Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

Gorący wieczór

708-777-178 wew 999
DOSTĘPNA
708-777-178 wew 999
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 wew. 999 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 73856 (3,69 zł/sms)

Byłam sama w domu. Czytałam jakieś głupie gazety leżąc na łozku. Byłam ubrana w t-shirt i bokserki. Było już całkiem ciemno i nikogo sie nie spodziewałam. Nagle ktoś złapał mnie i pocałował. To był moj chlopak. Nie spodziewałm sie jego. Miał wrócic z delegacji dopiero jutro… zaskoczył mnie.

Odwróciłam sie tak byśmy mogli swobodnie sie całować. Robilismy to długo i namiętnie. Nie lubię szybkiego sexu więc zawsze wolę najpierw pobawić sie jakiś czas ze swoim partnerem. Najpierw zdjęłam z niego koszulę i zaczełam masować jego plecy.. potem obdarzyłam go milionami pocałonków. Nie wytrzymał i odwrocił się. – Dlaczego ty zawsze powodujesz ze sie tak niecierpliwie?mówiąc to zdjał ze mnie koszulkę pod która był czerwony koronkowy staniczek. – Bo potem bedziesz mnie pragnął jeszcze bardziej – odpowiadziałam.

Kiedy lezał na plecach całowałam go po torsie. On gładził moje pośladki swoimi dłońmi. Potem zeszłam z niego i zrobiłam przed nim 10 minutowy striptiz… podobało mu sie.nie wytrzymał szarpnął mnie i przyciągnął do siebie na kolana.Zaczeliśmy się znowu całować. Dłońmi blądził po całym moim ciele. Dotykał wewnętrznej strony ud… potem zszedł nizej. Wylizał moja cipkę bardzo dokładnie. W końcu wbił się we mnie. Z nim w środku poszliśmy pod prysznic. Woda lała się na nasze nagie ciała.. Wtedy dorwał sie do moich sterczących już sutków. Wystawił język i schodził coraz niżej dokładnie wylizując każdy centymetr mojego ciała. Wziął mnie na ręce tak ze wsadził swojego kutasa w moja cipkę. Posuwał mnie tak przez 15 min.
Potem by zaspokoić jego pragnienia.. Zeszłam niżej i zrobiłam mu laskę. Był tak podniecony, że jęczał z roskoszy. By się zrekompensować złapał mnie nagle i przeniósł do kuchni.. tak usiadłam na stole i poczułam jak jego mokry języczek powoli wchodzi w moja cipkę. Krzyczałam z roskoszy. Mój partner wiedząc jak bardzo lubię sex i jego członka oblał się spermą, a ja usiadłam na nim i zlizywalam ja powoli. Sparawiałam, że jego wielki… kutas pokazywał się w całej swojej okazałości!! gdy byliśmy już zmeczeni ogarnęła nas fala orgazmu. Jęczeliśmy robiąc sobie dobrze. Po niedługim czasie usnęliśmy.
JESZCZE NIGDY NIE BYŁO MI TAK DOBRZE!!

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie