Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

6 skutecznych i bezpłatnych sposobów na poprawę kondycji seksualnej

708-777-178 wew 999
DOSTĘPNA
708-777-178 wew 999
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 wew. 999 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

W zdrowym ciele zdrowy duch. W dobie wszechobecnych lekarstw i modyfikowanej żywności zapominamy już o walorach zdrowego wysiłku i ćwiczeń. Oczywiście są sytuacje, w których zażywanie leków jest konieczne i uzasadnione, jednakże ich nadużywanie i przesadna wiara w ich możliwości bardziej szkodzi niż pomaga. Często zapominamy już o naturalnych sposobach wspomagania własnego zdrowia. Zanim sięgniesz po środki medyczne, warto wpierw spróbować przedstawionych poniżej sposobów.

Bieganie

Kto by pomyślał, że bieganie może wzmocnić ogólną sprawność w łóżku.  A tak poważnie,  jest to jedna z najzdrowszych aktywności fizycznych, gdyż usprawnia działanie całego układu krwionośnego. Nawet trucht lub szybki chód wykonywany regularnie prowadzi już do wyraźnej poprawy kondycji. Badania przeprowadzone przez Harvard na 31 000 tys. uczestnikach powyżej 50 roku życia, którzy wykonywali ćwiczenia ruchowe, wykazały że ćwiczenia te zmniejszyły szansę na pojawienie się problemów z erekcją aż o 30 %. Bieganie znacząco zmniejsza również prawdopodobieństwo wystąpienia zawału. Jeżeli chcesz długo cieszyć się nieposkromioną sprawnością fizyczną, zacznij biegać, a na pewno Twoje ciało tego nie pożałuje.

Ćwiczenia mięśni Kegla

Ćwiczenia te mają na celu wzmocnienie mięśni  dna miednicy, co bezpośrednio przedkłada się na zwiększenie satysfakcji seksualnej i jakość erekcji. Regularne wykonywanie tej metody to jeden z najskuteczniejszych sposobów na ogólną poprawę łóżkowych umiejętności. Więcej o ćwiczeniach na mięśnie Kegla przeczytasz tutaj.

Pompki

Kolejne proste i jednocześnie bardzo popularne ćwiczenie, które prowadzi do ogólnej poprawy sprawności.  Jego dodatkową zaletą jest możliwość wykonywania go bez konieczności posiadania jakiegokolwiek sprzętu.  Pompki działają korzystnie na układ krwionośny i prowadzą do budowy mięśni klatki piersiowej, barków, ramion, a nawet mięśni brzucha. Nie należy również zapominać o korzyściach psychicznych. Regularne ćwiczenie pompek wymaga jedynie kilku minut dziennie, natomiast ma duży wpływ na utrzymywanie dobrego samopoczucia.

Pływanie

Pływanie przez przynajmniej pół godziny dziennie 3 razy w tygodniu znacznie zwiększy Twoją wytrzymałość w łóżku. Badania przeprowadzone na Harvardzie, w których udział wzięło 160 badanych obu płci, wykazały że osoby pływające w wieku około 60 lat określają swoje życie seksualne na poziomie czterdziestolatków. Jest to bardzo dobry wynik wynikający z przystosowania pływaków do długotrwałego wysiłku. Dobra kondycja przekłada się na większe możliwości seksualne.

Podnoszenie ciężarów

Wizyty w siłowni są dobre dla zdrowia, o czym wie większość ludzi. Niewielu natomiast zdaje sobie sprawę z pozytywnym wpływem ćwiczeń siłowych na sprawność seksualną. Ma to związek z wydzielanym podczas ćwiczeń testosteronem, który stanowi nagrodę dla ćwiczącego za wysiłek. Testosteron jest hormonem odpowiedzialnym za typowo męskie aspekty – głębszy głos, owłosienie, zarost na twarzy, muskularną budowę ciała. Hormon ten ma też związek z popędem seksualnym. Jego niedobór może prowadzić do problemów z potencją.

Joga

Jeżeli jesteś zainteresowany niestandardowymi pozycjami i lubisz realizować nowe pomysły w łóżku, joga może dać Ci odpowiednią elastyczność i sprężystość. Zwiększy się również odczuwany przez Ciebie komfort podczas stosunku. Ćwiczenia jogi, które najlepiej wpłyną na Twoją sprawność seksualną, możesz poznać

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie