Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

Dla kogo seks w wodzie?

708-777-178
DOSTĘPNA
708-777-178
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Seks nie powinien być nudny, a rutyna nie jest rzeczą w seksie mile widzianą. Żeby w związku zawsze wrzało, trzeba co jakiś czas wzniecać płomień. Aby życie erotyczne było udane dobrze jest być otwartym na nowe doświadczenia, propozycje oraz doznania. Fajnie jest również nie ograniczać się tylko i wyłącznie do własnego łóżka. Jest przecież wiele miejsc, w których można uprawiać fantastyczny i satysfakcjonujący seks, nawet w wodzie.

Ciekawa alternatywa

Gorące dni oraz ciepłe wieczory sprzyjają spędzaniu czasu nad wodą. Rozgrzane, wilgotne i skąpo odziane ciała również potrafią zmącić zmysły. Dlaczego by nie dać ponieść się chwili i nie uprawiać seksu w wodzie? Może okazać się on niesamowitym doświadczeniem z kilku względów… Przede wszystkim w wodzie nie odczuwamy rzeczywistego ciężaru naszego ciała, przez co pozycje seksualne, które wymagają sporej sprawności fizycznej oraz siły w wodzie mogą okazać się łatwiejsze do wykonania. Seks w wodzie, o ile nie jest to wasza osobista wanna czy jacuzzi w hotelowym pokoju, zazwyczaj odbywa się w jeziorze, morzu lub w basenie, które są przestrzenią publiczną, dostępną dla wszystkich. Świadomość, że ktoś może Was przyłapać na intymnych uniesieniach może dodawać pikanterii sytuacji oraz jeszcze bardziej was podniecać. Należy pamiętać jednak, że w przestrzeni publicznej taka sytuacja odbierana jest jako „gorsząca” i trzeba się liczyć w przypadku przyłapania z mandatem lub naganą. Jednak ta świadomość jeszcze bardziej rozgrzewa zmysły, prawda?

Jak uprawiać seks w wodzie?

Jest kilka pozycji, które są idealne by wypróbować je w upalny dzień w wodzie, obojętnie czy to basenie czy morzu:

Nr 1, pozycja z wykorzystaniem gadżetu jakim jest dmuchane koło. Mężczyzna siada na środek koła, a nogi zwisają swobodnie w wodzie. Kobieta natomiast siada na nim, twarzą do niego i powoli opuszczaj się na jego penisa. Dla utrzymania równowagi może go trzymając za ramiona . Kiedy mężczyzna jest już w kobiecie, to zaczyna się ona kołysać się w przód i w tył. Mężczyzna może wzmocnić efekt tej pozycji, jeśli łapiąc kobietę za biodra.

Nr 2, z wykorzystaniem materaca, na którym kobieta kładzie się na brzuchu z biodrami poza materacem, wypinając pośladki w kierunku mężczyzny. Jest to zmodyfikowany wariant pozycji na pieska, dostosowana do uprawiania seksu w wodzie. Pozycja ta zapewni głęboką penetrację i stymulację punktu G.

Nr 3 to pozycja, w której kobieta opiera się o brzeg basenu albo jacuzzi, a mężczyzna klęcz przed kobietą, która natomiast opłata jego talię nogami. Mężczyzna wkłada penisa i unosi w tali, podtrzymując za pośladki. W trakcie stosunku kobieta może zacisnąć nogi, co zapewni dodatkowe doznania podczas seksu w wodzie.

Nr 4 to idealne ułożenie do tego, aby uprawiać seks w wodzie, np. w basenie, w którym jest stopień. Mężczyzna powinien usiąść wygodnie, odchylając się do tyłu i rozkładając ręce, a kobieta natomiast siada na nim, wkładając w siebie penisa, trzymając stopy obok jego bioder. Kobieta jest stroną aktywną w tym układzie i porusza się, w górę i w dół oraz ruchem okrężnym.

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie