Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

Ton głosu

708-777-178 wew 999
DOSTĘPNA
708-777-178 wew 999
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 wew. 999 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Być może słyszałeś kiedyś, że to CO mówimy stanowi jedynie 7% konwersacji, natomiast to JAK mówimy stanowi aż 33%. Sposób w który przemawiasz przekazuje rozmówcy szereg bardzo istotnych informacji o tobie. Dzięki temu twój rozmówca może wyciągnąć na temat twojej osobowości szereg wniosków bez konieczności poznawania cię przez dłuższy okres czasu. Wystarczyć mu będzie twój ton głosu, intonacja i szybkość mówienia. Dlatego przygotowałem kilka ogólnych wskazówek, które pozwolą ci na poprawę swojego sposobu mówienia.

Pozbądź się podstawowych błędów.

Przede wszystkim największą wadą jest mówienie o czymkolwiek bez swoistej pewności w głosie. Bynajmniej nie wywołuje to dobrego wrażenia na słuchaczach. Jeżeli już coś mówisz, to mów to z przekonaniem. Zapewni ci to uwagę słuchaczy. Powszechnym błędem jest też zacinanie się na wszelkiego rodzaju eeeeeee i mmmmm. Zamiast tych przedłużaczy, w trakcie których zbierasz myśli i nie wiesz co powiedzieć, znacznie lepiej jest zrobić pauzę.

Kolejnym podstawowym błędem, który zdarza się wielu facetom, jest zbyt ciche mówienie. Samiec alfa nigdy nie będzie miał tego problemu, bo jest przyzwyczajony do głośnego i mocnego wyrażania swoich myśli. Zbyt ciche mówienie to poważny błąd, bo wtedy ludzie od razu kojarzą cię z nieśmiałością i już potem trudno pozbyć się tego wizerunku.


Głęboki głos

Kobiety generalnie przyciągają cechy, które kojarzą im się z męskością. Mężczyźni mają zwykle niższy ton głosu niż przedstawicielki płci pięknej, dlatego sprawisz lepsze wrażenie dysponując głębokim głosem. Nie możesz jednak robić tego sztucznie, gdyż prawdopodobnie od razu każdy zauważy, że mówisz jakoś dziwnie. Sekret polega na tym, żeby nauczyć się wykorzystywać pełnię możliwości własnego ciała.

Klucz do opanowania umiejętności głębokiego głosu leży w przeponie. Organ ten jest doskonale znany profesjonalnym śpiewakom, ponieważ poprawna praca przepony to podstawa czystego i mocnego głosu. Ty też możesz wykorzystać ten fakt, żeby samemu poprawić swoje umiejętności werbalne. Wystarczy, że będziesz wymawiał słowa w bardziej świadomy sposób.

Przeprowadźmy teraz małe ćwiczenie. Stań z lekko odsuniętymi od siebie nogami i przyłóż rękę do gardła jednocześnie wymawiając głoskę „e”. Powinieneś poczuć drżenie. Następnie połóż rękę na klatce piersiowej i wymawiaj głoskę „a”. Również powinieneś poczuć drżenie, choć nieco mniejsze. Teraz zrób to samo, z tym że rękę połóż na brzuchu i wymawiaj głoskę „u”. Poczuj, jak unosi się i opada twój brzuch. Za pracę tą odpowiedzialna jest przepona. Następnie spróbuj wymawiać zdania tak, żeby jednocześnie aktywnie działać przeponą. Powinno to sprawić, że twoje słowa będą nieco silniejsze i mocniejsze. Dzięki temu łatwiej będzie ci zwrócić uwagę kobiet.

Mów wolniej

Po szybkości, z jaką ktoś wymawia zdania, również można ocenić jego ogólne cechy charakteru. Zastanów się teraz, jak będzie wyrażała się osoba, która właśnie uciekła z płonącego budynku. Znasz już odpowiedź? Dokładnie, będzie mówiła bardzo szybko, w panice próbując przekazać jak najwięcej informacji w jak najkrótszym czasie. Tak właśnie wyrażają się ludzie, którzy są w stanie paniki lub zdenerwowania.

Jak będzie mówił ktoś nieśmiały w towarzystwie kobiet? Będzie mówił szybciej ze strachu, że ktoś mu przerwie i nie będzie w stanie kontynuować wątku. Być może będzie również zbyt świadomy tego co mówi i w konsekwencji zacznie się jąkać. Dominujący samiec alfa zachowa się oczywiście na odwrót. Będzie mówił pewniej i nieco wolniej niż inni. Przez jego umysł nawet nie przemknie się myśl, że inni mogliby go zignorować. Dzięki temu przykuję on uwagę pozostałych swoim spokojem i opanowaniem.

Dobrym pomysłem jest również robienie pauz w odpowiednich momentach, np. przed zakończeniem dowcipu lub przed podaniem puenty opowieści. Ta chwilowa przerwa w zdaniu sprawi, że pozostali słuchacze będą chcieli jeszcze bardziej dowiedzieć się, co masz do przekazania.

Podążanie za wyżej wymienionymi wskazówkami pozwoli ci na gwałtowną poprawę sposobu mówienia. Jeżeli zrobisz to dobrze, to większość osób z twojego otoczenia będzie w dużym stopniu zaskoczona. I dobrze. W końcu większość ćwiczeń zamieszczonych na tej stronie ma w końcu przynosić efekty. Na początku zmiana nawyków mówienia może ci sprawiać nieco problemu, ale z odrobiną wysiłku poradzisz sobie i osiągniesz niesamowite rezultaty.

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie