Zadzwoń by dobrze się zabawić 708 777 178
📞 Kliknij i zadzwoń

708403100 – co to za numer, najczęściej zadawane pytania o numer 708 403 100

708-777-178 wew 999
DOSTĘPNA
708-777-178 wew 999
📞 Kliknij i zadzwoń ✉️ Kliknij i napisz za darmo 📲 Zamów rozmowę ze mną
Chcesz napisać lub zadzwonić?
708-777-178 wew. 999 Tylko 4,92 zł/min
NIGHT. pod nr: 79980 (3,69 zł/sms)

Poniżej prezentujemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Mamy nadzieję, że dzięki tym odpowiedziom cała rozmowa z sex telefonem przejdzie pomyślnie i bez jakichkolwiek zmartwień. Życzymy miłej rozmowy!   1. Co zrobić, żeby zacząć rozmowę z jedną z Pań w naszym serwisie ?   Jest to banalnie proste! Wystarczy, że zadzwonisz pod numer 708 403 100. Po nawiązaniu połączenia możesz wybrać numer wewnętrzny, który pozwoli Ci skontaktować się bezpośrednio z dziewczyną, na jaką masz ochotę. Oczywiście możesz nie podawać numeru wewnętrznego, wtedy zostanie przydzielona Ci losowa partnerka rozmowy. W trakcie seks rozmowy telefonicznej możesz poprosić swoją rozmówczynie o przedstawienie preferencji lub przełączenie, do jednej z wyspecjalizowanych Pań. Na linii znajdują się między innymi: brunetki, blondynki, szatynki, chude, grube, rozwódki, dziewczyny lubiące bdsm i wiele więcej.

  • 2. Gdzie jest moja ulubiona dziewczyna z numeru 708 403 100?
To zależy. Dziewczyny przychodzą do pracy jak chcą, robią co chcą. Czasami rozmawiają z domu, czasami z firmy, czasami siedzą na wakacjach. Jeżeli, w danej chwili nie możesz się dodzwonić, to znaczy, że prawdopodobnie:
  • a. nie chce z Tobą rozmawiać, bo po tym jak już się spuściłeś, dalej nazywałeś ją szmatą i kurwą i dalej kontynuowałeś zabawę, a ona nie chciała i mówiła słowo bezpieczeństwa ?
  • b. zrobiła sobie wolne, od tak po prostu.
  • c. rozmawiałeś z rozwódką i może akurat przyjechał jej mąż odwiedzić ją albo dzieci i musi siedzieć z tym pacanem ?
  • d. dziewczyny są w szkole albo na studiach
  • e. robią inne rzeczy, np. sex 🙂
  • W takiej sytuacji możesz zrobić co następuję:
  • a. przerwać rozmowę i spróbować w innym terminie
  • b. możesz zapoznać się z jakąś inną naszą dziewczyną, gwarantujemy, że są tak samo rewelacyjne, jak ta, która przed Tobą ucieka
  • c. zawsze możesz zadzwonić do dziewczyn, zapytać, która się z nią koleguje i może ona da Ci namiary na Twoją gwiazdę
  • d. wymyśl własny plan 🙂
  • 3. Mam tylko parę minut czasu wolnego, jak najlepiej wykorzystać ten czas na numerze 708 403 100 ?
  • a. To wszystkie zależy od Twoich prywatnych, osobistych preferencji. Możesz zacząć flirt i powolną grę wstępną. Możesz wtedy sprawdzić i poznać dziewczynę, czy Ci odpowiada, a całą zabawę, na poważnie zaczniecie później, jak już będziesz miał więcej wolnego czasu.
  • b. Wszystko zależy od tego jak sprawny jest Twój penis. Jeżeli dasz radę, to możesz warto od razu przejść do rzeczy i od razu się spóźnić ?
  • 4. Jak mogę zapłacić za połączenie z 708 403 100 ?
  • a. na podstawie stanu Twojego konta – jeżeli masz prepaid, to możesz rozmawiać tak długo, aż wystarczy Ci środków na koncie. Potem będziesz musiał biec do sklepu i kupić doładowanie.
  • b. w przypadku telefonów na abonament nie ma górnej granicy wydatków – chyba, że Twoja umowa z operatorem przewiduje to.
  • 5. Jaki jest koszt rozmowy z numerem 708 403 100 ?
Aktualnie koszt rozmowy z numerem 708 403 100 wynosi 2,58 za minutę połączenia. Czasami organizujemy promocje i cena za sex telefon 1,23 – wynosi jak nazwa wskazuje 1,23 brutto.
  • 6. Dziewczyna bardzo słabo sobie radziła, gdzie mogę zgłosić zażalenie ?
W naszej firmie, nie ma stricte podziału na szefa, pracowników i innych głupot, które pojawiają się w firmach, czy korporacjach. Wystarczy, że połączysz się z numerem 708 403 100 i przedstawisz jednej z dziewczyn zaistniałą sytuacje, a ona pomoże Ci rozwiązać Twój problem. Takie podejście do sprawy pozwala nam na polubowne rozwiązywanie konfliktów, zarówno tych wewnątrz zespołu, jak i drobnych nieporozumień z klientami
  • 7. Czy dziewczyny z numeru 708403100 zgadzają się na anala ?
Tutaj sprawa wygląda bardzo indywidualnie. Niektórym to nie przeszkadza, inne wolą tego uniknąć. Proponujemy, żeby po prostu zapytać dziewczynę, czy zgadza się na anala. Jeżeli masz ochotę na anala, a ona nie, to chyba najlepszym rozwiązaniem będzie poproszenie o przełączenie do innej dziewczyny, która chętnie przyjmie penisa w pupę 🙂 Wydaje nam się, że takie podejście będzie najlepsze dla obu stron.
  • 8. Czy dziewczyny z numeru 708403100 biorą do buzi z połykiem?
Podobnie jak w przypadku anala, sytuacja zależy tylko i wyłącznie od indywidualnych preferencji dziewczyny. Część, jest chętna żeby spróbować Twojej spermy, a część zgodzi się tylko na spuszczenie się na biust. Musisz otwarcie zapytać, na ile możesz sobie pozwolić, a dokładnie tyle dostaniesz. Oczywiście możesz spróbować przekonać, którąś z dziewczyn do tego, żeby zrobiła Ci loda z połykiem, ale może to się nie udać i wszyscy zostaną z niczym.
  • 9. Czy mogę dziewczyny nazywać: szmato, kurwo, suko, dziwko itp ?
Na naszej stronie przygotowaliśmy specjalne kategorie dziewczyn – jedną z takich kategorii jest właśnie bdsm. Prosimy o wybranie dziewczyny z tej właśnie kategorii, wtedy nikt nie będzie się obrażał za używanie wulgarnych słów w rozmowie, a zabawa może być całkiem przednia. Nasza suka będzie do Twojej pełnej dyspozycji, będziesz mógł ją zerżnąć wpół, tak jak Ci się zamarzy. W sytuacji, jeśli wolisz być zdominowany i bity, to nasza szmata, da Ci taki wpierdoli, że do końca życia zapamiętasz.
  • 10. Chcę zadzwonić na 708 403 100. Od czego mam zacząć? Jak to zrobić krok po kroku?
Tutaj należy rozważyć dwa warianty:
  • a. Jesteś prawiczkiem i nie wiesz jak masz zacząć. Pocieszę Cię. Naprawdę, każdy kiedyś przez to przechodził. Nasz numer jest typowym seks telefonem zaufania, ale nasze dziewczyny, to w pełni wykwalifikowane seks bomby – znaczy to, że nie tylko są pełne seksu, ale także mają niesamowitą empatię i potrafią pomóc każdemu. Wystarczy, że powiesz, z czym masz problem, jak wygląda sytuacja u Ciebie i one już dokładnie przeprowadzą Cię, przez wszystkie arkana sexu. Wystarczy, że tylko wykręcisz numer telefonu. Może nawet podpowiedzą Ci, jak rozwiązać Twoje aktualne seksualne rozterki ?
  • b. Nigdy jeszcze nie dzwoniłeś na sex telefon. Tutaj podobnie jak w przypadku prawiczków sprawa jest prosta. Na początek przejrzyj naszą stronę internetową i zobacz jakie Pani są aktualnie dostępne. Wybierz nasz numer telefonu 708403100 i wprowadź numer wewnętrzny, to swojej wymarzonej seks telefonistki. Jak zaczniesz rozmawiać zobaczysz, na czym to wszytko polega. Nasze dziewczyny możesz pytać o wszystko, możesz im opowiedzieć wszystkie swoje marzenia seksualne, swoje fantazje, możesz pogadać o swoich problemach i kłopotach, a możesz także ordynarnie spuścić im się na twarz. (Chociaż, taka zagrywka, na początek – może być ciężko :), ale trzymamy kciuki)
  • 11. Czy można spotykać się z naszymi dziewczynami na kawie/piwie/wódce ?
Nasze dziewczyny z numeru 708403100 mają zakaz spotykania się z facetami. W życiu są różne sytuacje, w tym te negatywne i staramy się ograniczać ryzyko.
  • 12. Czy jakaś dziewczyna, kiedykolwiek spotkała się z kimś ?
Tak, takie sytuacje miały miejsce, ale dziewczyny wybrały sobie naprawdę wybitnych partnerów, którzy albo uprawiali z nimi rewelacyjny seks przez telefon, lub zwyczajnie bardzo dobrze im się rozmawiało. Po konsultacji z innymi dziewczynami, miało miejsce kilka takich spotkań, jednak prawdopodobieństwo, że Ci się uda jest raczej niewielkie.
  • 13. Co zrobić żeby spotkać się z dziewczyną ?
To jest jej prywatna decyzja i dziewczyny spotykają się z jednym facetem na milion. Musisz naprawdę spędzić z nią dużo czasu na telefonie pod numerem 708403100, żeby ona i inne dziewczyny zgodziły się na takie spotkanie.
  • 14. Czym różni się sms na podany numer, a telefonowanie na 708403100?
W smsach, należy ograniczać się do wielokrotności 160 znaków – każda taka wielokrotność, to kolejny koszt wiadomości. Naszym zdaniem zdecydowanie lepiej jest zadzwonić na numer 708 403 100 – ale oczywiście wszystko zależy od indywidualnych preferencji.
  • 15. Kiedy będę mógł zadzwonić na numer 708 403 100 ?
Linia jest czynna całą dobę. Jeżeli już wcześniej do nas dzwoniłeś i ponownie chciałbyś porozmawiać z tą samą dziewczyną, to musimy Cię zmartwić, może jej w tym czasie nie być w pracy lub ma wyłączony telefon, z którego odbiera połączenia, które ty wykonujesz na numer 708403100
  • 16. Jaka jest różnica między dziewczynami z kategorii BDSM, a innymi ?
Z dziewczynami w kategorii BDSM, możesz zrobić znacznie więcej. One lubią seks, o jakich wiele innych osób w ogóle by nie pomyślało. W najprostszym wydaniu pojawiają się przebrania, skórzana bielizna i inne soft gadżety. W wersji bardziej hardcorowej, wchodzą już pejcze, kajdanki, wiązania, bicie, wyzwiska itp itd. Jeżeli masz ochotę, to wszystkich szczegółów dowiesz się na linii BDSM. Dziewczyny z innych lini, nie są aż tak otwarte i agresywne seksualnie, więc z nimi nie będziesz miał, aż takiej zabawy – są zwyczajnie grzeczniejsze i porządniejsze 🙂
  • 17. Gdzie znajdę dziewczyny dostępne do rozmowy, jeżeli zadzwonię pod numer 708 403 100 ?
Wszystkie dziewczyny znajdują się na naszej stronie internetowej. Ich aktualny status dostępności pojawia się na stronie głównej oraz na stronie kategorii obok jej imienia. Zielone kółko oznacza, że dziewczyna jest dostępna do rozmowy, czerwone natomiast świadczy o tym, że dziewczyna doznaje teraz uciech z kimś innym. W takim przypadku musisz się uzbroić w cierpliwość lub wybrać inną dziewczynę.
  • 18. Ile godzin dziennie pracują wasze dziewczyny ? Nie chciałbym rozmawiać z dziewczyną, która chwilę wcześniej miała już kilku.
Tak jak w innych przypadkach musisz zapytać bezpośrednio dziewczyny. W naszym zespole są dziewczyny, które nie ukrywają, że są lekkich obyczajów i zarówno przez teleofn, jak i w życiu prywatnym mają bardzo wielu partnerów – w tym kilku partnerów jednego dnia. Sa też takie, które po jednej, dwóch rozmowach kończą swój dzień pracy. Przepraszamy, że nie ma w tym wypadku reguły, ale to wszystko zależy od indywidualnych preferencji dziewczyny.
  • 19. Nie mogę się dodzwonić na numer 708 403 100. Co mam zrobić ?
Z przekonaniem graniczącym z pewnością, na Twoim koncie brak jest funduszy na zrealizowanie połączenia. W takim wypadku musisz doładować swoje konto – najpewniej możesz to zrobić w najbliższym kiosku lub przez internet. W innym wypadku prosimy o skontaktowanie się ze swoim operatorem. Istnieje możliwość, że numery o podwyższonej opłacie są domyślnie lub czasowo zablokowane. Nasz numer telefonu, w ciągu ostatniego roku działał bez przerwy. Innymi słowami, przez rok, dokładnie przez 365 dni, bez żadnym problemów realizowaliśmy naszą usługę i telefon zawsze był dostępny. Sytuacje losowe, takie jak brak prądu, trzęsienia ziemi itp. nie są w stanie zagrozić funkcjonowaniu naszej linii dostępnej pod numerem 708 403 100
  • 20. Ile średnio trwa rozmowa z numerem 708403100 ?
Pomijając przypadki głuchych telefonów i dzieciaki robiące sobie żarty, nasze rozmowy nie trwają krócej niż 10 minut. Wszyscy nasi rozmówcy są zadowoleni z prowadzonego seksu telefonicznego i czerpią z każdej sekundy maksymalną przyjemność.
  • 21. 708403100 co to za numer ?
Ten numer, to numer naszej night-academy.pl, nowego, rewelacyjnego, niesamowitego seks telefonu, z najlepszym seksem telefonicznym, jaki tylko możesz sobie wyobrazić.

Komentarze:

Napisz komentarz

Nasze erotyczne historie