Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

sex od tyłu

708-777-178
DOSTĘPNA
708-777-178
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Bywa, że kobiety mają wiele obaw i oporów przed pozycjami sexu “od tyłu”. Nie dotyczy to tylko sexu analnego, ale również tradycyjnego. Przede wszystkim wiąże się to z tym, że sex od tyłu uważany jest za ten bez bliskiej, zmysłowej relacji, a szczególnie bez kontaktu wzrokowego, który dla kobiet podczas stosunku jest bardzo istotny.

Co może zrobić mężczyzna, by kobiet polubiła sex od tyłu i czerpała z niego więcej przyjemności a przede wszystkim sama go inicjowała? Jest na to kilka technik i trików.

Pozycje sexu od tyłu można podzielić na kilka grup. Między innymi pozycje od tyłu mogą być bardzo skomplikowane i wymagać sporej sprawności fizycznej. Ale pojawiają się również pozycje dla mniej wymagających, leniwych i lubiących bardzo długie pieszczoty.

Jedno jest pewne. W przypadku sexu od tyłu nie mamy z partnerem kontaktu wzrokowego. Ale to nie musi oznaczać braku wystarczającej bliskości. Właśnie o tą bliskość trzeba zadbać w pierwszej kolejności. Warto również na początku zacząć od prostych pozycji, które pozwolą szybko przełamać pierwsze lody i opory w stosunku do sexu od tyłu.

Najbardziej znaną pozycją sexu od tyłu jest pozycja na pieska. Jest to pozycja klasyczna, w której to partner klęka za swoją partnerką, która w tej pozycji zazwyczaj pochyla się do przodu będąc również w klęku. Dla wygody i swojego komfortu kobieta powinna opierać się na łokciach lub dłoniach. Najważniejsza jest w przypadku sexu od tyłu i pozycji pieska wysokość, na której znajdują się pośladki. Zasada jest bardzo prosta: im wyżej pośladki, tym penetracja jest głębsza i sprawia więcej przyjemności.

Największe zalety tej pozycji to możliwości stymulacji przez partnera najbardziej wrażliwych części ciała partnerki. Mężczyzna ma wolne ręce, co pozwala mu pieścić piersi oraz dodatkowo stymulować łechtaczkę dostarczając tym samym więcej przyjemności swojej partnerce. W przypadku pozycji sexu od tyłu na pieska to mężczyzna przejmuje pełną kontrolę nad sytuacją i tempem zdarzeń. To właśnie możliwość dodatkowych pieszczot może być dla kobiety czynnikiem decydującym, dzięki któremu polubi tą klasyczną pozycję sexu od tyłu. Warto przekonać partnerkę do małego eksperymentu, a może pozycja sexu od tyłu na pieska na stałe pojawi się w waszej sypialni.

Bardzo ciekawą i niestandardową pozycją sexu od tyłu jest pozycja to pozycja nożyce tyłem. Niewiele osób jej próbowało ze względu na poziom skomplikowania, ale naprawdę jest warta uwagi. W tej pozycji od tyłu to mężczyzna kładzie się na plecach, a nogi utrzymuje przyciągnięte do klatki piersiowej. Kobieta zaś dosiada się do niego tyłem, opierając się o jego stopy. Poleca się, by kobieta swoje stopy opierała o podłogę a wraz partnerem trzymała się za ręce, by kontrolować i utrzymywać tą skomplikowaną pozycję sexu od tyłu.

Jakie są zalety tej skomplikowanej i wymagającej pozycji sexu od tyłu? Można do nich zaliczyć unikalne widoki i odmianę oraz adrenalinę połączoną z wyzwaniem, by utrzymać się w tej pozycji. Penetracja w tym przypadku nie jest zbyt głęboka, ale bardzo intensywna. Penis intensywnie dotyka przedniej ściany pochwy i mocno stymuluje punkt G dostarczając partnerce rozkoszy.

Gra jest warta świeczki. Warto wprowadzić trochę eksperymentów w sypialni, by lepiej poznać swoje ciało i odkryć nowe możliwości, zwłaszcza, jeśli chodzi o sex od tyłu.

I na koniec uścisk ogiera. Już sama nazwa wskazuje, że w tej pozycji sexu od tyłu to mężczyzna jest panem sytuacji. W tej pozycji kobieta kładzie się na brzuchu. Jej głównym zadaniem jest podnoszenie pośladków na odpowiednią wysokość, by umożliwić mężczyźnie odpowiednio głęboką penetrację. Ta pozycja sexu od tyłu pozwala szybko przejść do klasycznej pozycji na pieska. Jednak warto starać pozostać w pozycji leżącej, ponieważ kobieta może łatwo przemieszczać się po łóżku czy też dywanie i dodatkowo stymulować łechtaczkę.

Pozycja sexu od tyłu to na pewno urozmaicenie w sypialni. Przede wszystkim daje ona satysfakcję mężczyźnie, ale też może być źródłem ogromnej przyjemności dla kobiety.

Komentarze:
2019-02-17 05:16:57Matek napisał/a: Kobety hetne na sex
2019-02-26 22:24:49sex od tyłu napisał/a: Zadzwoń Kociaku to się umówimy :*

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie