Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

Faceci, którzy rodzą się podrywaczami

708-777-178 wew 999
DOSTĘPNA
708-777-178 wew 999
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 wew. 999 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Zapewne zastanawiałeś się kiedyś jak to jest, że niektórzy faceci nie mają żadnego problemu z podrywaniem kobiet, podczas gdy innych damska uwaga omija niczym kule omijające Neo w Matrixie? Za przyczynę tego stanu rzeczy można obwinić naprawdę masę czynników, ale nie o to mi tu chodzi. Przedstawię ci swój jeden bardzo prosty punkt widzenia, dzięki czemu najłatwiej będziesz w stanie zrozumieć czemu jest tak, a nie inaczej.

Chcesz wiedzieć czemu niektórzy mężczyźni mają z górki, jeżeli chodzi o łatwość zdobywania kobiet? Proszę bardzo. Najzwyczajniej w świecie mają lepszą strategię.

Co mam dokładnie na myśli mówiąc strategia? Chodzi mi o ogólny styl życia połączony z wyjątkowością danej jednostki i jej stosunkiem do płci przeciwnej. Im bardziej unikalny styl życia prowadzisz, im bardziej jesteś wyjątkowy, tym łatwiej będzie ci przyciągać uwagę kobiet. Jesteś znanym sportowcem? Może udało ci się wybić w biznesie i starcza ci kasy na coś więcej niż waciki? A może założyłeś własny zespół rockowy z aspiracjami przekraczającymi granie po tanich klubach? Gratuluję, dzięki popularności nigdy nie będziesz miał problemów ze znalezieniem laski na wieczór. Albo dwóch.

Mówię tu oczywiście o przykładach ekstremalnych żebyś był w stanie wyraźnie zauważyć różnicę, ale ta sama zasada istnieje też na poziomie codzienności. Licealistki raczej nie mają szansy na poderwanie Georga Clooneya, ale już chłopaki ze szkolnej drużyny piłkarskiej czy koszykarskiej są jak najbardziej w ich zasięgu. To samo dotyczy tych wyróżniających się poprzez grę na gitarze albo posiadanie bogatych rodziców. Wybicie się z tłumu dzięki byciu innym niż wszyscy to świetna strategia uwodzenia, która automatycznie gwarantuje powodzenie w życiu uczuciowym. Faceci, którzy osiągnęli sukces życiowy, niezależnie od dziedziny (no może poza mistrzami w bierki elektryczne) nigdy nie będą musieli przejmować się wizją celibatu.

Każdy kij ma jednak dwa końce – z jednej strony jest ten, który trzyma, a z drugiej ten, który dostaje baty. I niestety po tej mniej atrakcyjnej stronie jest zdecydowanie więcej mężczyzn. Nie dziwota, bo ludzi odnoszących sukcesy jest mniej niż przeciętniaków. Większość nie ma najmniejszego pojęcia jak zabrać się choćby do poszukiwania dziewczyny. Będą oni oczywiście starać się zmienić ten stan rzeczy. I w tym momencie podzielą się na dwa obozy.

Obóz pierwszy stanowić będą mężczyźni, którzy brak dużych sukcesów w życiu i wyjątkowości zastąpią umiejętnościami socjalnymi i stanowczym podejściem do kobiet. Będą to faceci, którzy umieją zapewnić swoim partnerkom dobrą zabawę i nie są takimi mięczakami, żeby ulegać wszystkim im fanaberiom i fochom. Z tego powodu wcześniej czy później znajdą sobie kobietę. Obóz drugi stanowić będą natomiast ci, którzy w nadziei na kobiecą uwagę będą dla płci pięknej… mili. I właściwie tyle, bo o sztucznie miłych dla kobiet mężczyznach nie można powiedzieć dużo dobrego.

Jak więc widzisz, postępowanie każdego mężczyzny wobec kobiet można wpisać w ramy określonej strategii. Oczywiście większość z nich nie myśli o tym w ten sposób – swoją „strategię” wypełniają całkiem nieświadomie, znacznie częściej zdając sobie sprawę, czego NIE należy robić. Osiągają sukcesy w uwodzeniu nie aktywnie do nich dążąc, a po prostu unikając prostych błędów.

Jeżeli zastanawiałeś się kiedyś, czemu tylko niektórzy mają taki wrodzony talent do podrywu, to już śpieszę z wyjaśnieniem. Zwykle wyboru strategii postępowania wobec kobiet mężczyźni dokonują we wczesnej młodości, w okresie, w którym pojawiają się pierwsze hormony. W tym momencie podejmują swoje pierwsze kroki na drodze do zdobycia dziewczyny. Ci, których strategia jest skuteczna, zachęceni pierwszymi sukcesami nieświadomie powtarzają te zachowania, co jeszcze bardziej przyczynia się do ich skuteczności. Z czasem dany styl bycia staje się częścią życia i taki facet uchodzi wśród swoich rówieśników za popularnego. A reszta głowi się jak on to robi, podczas gdy jest to jedynie efekt dobrze podjętych decyzji w młodym wieku.

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie