomiły sobie, że taki już mają charakter i trudno. Najczęściej takie kobiety tłumaczą sobie w głowach, że nie wiedzą czego chcą i jedynie podążają za swoimi emocjami. Nie widzą one żadnego problemu z takim postępowaniem, tak jak złodziej z pięcioletnim stażem nie będzie miał żadnego problemu z ukradnięciem ci zegarka. Ba, nawet nie drgnie mu powieka. Smutne, lecz prawdziwe.

8. Chce spełnić swoje fantazje, a w związku nie ma na to szans

Załóżmy, że tobie na samą myśl o swojej partnerce z innym facetem otwiera się nóż w kieszeni, a ona skrycie pragnęłaby uczestniczyć np. w trójkącie. Takim tradycyjnym, z jednym kątem otwartym. Oczywiście nigdy nie powie tego na głos, tylko czasem będzie wyobrażała sobie, jak by to było. Będzie świadoma tego, że jest w stanie osiągnąć spełnienie swoich fantazji jedynie w jeden sposób – poprzez zdradę.

9. Kłopoty w związku
Tutaj jest niestety różnie. Na świecie jest przynajmniej tyle problemów, ilu jest ludzi. Różnie też ludzie radzą sobie z tymi problemami. Są laski, które po kłótni i tygodniu nierozmawiania z chłopakiem są w stanie iść do klubu i znaleźć sobie faceta na jedną noc. Inne będą wiernie trwały przy swoim partnerze, mimo przeciwności losu. Wszystko zależy od charakteru kobiety i skali problemu. Jest to jeden z powodów, których nigdy nie należy bagatelizować. Dlaczego? Bo jeśli twoja kobieta jest atrakcyjna, to niemal pewne, że jakiś kolega z pracy czy inny potencjalny gach już się koło niej kręci. Oczywiście nigdy nie będzie zarywał do niej w sposób jawny, ale możesz być pewien, że będzie stale obecny w jej życiu. Jest to najgorsza rzecz, która w gorszych chwilach związku może stanąć między tobą, a twoją dziewczyną. Zwłaszcza jeżeli ona potrzebuje faceta, któremu mogłaby wypłakać się w rękaw i jest akurat chwiejna emocjonalnie.

10. Przedłużająca się absencja seksualna i brak zaspokojenia potrzeb w łóżku
Pozwól, że cię oświecę. Każda kobieta, tak samo jak każdy mężczyzna, ma swoje potrzeby i fantazje. Różnią się one w zależności od partnerki. Jedna będzie marzyła o seksie z całą drużyną piłkarską, druga o uprawianiu miłości na łonie natury, a trzecia o pieszczotach oralnych. Niezależnie od typu i rodzaju fantazji, jeżeli przez wiele miesięcy lub nawet lat nie dajesz jej tego, czego ona pragnie (ten przypadek z drużyną piłkarską możesz sobie darować, chyba że masz jakieś klony), to wtedy zacznie ona odczuwać brak czegoś istotnego w swoim życiu. Co gorsza, jeżeli w chwili takiej słabości pojawi się w jej życiu inny facet, do którego będzie czuła pociąg seksualny, to ryzyko zdrady jest wprost ogromne. Niezaspokojenie seksualne to najpowszechniejsza przyczyna niewierności wśród par, które są ze sobą od dłuższego czasu.

11. Rewanż za zdradę partnera
Oko za oko, ząb za ząb. Nie można cofnąć czasu i zapobiec temu, co już się stało. Można za to próbować przełknąć uczucie bezsilności po zdradzie przy pomocy małego rewanżu. Najlepiej zemścić się w podobny sposób, w jaki zaznało się krzywdy. Często jest tak, że jedno z partnerów zdradza, a drugie uważa, że daje mu to prawo do podobnego zachowania. Na efekty zwykle nie trzeba długo czekać.

 

Prawda jest taka, że są dwa typy kobiet. Ten pierwszy to kobiety wierne. Żeby taką skierować na drogę niewierności, trzeba się dobrze postarać. Mieć w dupie jej potrzeby, nie słuchać jej, ignorować jej pragnienia przez długie lata, itd. Jest to dosyć trudne, ale niektórzy mężczyźni zdają się mieć do tego naturalny talent. Drugi typ to kobiety, w przypadku których zdrada jest jak tykająca bomba. Żeby ogarnąć taką pannę, musisz być jak saper. A saper może się pomylić tylko raz.

 

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie