Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

Przedwczesny wytrysk – jak się z nim uporać? Co naprawdę działa?

708-777-178
DOSTĘPNA
708-777-178
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Niestety mężczyźni od dawien dawna zmagają się z problemem przedwczesnego wytrysku. Problem ten dotyczy panów w każdym wieku. Wpływ zbyt szybkie osiąganie orgazmu ma zarówno niezdrowa dieta, jak i stres, czy nawet długotrwałe zmęczenie. Jak więc skutecznie można poradzić sobie z tym problemem? Pewnie nie raz zastanawiałeś się nad skorzystaniem z żelu opóźniającego wytrysk? Chciałbyś jednak wiedzieć wcześniej, czy to naprawdę działa? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy ten tekst, który ma za zadanie rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości. Sam żel opóźniający wytrysk ma za zadanie pozwolić Ci osiągnąć dłuższe doznania i bardziej intensywne. Kochanie się przez dłuższy czas przestanie stanowić dla Ciebie problem, będziesz mógł więcej i znacznie dłużej! Przedwczesny wytrysk przestanie Cię dotyczyć! Długie i wspaniałe wieczory zaczną sprawiać Ci przyjemność – dzikie harce do białego rana będą w zasięgu Twojej ręki.

Co zapewni Ci żel opóźniający wytrysk?

– o wiele dłuższy stosunek,

– lepszą erekcję,

– silniejsze odczuwanie orgazmu,

– kontrolę nad wytryskiem.

Większość żeli, która jest dostępna na rynku daje efekt znieczulenia, co sprawia, że członek podczas samego stosunku jest mniej wrażliwy, a co za tym idzie dłużej można się kochać. Są one bardzo wydajne, już kilka kropelek specyfiku sprawia, że masz kontrolę nad wytryskiem.

Jak i kiedy stosować?

Jak piszą producenci: tuż przed stosunkiem. Sam wytrysk ma opóźnić się przynajmniej o 20 minut.

Jak jeszcze możesz uporać się z przedwczesnym wytryskiem?

Chodzi tutaj o ćwiczenia, które mogą znacznie przyczynić się do opóźnienia wytrysku. Regularnie wykonywane, mogą zdziałać cuda!

1. Zacznij się masturbować i to prawie, że do wytrysku. Przed samym wytryskiem zatrzymaj się i zrób 15 sekundową przerwę. Czynności powtarzaj przez 20 minut.

2. Ćwiczenie bardzo podobne do pierwszego, tutaj zamiast zaprzestawać czynności przed wytryskiem, musisz po prostu zwolnić i tak w kółko przez kolejne 20 minut.

3. Wracasz do pierwszego ćwiczenia, ale dodatkowo używasz lubrykantu.

4. Drugie ćwiczenia z użyciem lubrykantu.

5. Penetracja bez poruszania się – wejdź w swoją partnerkę i zostań tak przez 20 minut.

6. Teraz niech partnerka znajdzie się na górze.

7. A teraz na dole.

8. Powtórzcie ćwiczenie 6 i 7 w innych pozycjach – tak, jak lubicie najbardziej!

Powyższe ćwiczenia przynoszą efekty po około 14 tygodniach stosowania. Wszystko tak naprawdę zależy od częstotliwości zbliżeń.

Jak widzisz, jest kilka sposobów na radzenie sobie z przedwczesnym wytryskiem. Tylko od Ciebie zależy, na co się zdecydujesz. Równie dobrze możesz połączyć żel z ćwiczeniami i zyskać jeszcze lepszy efekt.

Jeśli jesteś niecierpliwy, to żele dostępne na rynku są w stanie wydłużyć Twój stosunek nawet o 40 minut i wtedy, to Ty decydujesz, kiedy skończysz! Efekt masz natychmiastowy, a ćwiczenia musisz wykonywać regularnie i to przez dłuższy okres czasu. Decyzja należy do Ciebie!

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie